نمناک سرگرمی

گوناگون

رواج مصرف قلیان

رواج مصرف قلیان در کشورهای اروپایی!


کشیدن قلیان اکنون در بسیاری از مناطق دنیا رواج یافته است اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید قلیان کشیدن جوانان بیشتر در کدام مناطق رواج دارد! در ادامه گزارشی خواندنی در این باره بخوانید.
شستن پورشه در خیابان

شستن خودرو پورشه در خیابان لندن + تصاویر


یک میلیونر عربستانی با شستن خودرو پورشه خود کار دست خودروهای دیگر خیابان های لندن داد این مرد با شستن ماشین خود در یکی از خیابان های لندن باعث ترافیک 1 ساعته شد.
آموزش جالب لبخند زدن

آموزش جالب لبخند زدن به پرستاران! + عکس


در بیمارستان هاندان واقع در شمال چین پرستاران این بیمارستان با روشی جالب برای لبخند زدن آموزش می بینند تا با ممارست در این کار با رویی خوش و دلنشین با بیماران رفتار کنند.
کاربردهای طلا در ایران

جدیدترین و عجیب ترین کاربردهای طلا در بین ایرانی ها


طلا از دیرباز برای زیورآلات استفاده می شد، اما خلاقیت برخی افراد در استفاده از این فلز گران بها گاهی اوقات باعث تعجب و شگفتی می شود. ساخت برخی از وسایل مانند بستنی با روکش طلا و یا پستانک طلای کودک و ... از کاربردهای جدید طلا هستند.
مار چهار دست و پا

مار چهار دست و پا دیدین؟!


فسیل مار چهار دست و پا تازه ترین کشفیات محققان برزیلی می باشد که بقایای کشف شده از این فسیل حاکی از آن است که مارهای امروزی نوع تکامل یافته مارمولک ها در گذشته هستند.
عکس سلفی وحشتناک

عکس سلفی وحشتناک دختر 20 ساله با پدرش!


دختر 20 ساله ای به همراه پدربزرگش که در حال به ثبت رساندن بلندترین پرواز دنیا بودند در اقدامی هیجان انگیز، وحشتناک ترین سلفی ها را از خود به جای گذاشتند.
گلوله پشم و مو

خارج کردن گلوله پشم و مو از شکم یک دختر + تصاویر


گلوله پشم و مو به طول یک و نیم متر از شکم یک دختر 15 ساله ی هندی خارج شد. این دختر اعتیاد عجیبی به خوردن موهای خودش و دیگران داشت تا اینکه با دل درد شدید به بیمارستان منتقل شد و تحت جراحی قرار گرفت.