نمناک سرگرمی

گوناگون

آب تنی دوقلو در ظرفشویی

آب تنی دوقلو در ظرفشویی ! + فیلم


ویدوئویی جالب از دوقلو های دوست داشتنی و بامزه را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک تماشا کنید،پیشنهاد می کنیم دیدن این فیلم را از دست ندهید.
پولدارترین زوج

معرفی پولدارترین زوج های دنیا + تصاویر


موسسه ولت ایکس در گزارشی فهرست پولدارترین زوج های جهان را منتشر کرد که بنا بر اعلام شبکه CNN، ده زوج نخست آن ها عبارتند از:بیل و میلیندا گیتس،امانیکو اوتیگا و فلورا پرز،دیوید و جولیا کاش و...
شهاب سنگ سقوط کرده

شهاب سنگ سقوط کرده در زنجان + فیلم و عکس


ماجرای شهاب سنگ گم شده که پنج شنبه شب اخبار بسیاری درباره عبور آن از آسمان کشور منتشر شده بود،بلاخره در ١١5 کیلومتری زنجان پیدا شد.گزارش تصویری این خبر را نیز ببینید.
نوزاد 3 ماهه

نوزاد 3 ماهه ای که حرف میزند! + فیلم


ویدئویی کوتاه از حرف زدن باور نکردنی نوزاد سه ماهه ای را می بینید که انتشار فیلم حرف زدن این نوزاد 3 ماهه که 200 هزار بیننده داشته است بینندگان را نیز همچون پدرش،شگفت زده کرد.
رواج مصرف قلیان

رواج مصرف قلیان در کشورهای اروپایی!


کشیدن قلیان اکنون در بسیاری از مناطق دنیا رواج یافته است اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید قلیان کشیدن جوانان بیشتر در کدام مناطق رواج دارد! در ادامه گزارشی خواندنی در این باره بخوانید.
شستن پورشه در خیابان

شستن خودرو پورشه در خیابان لندن + تصاویر


یک میلیونر عربستانی با شستن خودرو پورشه خود کار دست خودروهای دیگر خیابان های لندن داد این مرد با شستن ماشین خود در یکی از خیابان های لندن باعث ترافیک 1 ساعته شد.