نمناک سرگرمی

گوناگون

قرآن طلایی

قرآن طلایی متعلق به 200 سال پیش! + تصاویر


قرآن طلایی به طرز بسیار زیبا و جالبی صفحه آرایی شده است و جالب تر اینکه این کتاب آسمانی مربوط به 200 سال پیش می باشد و به دست محققان دانشگاه آوکلند نیوزیلندی کشف شده است.
اتوبوس شرکت واحد

نخستین اتوبوس شرکت واحد + عکس


تصویر زیر اتوبوس های شرکت واحد که مربوط به چندین سال است را نشان می دهد در واقع این اتوبوس ها اولین اتوبوس شرکت واحد محسوب می شوند.
عکس واقعی امیر کبیر

عکس واقعی امیر کبیر در زمان صدارت


امیر کبیر یکی از بزرگترین نخست وزیران ایران در دوران قاجار بود که در زمان صدارت خویش اقدامات مهمی را برای دولت انجام داده بود. عکس وقعی این دولتمرد بزرگ تاریخ را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.
مرده

دریافت نامه از یک مرده ! + تصاویر


پیرمردی 87 ساله که پسرش را سالها پیش از دست داده بود ، چند روز پیش نامه ای از او دریافت کرد . نامه ای از یک مرده که برای تبریک روز پدر ارسال شده بود.
گوشی دکتر ظریف

گوشی دکتر ظریف + عکس


دکتر ظریف با خندیدن خود در زمان استراحت در بالکن معروف هتل کوبورگ سوژه عکاسان داخلی شد.
بزرگترین چرخ و فلک جهان

چشم لندن بزرگترین چرخ و فلک جهان + عکس


چرخ و فلک هیجان انگیز چشم لندن واقع در لندن پایتخت انگلستان بزرگترین چرخ و فلک دنیا محسوب میشود چراکه که درون اتاقک های آن مراسم هایی نیز برگزار می شود.
پسر روناک یونسی

رونی کلمن و پسر روناک یونسی! + عکس


چندی پیش رونی کلمن معروف به ماشین عضله که از قهرمانان رشته پرورش اندام می باشد به ایران سفر کرد که به تازگی عکسی از مهرسام میری پسر روناک یونسی در آغوش رونی کلمن در فضای مجازی منتشر شده است.
خوابیدن روزه دار

خوابیدن روزه دار در طول روز گناه است؟!


ممکن است برای بسیاری از روزه داران سوال پیش بیاید که خوابیدن در طول روز چه حکمی برایشان دارد آیا مرتکب گناه می شوند یا نه؟! پاسخ استاد فقه دانشگاه الازهر مصر به این سوال را در ادامه می خوانید.