دیگران چه می خوانند..؟
خواب

خواب بدون استرس را تجربه کنید


خوابهای پریشان و کابوس های وحشتناک چیزهایی هستند که خواب را به کام ما تلخ می کنند و کرختی و بی حوصلگی را برایمان به ارمغان می آورند. اما راه مقابله با آن چیست؟ با ما همراه باشید.
دابسمش

اختلال روانی رایج در میان دابسمش بازها؟


دابسمش یا همان دوبله برعکس تب جدیدی در میان کاربران اینترنت است که مشتاق به کارهای هیجان انگیز با اینترنت هستند.محققان اختلالات روانی را پایه این رفتارها می دانند.
دیدن فیلم

درمان مشکلات روانی با دیدن فیلم


دیدن فیلم و سریال همیشه جنبه تفریح و پر کردن ساعات بیکاری را ندارد.برخی از روانشناسان معتقدند شیوه های موثری را در درمان مشکلات روانی می توان در فیلم ها پیدا کرد.
علت کاهش حافظه

داروهایی که علت کاهش حافظه شماست


سرتان درد می کند و یا مشکلی دیگر دارید، عادت کرده اید مثل نقل و نبات قرص بخورید. حواستان نیست ولی همین قرص هایی که شما هر روز آنها را مصرف می کنید علت کاهش حافظه و آلزایمر شدید خواهند بود.
افسردگی

افسردگی، بیماری امروزی که فراموش شده


در دنیای مدرن امروز که روابط عاطفی کمتر شده است بیماری به نام افسردگی رایج ترین و شایع ترین بیماری امروزی گشته است. اما این بیماری درمان می خواهد نه نصیحت...
تست افسردگی

تست اندازه گیری میزان افسردگی


موفق نبودن در تحصیل، کار یا ازدواج، از دست دادن عزیزان یا آگاهی از این که بیماری یا پیری توان ما را تحلیل می برد از جمله موقعیت هایی هستند که اغلب موجب بروز افسردگی می شوند.
افسردگی مردان

افسردگی مردان پس از زایمان همسرشان


افسردگی بعد از زایمان یک مسئله طبیعی است که در میان خانمها اتفاق می افتد.اما جالب است بدانید که مردان نیز بعد از تولد فرزندشان دچار افسردگی شده و به نوعی سرگشتگی دچار می شوند.
کاهش استرس

کاهش استرس با رازک


یکی از راه های کنترل و کاهش فشارهای روحی و استرس های روزانه میوه ی رازک است.
درمان اضطراب

درمان اورژانسی اضطراب شدید


برای درمان اضطراب و استرس شدید که ارمغان زندگی های امروزی چه راه و روشی را پیش می گیرید؟ بهترین راه برای درمان سریع اضطراب و استرس روشی ساده ، طبیعی و بدون هیچ دارویی است.
درمان بی خوابی

برای درمان بی خوابی این خوردنی ها ممنوع


برای درمان بی خوابی های شدید شبانه چه راه و روش هایی را امتحان کرده اید؟ دارو یا نسخه های گیاهی؟ بهتر است قبل ازهر کاری مروری در تغذیه تان داشته باشید تا با نخوردن برخی مواد غذایی راحت به خواب بروید.
کودک

کودک شما هم اسباب بازی اش را می خورد؟


کودکانی هستند که رفتارهایی ناراحت کننده انجام می دهند. به طور مثال مدام کاغذ و دستمال کاغذی را در دهان خود گذاشته و می خورند و یا اینکه اسباب بازی ها و دیگر اشیا را در دهانشان قرار می دهند.
سلامت روان

نقش مهم روابط خانوادگی در سلامت روان


اولین تاثیرات محیطی که فرد دریافت می کند از محیط خانواده است و از همین روی روابط خانوادگی تاثیر مهمی در تربیت و سلامت روان افراد دارد.الگوهای مهم در خانواده و ارتباطات فردی شامل گونه های مختلف رفتاری است.
کاهش حافظه

کاهش حافظه شما 9 دلیل دارد


کاهش حافظه و فراموشی دیگر رده سنی خاصی ندارد. خود شما دختر و یا پسر جوان بارها و بارها نام شخصی و یا کاری را که باید انجام می دادید را فراموش می کنید. کاهش حافظه شما دلایلی پنهان در جسم و روح دارند.
افسردگی

نشانه های افسردگی چیست؟


محققان تاکنون موفق به کشف چندین نشانه افسردگی شده اند، این یافته کمک فراوانی به افراد برای آگاهی از وجود این بیماری در خود می کند.درسایت نمناک بررسی بیشتری خواهیم کرد.