جعفر جنی شرور معروف

جعفر جنی شرور معروف دستگیر شد


جعفر جنی شرور معروف در اهواز که سابقه اقدامات متعدد مجرمانه را در پرونده خود داشت قبل از ارتکاب به قتل با اقدام غافلگیرانه پلیس شناسایی و دستگیر شد.
تصادف مرگبار پژو پارس

تصادف مرگبار پژو پارس با خودرو جک


در تصادف مرگ بار خودروی پژو پارس با خودروی جک در جاده گناوه-دیلم در استان بوشهر که با آتش گرفتن یکی از خودروها همراه بود متاسفانه 5 نفر کشته شدند.
اعدام قاتل کوچه غربت ها

اعدام قاتل کوچه غربت ها


قصاص قاتل 45 ساله ای که به خاطر طلب 10 هزار تومانی اش یک جوان 26 ساله را با ضربات چاقو در خیابان کشته بود در زندان مرکزی مشهد انجام شد و وی اعدام شد.
خودکشی دانشجوی دانشگاه تهران

خودکشی دانشجوی دانشگاه تهران در پل مدیریت


مدیر کل روابط عمومی دانشگاه تهران در خصوص حادثه خودکشی پل مدیریت گفت: مهدی مزروعی سبدانی دانشجوی ترم هشت دانشکده فنی دانشگاه تهران به دلیل مشکلات خانوادگی روز 14 اردیبهشت 94 دست به خودکشی زد.
سرقت مسلحانه مرد چاق

سرقت مسلحانه سریالی مرد چاق در مشهد + تصاویر


سرقت مسلحانه فردی سنگین وزن که با موتورسیکلت هوندا طی یک ماه گذشته به 2 بانک در منطقه سیدی و کوهسنگی مشهد دستبرد زده بود، روز گذشته نیز با سرقت مسلحانه از بانک صادرات در منطقه طلاب، دستبردهای خود را سریالی کرد.
دوربین هتل تارا مهاباد

دوربین مدار بسته داخل هتل تارا مهاباد + فیلم


خبر فوت یک دختر مهابادی در هتل تارا در حالی در شبکه های تلویزیونی معاند و فضای مجازی از طرف رسانه های بیگانه و شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شد که همه آنها به اتفاق آراء قضیه را برعکس کرده و خلاف واقعیت را نوشته اند.
مادر کشتن دوقلوهایش

لبخند مادر بعد از کشتن دوقلوهایش


مادری جوان در یکی از ایالات آمریکا بعد از خفه شدن دوقلوهایش در وان حمام توسط پلیس دستگیر شد که تلخ تر از قتل دوقلوها لبخندی بود که او بر لب داشت. این زن به پرداخت 100.000 دلار جریمه ی نقدی محکوم شد.