دیگران چه می خوانند..؟
تارت لیمویی

طرز تهیه تارت لیمویی


تهیۀ اولیۀ این کیک 1 ساعت طول می کشد و کلاً در مدت 1 ساعت و 45 دقیقه آمادۀ سرو می شود. این مقدار مواد برای تهیۀ دسر تارت لیمویی به اندازۀ 8 نفر کفایت می کند.
سوفله شکلات

طرز تهیه سوفله شکلات


طرز تهیه این سوفله بسیار آسان و سریع است و در زمان کمتر از 1 ساعت آماده می شود. و این مقدار برای 8 نفر مناسب است.
نان موزی

طرز تهیه نان موزی عسلی


این مقدار برای 10 نفر مناسب است. و 70 دقیقه آماده سازی آن زمان میبرد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دونات آمریکایی

طرز تهیه دونات آمریکایی


دونات یا پیراشکی یک نوع شیرینی لذیذ آمریکایی است که به سبک های مختلفی تهیه میشود. دونات در انواع مختلف ساده، کرم دار، طعم دار، شکلاتی و ..
مرنگ موکا و شکلات

طرز تهیه مرنگ موکا و شکلات


این میزان مواد برای تهیه 48 عدد مرنگ مناسب است. مرنگ ها را پس از خنک شدن می توانید در ظرف در بسته نگهداری کنید.
قرابیه

طرز تهیه قرابیه


قرابیه نوعی شیرینی و کلوچه سنتی است که در شهرستان تبریز پخته می شود. طعم بسیار خوشمزه این شیرینی طرفداران زیادی را جمع کرده است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کیک پسته

طرز تهیه کیک پسته با طعم پرتقال و انجیر


واقعاً حیف است اگر در این فصل خوبِ انجیر، از آن کیکی با پسته و آب پرتقال درست نکنید. این کیک به خودی خود شیرینی کمی دارد و بسته به ذلئقه تان با میزان شربت عسل و پرتقالی که روی آن می دهید می توانید شیرینی آن را تزئین کنید.
شیرینی ناپلئونی

طرز تهیه شیرینی ناپلئونی شکلاتی


شیرینی ناپلئونی یک شیرینی خوشمزه و پرطرفدار است.امروز طرز تهیه شیرینی ناپلئونی با ترکیب شکلاتی را برای شما آماده کرده ایم.همراه ما باشید.
رولت خامه ای

طرز تهیه رولت خامه ای


رولت خامه ای یک شیرینی بسیار خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نوقا

طرز تهیه نوقا


نوقا یا لوکا یکی از شیرینیهای سنتی خاورمیانه و اروپای جنوبی است که انواع مختلفی دارد.در ایران نوع بسیار مرغوب این شیرینی گز محصول اصفهان و در مرحله ی بعدی لوکا محصول تبریز است.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
باقلوای رشته ای

طرز تهیه باقلوای رشته ای


باقلوا یکی از شیرینی های خوشمزه و پرطرفدار به خصوص در بین ایرانیان است.برای آموزش تهیه باقلوای رشته ای در خانه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.