دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

آنجلینا جولی

جشن تولد 40 سالگی آنجلینا جولی + عکس


آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوود 40 سالگی خود را در کنا همسرش برئد پیت و 6 فرزندش جشن گرفت، در ادامه عکسهای جشن تولد آنجلینا جولی را ببینید.
سارا خوئینی ها بالای برج ایفل

سارا خوئینی ها بالای برج ایفل + تصاویر


سارا خوئینی ها بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول کار در سری دوم سریال بی قرار در پاریس به سر می برد تصاویری از پشت صحنه این سریال را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
برخورد زره پوش و پورشه

تصادف پورشه زرد با زره پوش


یکی از زره پوش های چینی با پورشه زرد رنگی در بزرگراه برخورد کرد.این نفر بر غول پیکر در ارتش چین خدمت می کند.
جریمه فرغون

جریمه فرغون توسط پلیس! + عکس


تا حالا جریمه شدن یک فرغون بنایی رو دیده بودین؟! پلیس انگلیس در اقدامی عجیب یک فرغون بنایی را جریمه کرد که این حرکت مضحک پلیس اعتراض بسیاری از رسانه ها و کاربران انگلیسی را در پی داشت.
نماز خواندن پادشاه عربستان

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش داخل کعبه + عکس


ملک سلمان پادشاه عربستان که اخیرآ به زیارت مسجدالحرام در مکه مکرمه رفته بود با حرکتی توهین آمیز و درحالی که کفش به پا داشت،دو رکعت نماز آنجا خواند که این اتفاق باعث انتقاد شدید مسلمانان جهان از وی شده است.
ترسناک ترین مارهای جهان

ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر


در ادامۀ این مطلب تصاویری جالب از مدل بازسازی شده مارهای تیتانوبوآی در ابعاد مختلف که بزرگ ترین و مخوف ترین مارها در طول تاریخ بوده اند را مشاهده می کنید.
سگی با ساعت اپل

سگی با ساعت 26 هزار یورویی اپل! + تصاویر


به تازگی تصاویری از سگی که بر هر دو پای جلوی خود،ساعت های هوشمند اپل بسته است در فضای مجازی منتشر شده که این تصاویر موجب پریشانی اذهان عمومی شده و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت.