دیگران چه می خوانند..؟
درمان افسردگی

با این مواد غذایی افسردگی خود را درمان کنید


یکی از مسائلی که این روز ها سلامت بسیاری از افراد را از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار داده است ، مسئله ی افسردگی می باشد. اما استفاد از داروهای شیمیایی تنها راه درمان این بیماری نیست.بلکه مواد غذایی بسیاری وجود دارد که تاثیر فوق العاده ای در درمان افسردگی دارند.
تست افسردگی

تست روانشناسی برای اندازه گیری میزان افسردگی


افسردگی و یا ناهنجاری رفتاری بیماری نسبتا شایعی است که انسانها حتی برای یکبار هم شده در زندگی آن را تجربه می کنند.برای دانستن میزان افسردگی و شناخت دنیای درون خود این تست می تواند کمک زیادی به شما بکند.
خیال پردازی

مزایای باورنکردنی خیال پردازی که نمی دانید!


همه انسانها مدتی از شبانه روز را خیال پردازی کرده و با یادآوری گذشته آینده را برای خود ترسیم می کنند. اما می دانید که همین کار به ظاهر ساده چه تاثیری بر روی ذهن و سلامت می گذارد؟
تابوت

برگزار کلاس های آموزشی در تابوت


کشوره کره برای درمان افسردگی در میان جمعیت خود و جلوگیری از احتمال خودکشی افراد، طی اقدامی جالب ،به آنها درون تابوت آموزش می دهد.
بی خوابی شبانه

وقتی مسواک زدن علت بی خوابی شبانه می شود!


بی خوابی شبانه و نداشتن خواب راحت یکی از علل اصلی ابتلا به بیماری های سخت جسمی و روانی است. می توانید باور کنید که مسواک زدن البته در شرایط خاص می تواند یکی از دلایل بدخوابی و اختلال در خواب شبانه باشد؟
جوان ماندن مغز

برای جوان ماندن مغز چی بخوریم؟


در میان خوردنی های و مواد غذایی مفید برای مغز و افزایش توانایی یادگیری در کنار جلوگیری از ابتلا به بیماری های مغز بخشی از دنیا رژیم غذایی دارد که بهترین روش جوان ماندن مغز است.
فوبیا

جالب ترین فوبیا یا همان ترس های دنیا


ترس یا به عبارتی داشتن فوبیا باعث می شوند آنطور که باید از جهان پیرامون خود لذت نبریم.در دنیا ترسهای عجیبی وجود دارد که شاید برای برخی از انسانها غیرقابل تصور و شاید خنده دار به نظر برسد.برخی از این فوبیاهای عجیب را در ادامه مشاهده کنید.
عوارض بی خوابی

عوارض بی خوابی و کم خوابی


قدرت یادگیری شما کاهش می یابد ، اعصاب ندارید و دچار سردردهای مزمن هستید و اینها تنها بخشی از ناخوشایندترین عوارض بی خوابی و کم خوابی شبانه در زنان و مردان است.
وسواسی

قبل از ازدواج شخصیت های وسواسی را بشناسید


چه نوع رفتارهایی می توانند خبر از وسواسی بودن همسر آینده تان به شما بدهند و علائم این نوع رفتار چگونه اند! آیا نامزد شما هم مدام به اطراف خود دقت کرده و مدتها به آن فکر می کند؟ و یا حساسیت زیادی به اطراف و تمیزی خود دارد؟
تست شادی

با این تست میزان شادی خود را بسنجید


چقدر در زندگی خود احساس رضایت و شادی می کنید؟با انجام تست ساده که در دانشگاه آکسفورد طراحی شده است میتوانید میزان شادی خود در زندگیتان را بسنجید.
بیماری ام اس

درمان بیماری ام اس چگونه ممکن می شود؟


بیماری ام اس یا فلج تدریجی اعضای بدن با نشان هایی همچون کاهش حافظه و اختلال در عملکردهای جنسی و فیزیکی آغاز می شود . راههای تشخیص و درمان ام اس را با هم مرور می کنیم.
افسردگی زنان

علت اصلی افسردگی زنان چیست؟


افسردگی زنان متاسفانه در دوره های مختلف زندگی زنان پدیدار می شود. افسردگی زنان بعد از بارداری ، زایمان و یائسگی و حتی بعد از ازدواج مشکلی است که زنان رادر سنین مختلف تهدید می کند. علت چه می تواند باشد.
رهايي از استرس

برای رهایی از استرس اینجوری آدامس بجوید


رهایی استرس و اضطراب یعنی رسیدن به آرامش اعصاب و روان. محققان در تازه ترین مطالعات خود بر روی 40 زن و مرد به راهی جالب و ساده برای رفع سریع استرس و نگزانی دست یافته اند.
روانشناسی عمومی

روانشناسی عمومی


روانشناسی علمی است که به بررسی علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی می پردازد. منظور از «رفتار» در روانشناسی، آن دسته از فعالیت های جاندار است که بوسیله یک جاندار دیگر یا با دستگاه های آزمایشگاهی قابل مشاهده است.