دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبار

گوناگون

عید قربان

نماز و اعمال روز عید قربان


عید قربان، از اعیاد مهم اسلامی و یادآور اخلاص و بندگی حضرت ابراهیم(ع) در برابر پروردگار خویش است. در ادامه اعمال و نماز مربوط به روز عید سعید قربان را می خوانید.
گربه

گرانترین قهوه جهان از مدفوع گربه! + عکس


قهوه کاپی لواک از مدفوع گربه تهیه می شود که بیش از40 هزار نفر با امضای توماری، از فروشگاه مشهور هارودز لندن خواستند تا فروش یک نوع قهوه گرانقیمت را متوقف کند.
حسن روحانی

حسن روحانی در کابین خلبان + عکس


رئیس جمهور ظهر امروز تهران را به مقصد نیویورک ترک کرد. لحظه ورود حسن روحانی به داخل هواپیمای آسمان و حضور در کابین خلبان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
عایشه اجیبولا

جایزه دختر شایسته جهان اسلام + عکس


جایزه بزرگ مسلمه وورلد با حضور پانصد تن از دختران مسلمان برگزار شد که شرط اصلی ورود به آن، متقی بودن و داشتن حجاب کامل است. این مسابقه، نخستین دوره اش در نیجریه ، با شعار زیبایی جسم و روح برگزار شد.
فیس بوک

فیس بوک رفع فیلتر شد


صادق خرازی در صفحه شخصی خود در سایت فیس بوک از رفع فیلترینگ این شبکه اجتماعی خبر داد. تصویر و متن نوشته شده را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
بطری نامه

قدیمی ترین نامه جهان کشف شد + عکس


فردی با نام ساتیو توربر به هنگام قدم زدن در حاشیه ساحل توفینو در کانادا بطری قدیمی حاوی نامه پیدا کرد که کارشناسان قدمت این نامه را 107 سال تخمین می زنند.
علی دایی

علی دایی هم به رایتل پیوست!


سیم کارت های رایتل اعطایی وزیر ارتباطات برای علی دایی و نماینده تام الاختیارش به همراه دو تن از خبرنگاران تیم فوتبال پرسپولیس فعال شد.