برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

محمدرضا شریفی نیا

قیمه پزون محمدرضا شریفی نیا با دیش ماهواره + عکس


محمدرضا شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون عکسی را از مراسم پخت نذری به همراه دیش ماهواره در صفحات اجتماعی منتشر کرد. محمدرضا شریفی نیا به همراه عوامل فیلم تعبیر وارونه یک رویادر ارمنستان به سر می برد.
تولد نوزاد

کوچکترین زائر ایرانی در راه کربلا متولد شد +تصاویر


در یکی از بیمارستان هایی صحرایی که به منظور ارائه خدمات بهداشتی به زائران در مسیر کربلا و نجف برپا شده بود یک مادر زائر ایرانی نوزاد خود را به دنیا آورد.این مادر اصرار دارد با کودکش به مسیر خود تا کربلا ادامه دهد.
شرکت های نوآور

آسیا پرچمدار برتر نوآوری در دنیا


براساس آخرین آمار رتبه بندی تامسون رویترز در زمینه نوآوری ،آسیا بالاترین رتبه را با پیشی گرفتن از آمریکا در بین شرکت های نوآور بدست آورد.جزئیات کاملی از این مطلب را در ادامه مشاهده کنید
شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی

شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی + عکس


شباهت باورنکردنی یک پسر به بروسلی باعث شده است که او همانند بروسلی قهرمان فراموش نشدنی دنیا در رشته ی رزمی فعالیت کند و خود را بروسلی زنده بنامد. در ادامه با او آشنا خواهید شد.
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی وقت گیر + عکس


شبکه های اجتماعی مختلف هم مزایا و معایبی دارد که باز هم مثل همیشه ما ایرانیان بیشتر درگیر معایب آن شده ایم. آیا از معایب و مزایای شبکه های اجتماعی مطلع هستید؟
ماشین عروس

ماشین عروس عشق پرسپولیس + عکس


عکسی جالب و دیدنی از یک ماشین عروس خاص و جالب ، آقای داماد بخاطر عشقش به تیم پرسپولیس ماشین عروس خود را قرمز پوش کرده است.