دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

مضرات نخوردن سحری ماه رمضان

مضرات نخوردن سحری در ماه رمضان


خوردن سحری در ماه رمضان یکی از لذت بخش ترین قسمت های روزه داری است که با نخوردن و حذف این وعده غذایی باعث بروز انواع بیماری و افزایش بوی بد دهان می شود.عوارض نخوردن سحری بر بدن را از دی متخصصین تغذیه را در این بخش مشاهده کنید.
رابطه گروه خونی با مغز

رابطه گروه خونی با کاهش حجم مغز


براساس نتیجه تحقیق برخی دانشمندان دو نوع گروه خونی با افزایش سن افراد بر چگونگی تغییر و کاهش توانایی شناختی و کوچک شدن مغز تاثیر زیادی دارند.
رفع تشنگی

رفع تشنگی ماه رمضان با چند راه ساده


رفع تشنگی و گرسنگی ماه مبارک رمضان راه و روشی اصولی را نیاز دارد تا در حین روزه داری ، بدن دچار کمبود و به دنبال ان مشکلات سلامتی به خصوص در بخش کلیه ها نشود.
همیشه گرسنه ام

چرا همیشه گرسنه ام


همیشه گرسنه ام و هرچقدر هم که می خورم سیر نمی شوم؟ این گلایه ها از گرسنگی بیش از حد دلایلی نهفته در بدن دارند که باید کشف و درمان شوند چرا که در غیر اینصورت اضافه وزن و انواع بیماری ها به سراغتان خواهد امد.
مواد ممنوعه درون مایکروویو

مواد غذایی ممنوعه درون مایکروویو


دستگاه مایکروویو امکان پخت سریع و گرم کردن غذا ها را برای بیشتر بانوان امکان پذیر کرده است اما ایا می دانید که برخی مواد خاص و مواد غذایی را نباید درون مایکرویو قرار داد؟
دلیل خستگی زنان

دلیل خستگی زنانی که همیشه خسته اند


دلیل خستگی زیاد زنان چه می تواند باشد در حالی که اکثر زنانی که همیشه خسته اند به میزان کافی در شبانه روز استراحت و خواب دارند. برای ریشه یابی و رفع این خستگی مبهم بهتر است علت را بشناسید.
کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان طبیعی با یک ویتامین


کاهش درد زایمان روش های متعددی در طب های مختلف دارد. طب سنتی مصرف برخی دانه ها و گیاهان را پیشنهاد می دهد و پزشکان در تازه ترین یافته هایشان مصرف یکی از ویتامین های مهم را راهی برای کاهش درد زایمان می دانند.
صبحانه کودک

بهترین صبحانه برای سلامت کودک


اهمیت صبحانه و میان وعده های غذایی سالم بر سلامت و یادگیری کودک , والدین را مجاب به دقت بیشتر در تغذیه فرزندشان می کند. کودکی که علاقه به فست فود دارد جایگزین های مشابه او را تشویق به خوردن غذای سالم خواهد کرد.
شیشه و عوارض خطرناک آن

عوارض خطرناک مصرف شیشه بر روی مغز


مصرف شیشه باعث تحریک قسمت لذت در مغز و ایجاد توهم می شود و چنان اثری از خود در مغز به جا می گذارد که فرد را به ادامه مصرف وادار می کند. بنابراین مصرف کنندگان تفننی مواد فقط یک قدم تا اعتیاد فاصله دارند.
شستن مرغ فاسد

ماجرای شستن مرغ فاسد با وایتکس!


شستن مرغ های فاسد با وایتکس ماجرایی است که بعد از لورفتن فیلم یکی از مرغ فورشی ها همه را نگران کرد. حال برای اینکه بدانید چند درصد از مرغ هایی که در یخچال خانه دارید فاسد بوده اند با ما همراه شوید.
نداشتن علاقه به همسر

زندگی با همسری که علاقه ای به او ندارم


تلاش برای داشتن زندگی توام با عشق و علاقه به همسر اگر از سوی دو طرف باشد حتما نتیجه مثبتی خواهد داشت.این تلاش بستگی به مهارت زوجین در زمینه همسرداری و قبول مسئولیت های زندگی و فرزندان دارد تا بتوانند با برقراری ارتباط موثر، وظایف و مسئولیت خود را به خوبی و به بهترین نحو انجام دهند.
اعتیاد فرزندان

نکات مهم در پیشگیری از اعتیاد فرزندان


اعتیاد به مواد مخدر یکی از نگران کننده ترین مسائلی است که والدین درگیر آن هستند. اما والدین با رعایت برخی نکات رفتاری و تربیتی می توانند از اعتیاد فرزندشان جلوگیری کنند.
لباس های تنگ

عوارض و مضرات پوشیدن لباس های تنگ برای خانم ها


بسیاری از خانم های چاق برای اینکه لاغرتر به نظر برسند از لباس های تنگ استفاده می کنند، بدون اینکه از خطرات استفاده از این لباس ها آگاه باشند. پوشیدن لباس های تنگ به اعضای داخلی بدن آسیب می رساند.