نمناک سرگرمی

گوناگون

کشیدن دندان

کشیدن دندان با قیچی توسط آرایشگر + عکس


در سال های گذشته کشیدن دندان به سبک خیلی دردناک و توسط آرایشگرهای دوره گرد انجام میشد،در این بخش تصاویری از اولین دندان کشی ها که توسط آرایشگرهای دوره گرد انجام میشد را ببینید.
عکس جن

عکس فرار جن از کنار کودک 2 ساله


مادری داخل آشپزخانه در حال فیلمبرداری از کودک 2 ساله اش است تا اینکه به محض نگاه کودک به دوربین موجودی شبیه جن از پشت سر کودک به سمت زیر کابینت فرار می کند. عکس جن عجیب 11.5 میلیون بازدید داشته است.
عکس یادگاری

شهرت حاجی ایرانی با عکس یادگاری!


انتشار عکس یادگاری یک زوج که به همراه یک کودک سیاه پوست آفریقایی در عربستان گرفته شده بود باعث انتشار شایعه ای شده بود که با گذشت زمان بالاخره واقعیت برملا شد.
تابلوی زیبا

هنرنمایی در تابلوهای زیبا و پیچ پیچی + تصاویر


یک هنرمند آمریکایی خلاق تالوهای زیبایی را با استفاده از پیچ و رنگ طراحی و پیاده سازی کرده است که در نوع خود بی نظیر می باشند.نمونه هایی از این تابلوهای مدرن را در ادامه مشاهده کنید.
بزرگترین استخر

بزرگترین استخر جهان در شیلی + تصاویر


بزرگترین استخر دنیا در سواحل جنوبی شیلی واقع است. این استخر خیلی مدرن و شیک جلوه می کند و به قدری بزرگ است که می توان در آن یک قایق بادبانی را به حرکت درآورد.
دختر 15 ساله

دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر


دختری که بخاطر پدرش گاو می شود! این خبر تآسف بار زندگی دختر 15 ساله ای را روایت می کند که چند ماه است لباس گاو می پوشد تا هزینه درمان پدر فلجش را تامین کند.
اینستاگرام

اولین عکس منتشر شده در اینستاگرام


شاید برایتان جالب باشد که اولین عکس پست شده در شبکه اجتماعی پر مخاطب اینستاگرام را ببینید با ما همراه باشید تا اولین عکس پست شده در اینستاگرام را ببینید.