نمناک سرگرمی

گوناگون

آموزش جالب لبخند زدن

آموزش جالب لبخند زدن به پرستاران! + عکس


در بیمارستان هاندان واقع در شمال چین پرستاران این بیمارستان با روشی جالب برای لبخند زدن آموزش می بینند تا با ممارست در این کار با رویی خوش و دلنشین با بیماران رفتار کنند.
کاربردهای طلا در ایران

جدیدترین و عجیب ترین کاربردهای طلا در بین ایرانی ها


طلا از دیرباز برای زیورآلات استفاده می شد، اما خلاقیت برخی افراد در استفاده از این فلز گران بها گاهی اوقات باعث تعجب و شگفتی می شود. ساخت برخی از وسایل مانند بستنی با روکش طلا و یا پستانک طلای کودک و ... از کاربردهای جدید طلا هستند.
مار چهار دست و پا

مار چهار دست و پا دیدین؟!


فسیل مار چهار دست و پا تازه ترین کشفیات محققان برزیلی می باشد که بقایای کشف شده از این فسیل حاکی از آن است که مارهای امروزی نوع تکامل یافته مارمولک ها در گذشته هستند.
عکس سلفی وحشتناک

عکس سلفی وحشتناک دختر 20 ساله با پدرش!


دختر 20 ساله ای به همراه پدربزرگش که در حال به ثبت رساندن بلندترین پرواز دنیا بودند در اقدامی هیجان انگیز، وحشتناک ترین سلفی ها را از خود به جای گذاشتند.
گلوله پشم و مو

خارج کردن گلوله پشم و مو از شکم یک دختر + تصاویر


گلوله پشم و مو به طول یک و نیم متر از شکم یک دختر 15 ساله ی هندی خارج شد. این دختر اعتیاد عجیبی به خوردن موهای خودش و دیگران داشت تا اینکه با دل درد شدید به بیمارستان منتقل شد و تحت جراحی قرار گرفت.
نوزادی محسن افشانی

عکسی از نوزادی محسن افشانی


محسن افشانی بازیگر سریال ترانه مادری عکسی از دوران نوزادی خود مربوط به 26 سال پیش را در اینستاگرامش منتشر کرد.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و اوباما یهویی! + عکس


الناز شاکردوست با انتشار عکسی از خودش پشت میز اوباما ، در کنار اوباما صفحه ی شخصی اش را به روز کرد. این عکس خبر از توافق دوجانبه ی شاکردوست با اوباما می دهد.
خان شاتر بزرگترین چادر دنیا

خان شاتر بزرگترین چادر دنیا + تصاویر


خان شاتر بزرگترین چادر دنیا و یک مرکز خرید منحصر به فرد واقع در آستانه قزاقستان که محل فروشگاه ها،رستوران ها،پارک های تفریحی بسیاری می باشد و با نورپردازی های جالب نمایی خیره کننده را داراست.