تارت گوشت

طرز تهیه تارت گوشت با بلغور


تارت گوشت با بلغور غذایی با طعم کاملا متفاوت و جدید است که از ترکیبات مقوی تهیه می شود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
فیله اسپینانس

طرز تهیه فیله اسپینانس


فیله گوساله یکی از غذاهای مورد علاقه شکموهاست. اما نوع مزه دار کردن آن نیز خیلی مهم است. اینکه فیله کنار چه مواد دیگری قرار بگیرد اهمیت دارد، در این مطلب طرز تهیه یک فیله گوساله خیلی تند را داریم.
پای مرغ

طرز تهیه پای مرغ رژیمی


عصاره مرغ و سرکه را در یک تابه بزرگ ریخته، آن را روی شعله بگذاریدو سیر، شاخه های آویشن، ترخون و هویج را اضافه کرده و صبر کنید تا به جوش بیاید. حالا شعله را کم کرده و بگذارید محتویات تابه برای 3 دقیقه بجوشد.
پیتزا برگر

طرز تهیه پیتزا برگر


پیتزا برگر یک ساندویچ بسیار خوشمزه و لذیذ است که تجربه ی طعمش بسیار لذت بخش خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نخودپلو با بادمجان

طرز تهیه نخودپلو با بادمجان


اصولا ما دو نوع نخود می شناسیم؛ یکی نخود سبز و دیگری نخود آشی؛ یعنی به طور کلی این نخود ها را برای درست کردن آش و آبگوشت مناسب می دانیم. در حالی که عرب ها با این نخودها غذاهای متنوعی درست می کنند؛ یکی از آنها نخود پلو با بادمجان است که با سبزیجات مختلف آن را طعم دار می کنند.
مرغ کره ای

طرز تهیه مرغ کره ای هندی


مرغ کره ای هندی غذای خوشمزه و خوش بویی است که انواع ادویه ها در آن به کار می رود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک سیسیلی


اگر به دنبال طعم جدید در خانواده لازانیا ها می گردید لازانیای کلاسیک سیسیلی پیشنهاد ما می باشد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
شنیسل روسی

طرز تهیه شنیسل روسی


شنیسل روسی دستور تهیه ای تقریبا شبیه به شنیسل های معمولی دارد اما طعم شنیسل روسی بسیار خوشمزه و دلپذیر است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاتو بریان

طرز تهیه شاتو بریان با سس قارچ


شاتو بریان نام یک استیک فرانسوی است که برگرفته از نام فرانسوا رنه دو شاتو بریان نویسنده،شاعر و سیاستمدار فرانسوی است که ماجرای این نامگذاری خودش داستانی دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کباب تابه ای

طرز تهیه کباب تابه ای با سبزی های معطر


کباب تابه ای از غذاهای خوشمزه و محبوب است که شاید کمتر کسی تجربه ی طعم آن را نداشته باشد.در این بخش طرز تهیه کباب تابه ای با سبزیجات معطر را آموزش خواهیم داد.
اسپاگتی با پنیر فتا

طرز تهیه اسپاگتی با پنیر فتا


اسپاگتی با پنیر فتا یکی از غذاهای ساده و البته خوشمزه ایتالیایی است که در زمان کمی میتوانید آنرا تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید.