نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب ترین زوج های دنیا

عجیب ترین زوج های دنیا در 100 سال گذشته + تصاویر


تاریخ در یک صد سال اخیر زوج های مشهور جالب و عجیبی به خود دیده است. زوج هایی که برخی اصلاً همخوانی نداشتند و زوج هایی که گویا برای هم زاده شده اند. در ادامه با عجیب ترین زوج های جهان همراه ما باشید.
شهاب حسینی و همسرش

شهاب حسینی و همسرش در جشن تولد رضا صادقی


شهاب حسینی و همسرش به همراه هنرمندانی همچون امیر حسین مدرس در یک شب به یادماندنی ، جشن تولدی زیبا برای رضا صادقی برپاکردند. رضا صادقی در شب تولدش هم مشکی پوش بود چرا که مشکی رنگه عشقه!
تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار از خدا طلب بخشش کرد + عکس


تینا آخوند تبار به زبان خودش از خداوند طلب بخشش کرد و از خدا خواست تا هوای رفقای اینستایی اش را داشته باشد. پیام این طلب بخشش هم مثل بعضی از نقش های او خاص و متفاوت بود.
حرم امام رضا (ع)

حرم امام رضا (ع) 160 سال پیش + عکس


به تازگی عکسی جالب از حرم مطهر امام رضا علیه السلام در زمان قاجار که به 160 سال پیش بر می گردد در فضای مجازی منتشر شده است، این عکس توسط عکاسی به نام آنتونیو جیونوزی گرفته شده است.
تفرجگاه درکه تهران

تفرجگاه دیدنی درکه تهران + تصاویر


منطقه درکه در کوهپایه کوههای شمال تهران قرار گرفته است و یکی از بکرترین جاهای دیدنی تهران محسوب می شود در این بخش تصاویری دیدنی برای آشنایی بیشتر با این مکان ببینید.
خبرنگار زن

اولین خبرنگار زن ایرانی کیست؟ + عکس


به گفته محققان اولین خبرنگار زن ایرانی عزت ملک خانم دختر امامقلی میرزای عماد الدوله دولتشاهی است و بی بی خانم استرآبادی به عنوان یکی از نخستین زنان روزنامه نگار ایرانی محسوب میشود.
تسبیح جان کری

تسبیح در دست جان کری + عکس


انتشار تصویر جان کری با تسبیحی که به دست دارد در فضای مجازی موجب واکنش کاربران و سوژه بسیاری از رسانه ها شده است.