نمناک سرگرمی

گوناگون

گربه چهار گوش دیدین

گربه چهار گوش دیدین؟! + تصاویر


در این مطلب تصاویری از گربه های عجیب و غریب از گربه چهار گوش گرفته تا گربه هایی که به خاطر طرح های عجیب و غریبشان معروف شدند را مشاهده می کنید.
دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید

تفاوت دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید + تصاویر


تصاویر زیر مربوط به دکۀ روزنامه فروشی در تهران می باشد که یکی متعلق به زمان های قدیم است و دیگری به عصر امروز.چنانچه شما با یک نگاه می توانید تفاوت آن را با دکه ها امروزی احساس کنید.
اسکیت با دمپایی

اسکیت با دمپایی در اتوبان! + فیلم


اسکیت بازی با دمپایی اقدام خطرناک و احمقانۀ دو جوان در اتوبان است که به تازگی ویدئویی کوتاه از آن در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه میبینید.
خودرو مازراتی مدل 2015

خودرو مازراتی مدل 2015 در تهران + عکس


به تازگی خودروی مازراتی مدل 2015 در یکی از نمایشگاه های تهران دیده شده است که تصویری از آن را در این بخش از اتومبیل سایت نمناک مشاهده می کنید.
اولین قبر بهشت زهرا

اولین قبر بهشت زهرا تهران + عکس


مرحوم محمد تقی خیال اولین کسی بود که در بهشت زهرا دفن شد،تصویری که در این بخش میبینید مربوط به اولین قبر در بهشت زهرا می باشد که متعلق به آن مرحوم است.
پول توجیبی بچه پولدار

پول توجیبی 40 میلیونی “بچه پولدار”ها!


حقوق ماهیانه یک کارمند پول توجیبی یک روز بچه پولدار هایی است که ماهی 40 میلیون تومان را رقمی برای خرج کردن و گذران زندگی نمی دانند،در ادامه گزارشی از زندگی 24 ساعتی یک “بچه پولدار” را بخوانید.
آب تنی دوقلو در ظرفشویی

آب تنی دوقلو در ظرفشویی ! + فیلم


ویدوئویی جالب از دوقلو های دوست داشتنی و بامزه را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک تماشا کنید،پیشنهاد می کنیم دیدن این فیلم را از دست ندهید.