نمناک سرگرمی

گوناگون

داستان

داستان جالب زندگی یک روزه


داستان زیبا و تآمل برانگیزی که در ادامۀ این مطلب می خوانید درمورد شخصی است که یک روز زندگی کرد و قدر زندگی را دانست چنانچه گویی هزار سال زیسته است.
نان باگت

پخت بزرگترین نان باگت دنیا + عکس


60 نانوای ایتالیایی و فرانسوی در اقدامی جالب و با مشارکت هم توانستند بزرگترین نان باگت دنیا را به طول 122 متر پخته و رکورد گبنس بزرگترین نان باگت را از آن خود کنند.
هادی نوروزی

اسم مرحوم هادی نوروزی در بازی کلش + عکس


بازی کلش در ایران طرفداران بسیاری دارد که البته فوتبالیست ها نیز از این گروه مستثنی نیستند، چنانچه عکس زیر بازی کلش یک پرسپولیسی دو آتیشه را نشان می دهد که عبارت جالبی در آن هک شده است.
تراکتور

این هم یک تراکتور سیکلت جالب! + تصاویر


لَری مِدویگ موتورسوار اهل پنسیلوانیا، اوهایو، آن قدر شیفته موتورسیکلت است که از هر چیزی می تواند موتورسیکلت بسازد در ادامه عکسی جالب از تراکتور سیکلتی که درست کرده است ببینید.
روح

وحشت زن 33 ساله از روح برادرش! + تصاویر


زن 33 ساله بریتانیایی ادعا می کند روح برادر مرده اش مدت هاست که در قالب صدا و جابجایی اشیا او را آزار می دهد،این زن برای رهایی از این اتفاق بارها محل سکونت خود را تغییر داده است.
عجیب ترین تصادف

عجیب ترین تصادف سال 94 در ایران + عکس


در بین تصادفاتی که در ایران رخ داده است و هر کدام به نوعی عجیب و غریب بوده اند اما تصادف کامیون غول پیکر معدن مس با خودروی وانت بار عجیب ترین تصادف در ایران می باشد.
کوچکترین حشره

کوچکترین حشره زنده در دنیا + عکس


گونه ای از سوسک های ریز featherwing که در کلمبیا و نیکاراگوئه یافت می شود با اندازه حیرت انگیز 0.325 میلی متر، کوچکترین حشره زنده در جهان است.
پسر عجیب

پسری عجیب که پرواز می کند + تصاویر


پسر عجیب قصه ی ما پسری است از خانواده مبتلایان به سندرم داون که نیروی شگفت انگیز پرواز دارد. این پسر در جاهای خطرناک و با ارتفاع بلند هم پرواز کرده و با قدرت شگفت انگیزش جزو انسان های خاص قرار گرفته است.