دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

حکایت جالب همسر ناسازگار

حکایت جالب همسر ناسازگار


حکایت جالب گله از همسر ناسازگار که در این بخش می خوانید یکی از حکایت های عبرت آموز و جالب سعدی می باشد که اعتماد بیش از حد یک مرد را به رهگذری حکایت می کند.
تیپ متفاوت عمو پورنگ

تیپ متفاوت عمو پورنگ در سال 1378 + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ مجری محبوب و دوست داشتنی بچه ها این بار با ظاهری متفاوت در سال 1378 که به پانزده سال پیش برمیگردد در فضای مجازی ظاهر شده است.
ضرب المثل پشم چال

ضرب المثل روضه خوان پشم چال


ضرب المثل روضه خوان پشم چال یکی از کنایه های معروف فارسی می باشد. ریشۀ تاریخی ضرب المثل جالب و خواندنی روضه خان پشم چال را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک بخوانید.
معمای حجم مکعب

معمای حجم مکعب بسیار جذاب


محاسبۀ حجم مکعب معمای جالب و فکری مخصوص افراد تیزهوش می باشد در این معمای جالب با پیدا حجم مکعب می توانید قابلیت خود را در حل مسائل ریاضی بسنجید.
بریم سفر

بیا باهم بریم سفر!


دبی یکی از مهم ترین شهرهای مهم امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در شبه جزیره عربستان واقع شده است.
تایلند

تایلند سرزمین لبخندها


پادشاهی تایلند کشوری بسیار زیبا در جنوب شرقی آسیا می باشد که پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر آن بانکوک است.
جزیره گربه ها

جزیره گربه ها در ژاپن + تصاویر


افزایش زادو ولد گربه های گرسنه در یکی از جزایر ژاپن به نام آئوشیما،تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره شده است که در ادامه تصاویری از این جزیره را مشاهده می کنید.
رنگ لباس جنجالی

رنگ لباس جنجالی معلوم شد + داستان و تصاویر


مدتی بود که در فضای اینترنت غوغایی بر سر انتخاب یک لباس از میان دو رنگ متفاوت بر پا شده بود. داستان اصلی این ماجرای رنگ لباس جنجالی و افرادی که پشت این قضیه بودند را برایتان می گوییم.
ضرب المثل های آلمانی

اصطلاحات و ضرب المثل های آلمانی


در این مطلب تعدادی از ضرب المثل های آلمانی را آماده کرده ایم. ضرب المثل های تآثیرگذاری در مورد حسادت و ازدواج و ... که در ادامۀ مشاهده میکنید.
استفاده از فلش در پاورپوینت

انیمیشن های فلش را چگونه در اسلایدهای پاورپوینت قرار دهیم؟


ھﻤﻪ ﻣﺎ ﻣﯿﺪاﻧﯿﻢ ﮐﻪ اﻣﺮوزه ﺑﺎ وﺟﻮد اﻓﺰاﻳﺶ روزاﻓﺰون ﺳﻤﯿﻨﺎر ھﺎ، ﮐﻨﻔﺮاﻧﺲھﺎ می توان برای سهولت در سخنرانی ها از اسلایدهای پاورپوینت استفاده کرد.در این آموزش سعی داریم تا نحوه استفاده از فایل های فلش را در پاورپوینت را توضیح دهیم.
ارسلان قاسمی

انتقاد شدید پدر ارسلان قاسمی


هکرها هیچ گاه بیکار ننشسته و این بار صفحه شخصی ارسلان قاسمی را مورد تهاجم قرار داده اند. با انتشار تصاویر منشوری از ارسلان قاسمی، پدر وی انتقاد زیادی به این افراد داشته که در ادامه می خوانید.
یخچال در مترو

یخچال در مترو! + عکس


به تازگی عکسی جالب و عجیب در یکی از متروهای تهران منتشر شده است که این عکس حمل یک دستگاه یخچال را در یکی از قطارهای متروی تهران نشان می دهد.
تصادف شدید آئودی

تصادف شدید آئودی با پژو 206 + تصاویر


یک تصادف شدید ما بین یک دستگاه خودرو پژو 206 و خودرو آئودی با پلاک منطقه آزاد تجاری در تبریز به وقوع پیوست که در این تصادف به خودروی آئودی خسارت زیادی وارد شده است.