نمناک سرگرمی

گوناگون

شوخی های اینترنتی

شوخی های جالب اینترنتی - سری 2


در این مطلب می توانید گزیده ای از شوخی های بامزه و جالب اینترنتی را که در شبکه های اجتماعی فیس بوک، لاین، وایبر، تلگرام، تانگو و... که بسیار رواج دارد بخوانید.
ساخت کولر

ساخت کولر با 100 هزار تومان + تصاویر


شخصی خلاق در اقدامی جالب یک کولر آبی سرد کننده با کمترین هزینه ساخته است و برای ساخت آن فقط یک عدد کلمن و فن و لوله پی وی سی به کار برده است.
مرگ زن و شوهر

مرگ همزمان زن و شوهر عاشق + تصاویر


زن و شوهری به نام های آلکساندر توژکو 95 ساله و ژانت توژکو 96 ساله در اتفاقی غم انگیز اما شیرین در آخرین لحظات زندگی خود در کنار هم جان سپردند و آرزویشان تحقق پیدا کرد.
لیلا بلوکات و حامد حدادی

اختلاف قد لیلا بلوکات و حامد حدادی + عکس


در مراسم افطاری لیلا بلوکات که برای معلولان برگزار کرده بود،تصاویری از او با هنرمندان و میهمانان منتشر شد که یکی از این عکسها اختلاف قد دیدنی او را با حامد حدادی نشان می دهد.
مراقبت های بارداری در تابستان

مراقبت های لازم دوران بارداری در فصل تابستان


تحمل گرما و فصل تابستان برای برخی از خانمهای بارداری بسیار سخت و طاقت فرسا می رسد.مخصوصا اکر در ماههای آخر این دوران باشند.اما با توجه به برخی از راهنمایی های این بخش این روزها را با کمترین دغذغه سپری خواهند کرد.
فقیهه سلطانی در جشن قهرمانی

فقیهه سلطانی و همسرش در جشن قهرمانی + عکس


فقیهه سلطانی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش با جلال امیدیان کاپیتان سابق تیم ذوب آهن ازدواج کرده است عکسی از حضورش در جشن قهرمانی همسرش در صفحۀ شخصی خود منتشر کرد.
تیپ اسپرت دکتر ظریف

تیپ اسپورت دکتر ظریف در وین + عکس


تیپ اسپورت دکتر محمد جواد ظریف در حواشی مذاکرات هسته ای در کوبورگ سوژۀ جدیدی است که مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.