نمناک سرگرمی

گوناگون

پدر حسن روحانی

سنگ مزار پدر حسن روحانی + عکس


سالگرد فوت پدر حسن روحانی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید در کشورمان نزدیک بوده و به همین بهانه عکسی از سنگ مزار وی در شبکه های مجازی منتشر شده است.
کودک عجیب

کودک عجیب که جمجمه ندارد + تصاویر


کودک عجیب الخلقه که با بیماری نادری در آمریکا به دنیا آمده بود یک ساله شد. این نوزاد مبتلا به بیماری ناهنجاری مغزی شدید است که مانع از رشد استخوان جمجمه او شده است.
بلال فروش

ایده جالب یک بلال فروش + عکس


اقدام جالب و تحسین برانگیز یک بلال فروش باعث شد که سوژۀ بسیاری از رسانه ها شود،افراد بنابه درخواست خیرخواهانه این بلال فروش یک بلال رایگان دریافت می کنند.
رمی جمرات

مراسم رمی جمرات در سال 1324 + عکس


عکس قدیمی زیر که حدودآ به 70 سال پیش بر می گردد صحرای منا و مراسم رمی جمرات را نشان می دهد که با شکل امروزی به دلیل بازسازی تفاوف دارد.
حادثه منا

جمع آوری قربانیان حادثه منا با بلدوزر؟! + تصاویر


بعد از وقوع حادثه غم انگیز و تاسف بار منا که باعث قربانی شدن شمار زیادی از زائرین خانه خدا شد. اخیراً تصویری که ادعا می شود اجساد فوت شدگان حادثه اخیر منا از سوی آل سعود توسط ماشین های سنگین جمع آوری شده است منتشر شده است.
تونل زیر آب

دروگدن شگفت انگیزترین تونل زیرآبی + تصاویر


اگر علاقه مند به زیر آب رفتن هستید می توانید پس از سفر به دانمارک از پل منحصر بفردی که پایتخت دانمارک، کپنهاگ را به مالمو(سومین شهر مهم سوئد)، متصل می کند مسافتی را زیر اب طی کنید.
حادثه منا

وداع پدر با پسر در حادثه منا + تصاویر


حادثه منا قلب جهان اسلام را به درد آورد. هر کس به گونه ای نظر داد از رفتن و نرفتن ها به مکه و مدینه اما آنچه تلخ ترین و غم انگیزترین از حادثه خونین منا در عربستان منتشر شد، وداع غم انگیز پدری با پسرش بود.