دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

ترک سیگار با بوقلمون سرد

ترک سیگار با بوقلمون سرد و درمان ترکیبی


یکی از مواد اعتیاد آور که به راحتی در دسترس عموم مردم قرار می گیرد سیگار است. ترک این ماده مخدر هم مانند دیگر مواد کار آسانی نبوده و نیاز به اراده قوی و محکم دارد.
تاثیر خواب نیمروزی

تاثیر خواب نیمروزی در اخلاق و رفتار


خواب نیمروزی فواید زیادی دارد که شاید به آن آگاهی نداشته و طبق عادت بعد از ظهر آن را داشته باشیم.چرت زدن یا به اصلاح خواب کوتاه بعد از ناهار نه تنها خستگی را برطرف می کند بلکه باعث کاهش عصبانیت بداخلاقها می شود.
انتخاب کفش مناسب

3 اصل مهم در انتخاب کفش مناسب


انتخاب کفش مناسب تضمین کننده ی سلامت قلب دوم است. گزینه ی مناسب بودن کفش با سه معیار اصلی تیک می خورد که با توجه به فرم و پهنای پا بایستی انتخاب و خریداری شود.
سیگار کشیدن مجدد

راههای جلوگیری از سیگار کشیدن مجدد


ترک سیگار آخرین مرحله رهایی از این ماده اعتیادآور نیست.بلکه راههایی وجود دارد که ی تواند شما را ترغیب به استفاده مجدد از آن کند.برای جلوگیری از بازگشت مجدد به سوی سگار روشهای مفیدی وجوددارد.
ترس از بچه دار شدن

دلیل ترس از بچه دار شدن زوج ها چیست؟


بچه دار شدن یکی از شیوه های مهم و مثبت برای استحکام خانواده است، که به غیر از زایش جسمی، زایشی در جهت ایجاد شوق و همبستگی بیشتر میان همسران است.اما چرا برخی از زوجها تمایلی به داشتن فرزند نداشته و می ترسند؟
دگزامتازون

مضرات آمپول دگزامتازون


دگزامتازون یکی از داروهایی است که برای تسکین درد و رفع التهابات مورد استفاده قرار می گیرد. تزریق خودسرانه و بیش از حد آمپول دگزامتازون عوارض و خطرات جبران ناپذیری را در استخوان ها و اعضای داخلی بدن برجا می گذارد.
خاصیت سیب

یک خاصیت فوق العاده سیب فقط برای خانم ها


خاصیت سیب برای زیبایی و سلامتی بدن ثابت شده است چنانچه سیب را میوه ی سلامتی می نامند . علاوه بر تمام فواید سیب ، دانشمندان خاصیت فوق العاده ای از خوردن سیب برای زنان را کشف کرده اند که قابل توجه است.
راز طول عمر

راز طول عمر مرد 256 ساله چینی چیست؟


راز طول عمر انسانی که می تواند 256 سال عمر کند چه می تواند باشد جز مصرف غذاهای سالم و مفید. یک پایگاه خبری چینی برنامه ی غذایی این مرد برای طول عمر را منتشر کرد.
رابطه با جنس مخالف

هشدارهای رابطه با جنس مخالف


رابطه با جنس مخالف خط قرمزهایی دارد. نمی توانیم منکر آن شویم که محرکهای جنسی را می توان به طور کامل ندید گرفت اما این را هم نمی توان قبول کرد که خط قرمزهای رابطه با جنس مخالف را رد کرد.
افسردگی چاق میکند

افسردگی چاق می کند یا لاغر؟


چاقی نشانه لذت از زندگی است و یا نشانه لاغری افسردگی است؟ اما برخی اوقات این نشانه ها می تواند برعکس عمل کند. برای اثبات این موضوع می توان آن را در ادامه بررسی کرد.
جنسی

پدر چگونه به دختر آگاهی جنسی بدهد؟


آموزش و دادن آگاهی جنسی به دختر در بخش هایی، از وظایف پدر است. بهتر است گاهی مادرها کنار بایستند و اجازه دهند پدرها بخشی از تربیت و مسائل مربوط به دختر را انجام دهند البته با اصول و روش مناسب.
علت قد بلندی

علت قد بلندی هلندی ها کشف شد


علت قد بلندی زنان و مردان هلندی توسط متخصصین مشخص شد. راز داشتن قد بلند در میان این مردم داشتن تغذیه مناسب برای بلند قد شدن و ترک عادات غلط بود که منجر به کوتاهی قد آنان می شد.