دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

لیدی گاگا

لیدی گاگا نامزد کرد + تصاویر


لیدی گاگا با انتشار عکسی از حلقه ی نامزدی اش در صفحات اجتماعی خبر نامزدی اش با تیلور را تایید کرد. آنها عکس هایی در کنار یکدیگر منتشر کرده اند که برخی از انها را می بینید.
دختری که رشد نکرد

دختری که از 7 سالگی رشد نکرد + تصاویر


بیماری نادر و عجیبی باعث شده است دختر چینی به نام زنگ یوشان با اینکه 19 سال سن دارد ولی در ظاهر یک دختر 7 ساله به نظر می رسد.این بیماری مانع از رشد کردن او می شود.
پرهزینه ترین شهر

پرهزینه ترین شهرهای جهان


براساس فهرست منتشرشده مبنی بر هزینه های صرف شده در برخی از شهر ها، پرهزینه ترین شهرهای جهان در سال 2014 توسط موسسه مشاوره «مرسر» آمریکا اعلام شد.
داستان غم انگیز

داستان غم انگیز شیوانا و پیر مرد زحمت کش


در این بخش داستان غم انگیز از دستان پینه بستۀ پیر مرد زحمت کشی که بعد از گذر سالها با تلاش برای تامین معاش زندگی پشتی خمیده و قیافه ای نه چندان دلپسند پیدا کرده است را می خوانید.
مومیایی 200ساله

مومیایی 200ساله ای که زنده است! + تصاویر


به تازگی جسد یک راهب بودایی که در حالت نشسته مومیایی شده است و مربوط به 200 سال پیش می باشد در یک غار پیدا شده است و باستان شناسان احتمال می دهند که در کمال ناباوری او هنوز زنده باشد.
بدل الناز شاکردوست

بدل الناز شاکردوست را ببیند + عکس


دوازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد در این شهر برگزار شد، این جشنواره در روز هشتم خود شاهد اتفاق جالبی بود. یکی از حاضرین در این جشنواره شباهت بسیار زیادی به الناز شاکردوست بازیگر معروف سینمای ایران داشت.
مونوپاد سلفی

مونوپاد سلفی خلاقانه یک چوپان


سالار پولاد از فعالان شبکه اینستاگرام تصویری از ابداع مونوپاد سلفی برای گرفتن عکس سلفی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که در این مطلب مشاهده می کنید.
رولت روسی

رولت روسی دردناک ترین بازی دنیا + تصاویر


به احتمال زیاد شما تاکنون با بازی های عجیب و ترسناک معروف دنیا آشنا شده اید اما در این مطلب قصد داریم شما را با یک بازی جدید به نام رولت روسی که به تازگی در روسیه ساخته شده است آشنا کنیم.
معبد ببرها

معبد ببرها در تایلند + تصاویر


معبدی در استان کانچانابوری به معبد ببرها مشهور می باشد یکی از جاذبه های گردشگری واقع در کشور تایلند به اقامتگاه ببرها تبدیل شده است و گردشگران به راحتی می توانند با ببرها عکس بگیرند و با آنها سرگرم شوند.
تلاش مارادونا برای جوان شدن

تلاش مارادونا برای جوان شدن + عکس


مارادونا این اسطوره فوتبال آرژانتین در سن 54 سالگی خود را به پزشکان زیبایی سپرد و پوست صورتش را کشید تا جوانتر و زیباتر به نظر برسد و با نامزد 24 ساله اش تفاوت زیادی نداشته باشد در حالیکه مارادونا 30 سال از نامزدش بزرگتر است.