برو به :
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

کودکان کوتاه قد

دلایل کوتاهی قد در کودکان


کودکان کوتاه قد والدین را نگران می کنند که چرا رشد نمی کنند؟ چرا از هم سن و سالهایشان کوتاه قد تر هستند ؟ چه کنیم تا مشکل کوتاهی قد آنها حل شود و.. که پاسخ همه را در ادامه خواهید یافت.
گرفتن نبض

اندازه گیری نبض با روشی آسان


برای اینکه بدانیم ضربان قلب مان در چه وضعیتی است و یا اینکه از ضربان و شدت آن در افراد دیگر مطلع شویم تنها کافیست بدانیم که چطور باید نبض را اندازه گیری کنیم که در ادامه روش درست آن را می خوانید.
پنیر

نکته مهم درباره کاغذ روی پنیر


پنیر یکی از بخش های ثابت صبحانه بر سر سفره های ما ایرانی ها و حتی در بسیاری از نقاط دیگر جهان است پس باید بدانیم که روز خود را چطور با یک پنیر سالم و مفید شروع کنیم.
روزه

روزه گرفتن برای این افراد ممنوع است


در ماه مبارک رمضان برخی افراد بدون مشورت با پزشک و توجه به وضعیت جسمانی خود روزه می گیرند و عواقب سلامتی ناگواری را برای خود فراهم می کنند که در ادامه این افراد را معرفی می کنیم.
دختر

راه و روش دختردار شدن


اگر شما هم برای بارداری خود خواهان برنامه ای کامل هستید که نتیجه اش داشتن فرزند دختر باشد می توانید از برنامه غذایی و روش های دیگر قبل از بارداری این بخش استفاده کنید.
پسر بچه

راه و روش “پسر دار شدن


آیا شما می خواهید صاحب فرزند پسر شوید؟ پس راه و روش اصولی و درست “پسر دار شدن” را دانسته و با دقت کامل به آن عمل کنید.
ازدواج هندی

خرافه های روابط زناشویی


در ارتباطات زناشویی به دلیل نداشتن آگاهی و آموزش های جنسی خرافات به سراغ زوج ها می آید. در این مطلب به برخی از خرافه های رایج در رابطه جنسی در میان زن و شوهر اشاره می کنیم.
خرخر

راه حلی برای رفع خرخر


از چیزهایی که خروپف را تشدید می کنند مثل قرص های خواب آور، قهوه و خوردن غذاهای سنگین قبل از خواب دوری کنید.
کفش پاشنه بلند

رابطه کفش پاشنه بلند و سردرد خانم ها


خانم هایی که علاقه زیادی به پوشیدن کفش های پاشنه بلند دارند بایستی آگاه باشند که بررسی های جدید دانشمندان نشان از ارتباط مستقیم آسیب های مغز و اعصاب با کفش پاشنه بلند دارد.
جوانان

دلایل هرزه نگاری جوانان چیست؟


دستیابی به تصاویر و فیلم های غیراخلاقی یا همان هرزه نگاری در سنین پایین، یعنی کودکی و نوجوانی، امروزه، آن هم با توجه به فناوری های جدید مانند اینترنت، از مباحث بسیار جدی و نگران کننده است