برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

رکورددار در پرواز

پیرمردی رکورددار در پرواز +تصاویر


پیرمرد استرالیایی با وجود 82 سال سن حوصله ماندن در خانه سالمندان را نداشته و مدام در حال پرواز با هواپیما است، وی توانسته رکورد جالبی را به خاطر پروازهای زیادش بدست بیاورد.
مهدی سلوکی و همسرش

مهدی سلوکی و همسرش در شیراز +عکس


مهدی سلوکی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی که با اجرای برنامه نیم رخ وارد کارتلویزیونی شد و همه او را با نقش بهروز در سریال نرگس به خاطر دارند عکسی را به یادگار به همراه همسرش در شیراز به اشتراک گذاشت.
سوسیس با موش

سوسیس با موش مرده اضافه + تصاویر


یک مرد روسی زمانیکه در حال برش سوسیس تازه خریده اش در منزل و تهیه ساندویچ برای خود بود، با صحنه وحشتناکی مواجه شد و آن یک موش مرده در داخل سوسیس بود!
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی با تیپ جدید + عکس


نیوشا ضیغمی بعد از انتشار عکسی از خودش و همسرش با لباسی ست عکس و پیامی جدید از خود در صفحه ی ایستناگرامش منتشر کرد که قبل از رفتن به لوکیشن ایران برگر است.
احسان علیخانی

احسان علیخانی و عکسی معنادار


این روزها چهره ها فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند، احسان علیخانی عکس و متنی تامل برانگیز در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در ادامه میبینید.
سحر قریشی

فضانوردی سحر قریشی +تصاویر


سحر قریشی سوپراستار سینما و تلویزیون ایرانی عکسی شادمان از فضانوردی خود را در صفحه اجتماعی منتشر کرد که در ادامه مشاهدده می کنید.
آدمهای کبریت

آدمهای کبریت سوخته + تصاویر


تصاویر جالبی از هنرنمایی هنرمند آلمانی که زندگی انسان را تشبیه به سوختن چوب کبریت کرده و با تفکر خلاقانه خود مجسمه هایی با شکل چوب کبریت سوخته خلق کرده است.
اولین تاکسی

اولین تاکسی در ایران + عکس


نهمین دختر مظفرالدین شاه قاجار بنیانگذار سیستم تاکسیرانی در ایران بود و اولین تاکسی خطی ایران در سال 1332 تردد کرد.
تاکسی مجهز به وای فای

تاکسی مجهز به وای فای! + عکس


اگر دسترسی به اینترنت برای شما امری حیاتی است و حتی در تاکسی نیاز به اتصال به اینترنت دارید سری به خیابان طالقانی در عظیمیه کرج بزنید.
کشیدن دندان از بینی

کشیدن دندان از بینی! + تصاویر


آیا میشود از دندان هم دندان کشید؟ مردی 22 ساله پس از خونریزی های مکرر از ناحیه بینی خود پزشکان را به تکاپو انداخت تا دندانی که در بینی دارد را بیرون بکشند.