بریدن گلو

بریدن گلوی نوزاد 1 ماهه به دست مادر سنگدل + تصاویر


بریدن گلوی نوزادی که تنها 6 هفته ی پیش به دنیا آمده توسط مادرش شک بزرگی بود که به اعضای دیگر خانواده وارد شد. پدر و دختر خانواده زمانی که از یک گردش صبحگاهی به خانه بازگشتند مادر را با چاقویی بالای سر نوزاد غرق خون دیدند.
جهاد نکاح

درگیری خونین داعشی ها بر سر جهاد نکاح


جهاد نکاح برای خود داعشی ها هم جنگ و درگیری آفرید. به گزارش خبرگزاری ها جبهه جهانی مستضعفین اعضای گروه تروریستی داعش بر سر ازدواج با یکی از زنان انتحاری و خارجی این گروه با یکدیگر درگیر شدند.
ربودن دختر

ربودن و آزار و اذیت دختر جوان توسط دو پسر + عکس


ربودن دختر و زنان را با داستان قدیمی خفاش شب به یاد می آوریم. جنایتی که آن مرد شیطان صفت انگار به برخی از جوانان یاد داد و رفت. اینبار نوبت دو پسر جوان بود که بعد از آزار و اذیت دختر جوان به دام بیافتند.
کشتن وحشیانه

کشتن وحشیانه زن جوان با چاقو + تصاویر


قاتل یکی از آشنایان زن جوان بود که وارد خانه ی مقتوله شد. همسایه ها با شنیدن صدای داد و فریاد پشت درب خانه تجمع می کنند، ناگهان قاتل از خانه خارج شده و با هل دادن اهالی ساختمان از صحنه متواری می شود.
سرقت مسلحانه

سرقت مسلحانه برای انتقام از آرایشگر + عکس


سرقت مسلحانه آن هم به خاطر شکل تاتوی بدن !! پسر جوان به دلیل اینکه آرایشگر به جای طرح دلخواه او ، طرح دیگری را روی بدنش تاتو کرده بود دست به سرقت مسلحانه از منزل او زد.
قمه کشی

قمه کشی خیابانی زورگیران روی زن جوان


قمه کشی در وسط یکی از خیابان های تهران برای زورگیری از زن جوان موجب رعب و وحشت مردم شد . این زن با مراجعه به واحد گشت و معرفی این ارازل و اوباش موجب شناسایی و دستگیری آنها شد.
همسر صیغه ای

انتقام اینترنتی از همسر صیغه ای


رئیس پلیس فتا استان گلستان از دستگیری فردی که اقدام به توهین و مزاحمت و انتشار تصاویر خصوصی همسر صیغه ای خود در یکی از شبکه های اجتماعی موبایلی کرده بود، خبر داد.
گروگانگیری

گروگان 9 ساله زیر شکنجه به کما رفت + عکس


پسر 9 ساله ای که برای خرید خانه را ترک کرده بود ناپدید شد. پدرومادر او در حین جستجو پیامکی از سوی گروگان گیران دریافت کردند ولی قرار شد مقدار پول و محل تحویل در پیامک بعدی ارسال شود و ادامه ی ماجرا.