دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان طبیعی با یک ویتامین


کاهش درد زایمان روش های متعددی در طب های مختلف دارد. طب سنتی مصرف برخی دانه ها و گیاهان را پیشنهاد می دهد و پزشکان در تازه ترین یافته هایشان مصرف یکی از ویتامین های مهم را راهی برای کاهش درد زایمان می دانند.
صبحانه کودک

بهترین صبحانه برای سلامت کودک


اهمیت صبحانه و میان وعده های غذایی سالم بر سلامت و یادگیری کودک , والدین را مجاب به دقت بیشتر در تغذیه فرزندشان می کند. کودکی که علاقه به فست فود دارد جایگزین های مشابه او را تشویق به خوردن غذای سالم خواهد کرد.
شیشه و عوارض خطرناک آن

عوارض خطرناک مصرف شیشه بر روی مغز


مصرف شیشه باعث تحریک قسمت لذت در مغز و ایجاد توهم می شود و چنان اثری از خود در مغز به جا می گذارد که فرد را به ادامه مصرف وادار می کند. بنابراین مصرف کنندگان تفننی مواد فقط یک قدم تا اعتیاد فاصله دارند.
شستن مرغ فاسد

ماجرای شستن مرغ فاسد با وایتکس!


شستن مرغ های فاسد با وایتکس ماجرایی است که بعد از لورفتن فیلم یکی از مرغ فورشی ها همه را نگران کرد. حال برای اینکه بدانید چند درصد از مرغ هایی که در یخچال خانه دارید فاسد بوده اند با ما همراه شوید.
نداشتن علاقه به همسر

زندگی با همسری که علاقه ای به او ندارم


تلاش برای داشتن زندگی توام با عشق و علاقه به همسر اگر از سوی دو طرف باشد حتما نتیجه مثبتی خواهد داشت.این تلاش بستگی به مهارت زوجین در زمینه همسرداری و قبول مسئولیت های زندگی و فرزندان دارد تا بتوانند با برقراری ارتباط موثر، وظایف و مسئولیت خود را به خوبی و به بهترین نحو انجام دهند.
اعتیاد فرزندان

نکات مهم در پیشگیری از اعتیاد فرزندان


اعتیاد به مواد مخدر یکی از نگران کننده ترین مسائلی است که والدین درگیر آن هستند. اما والدین با رعایت برخی نکات رفتاری و تربیتی می توانند از اعتیاد فرزندشان جلوگیری کنند.
لباس های تنگ

عوارض و مضرات پوشیدن لباس های تنگ برای خانم ها


بسیاری از خانم های چاق برای اینکه لاغرتر به نظر برسند از لباس های تنگ استفاده می کنند، بدون اینکه از خطرات استفاده از این لباس ها آگاه باشند. پوشیدن لباس های تنگ به اعضای داخلی بدن آسیب می رساند.
چالش جدید فیسبوکی

چالش جدید فیسبوکی با نام دماغ طبیعی من


در پی چالش هایی که در فضای مجازی راه افتاده است این بار نوبت به بینی های عمل شده رسیده است. چالش جدید فیسبوکی با نام دماغ طبیعی من به تازگی در فضای مجازی سر و صدایی به پا کرده است.
کاهش درد زایمان طبیعی

کاهش درد زایمان با یک دانه ی طبیعی


کاهش درد زایمان طبیعی با طب سنتی و با استفاده یک دانه ی گیاهی شاید بهترین نوید برای زنان باردار به خصوص در ماههای اخر باشد که در انتظار زایمان هستند.
مشاوره ژنتیک قبل از بارداری

مشاوره ژنتیک قبل از بارداری


مشاوره ژنتیک قبل از بارداری یکی از مهمترین کارهایی است که زوج های جوان باید انجام دهند تا بتوانند یک نوزاد سالم داشته باشند و از بروز بیماری های ژنتیکی در فرزند خود جلوگیری کنند.
مصرف دارو

بهترین زمان مصرف دارو ها


دارو هایی که پزشکان برای درمان بیماری ها تجویز می کنند بهتر است در زمان مناسبی مصرف شوند تا نیجه خوبی به بیمار بدهد و موثر باشد. در این مطلب زمان مناسب مصرف برخی دارو ها را معرفی می کنیم.
ماساژ با صیغه محرمیت

خدمات ماساژ با صیغه محرمیت در تهران!


به تازگی تبلیغاتی عجیب در برخی شبکه های اجتماعی صورت میگیرد که حاکی از وجود اماکنی برای ماساژ با صیغۀ محرمیت می باشد در این بخش طی مصاحبه ای با رئیس اتحادیه گرمابه داران و ماساژ به صحت و سقم این موضوع می پردازیم.
سزارین آرام

آیا با سزارین آرام آشنایی دارید؟


در حال حاضر زایمان به دو صورت طبیعی و سزارین انجام می شود، اما پزشکان قصد دارند تا جاییکه امکان دارد شرایط زایمان سزارین را به طبیعی نزدیک کنند و مادر نوزاد خود را در زمان تولد ببیند.