دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبار

گوناگون

وی چت

سرویس وی چت (We Chat) فیلتر شد


اپلیکیشن وی چت در آی اس پی های مختلف از صبح امروز فیلتر شده است و دسترسی کاربران به شبکه موبایل بنیان وی چت مسدود می باشد.
سلاخی گوشت الاغ

فروش گوشت الاغ! + تصاویر


ماموران نیروی انتظامی چند نفر را که در حاشیه شهر مشهد منطقه همت آباد اقدام به سلاخی الاغ و احتمالا فروش گوشت آن می کردند، شناسایی و دستگیر کردند.
نوزاد چینی

زنده شدن نوزاد مرده در قبرستان!


نوزاد یک ماهه به دلیل نارسایی های شدید مادرزادی فوت کرد و مرگ وی به تایید پزشکان رسید. عجیب ترین و نادرترین اتفاق زنده شدن نوزاد ذکر شده در قبرستان بود.
مکه

دیدن تصاویر مکه از تلویزیون حرام است!


در ادامه صدور فتواهای عجیب و غریب از سوی مفتی های عربستانی اینبار نوبت به تلویزیون رسید. ولید السنانی مفتی سعودی تماشای تلویزیون و حتی شبکه هایی که قرآن و تصاویر کعبه را پخش می کند حرام اعلام کرد.
معدن نمک

کشف موجود عجیب در زنجان! + عکس


جسد جانوری ناشناخته در معدن چهرآباد زنجان توسط معدنکاران کشف و کارشناسان باستان شناسی سریعا این موضوع را مورد بررسی قرار دادند.
عید قربان

نماز و اعمال روز عید قربان


عید قربان، از اعیاد مهم اسلامی و یادآور اخلاص و بندگی حضرت ابراهیم(ع) در برابر پروردگار خویش است. در ادامه اعمال و نماز مربوط به روز عید سعید قربان را می خوانید.
گربه

گرانترین قهوه جهان از مدفوع گربه! + عکس


قهوه کاپی لواک از مدفوع گربه تهیه می شود که بیش از40 هزار نفر با امضای توماری، از فروشگاه مشهور هارودز لندن خواستند تا فروش یک نوع قهوه گرانقیمت را متوقف کند.