سینه ی مرغ

طرز تهیه “سینه ی مرغ” با سس بشامل


سس بشامل زاده ی ذائقه ی فرانسوی ها است که این سس در کل اروپا محبوبیت دارد و ترکیب این سس با “سینه ی مرغ” پدید آورنده ی غذایی لذیذ خواهد بود.
پیتزای ساردین

طرز تهیه پیتزای ساردین


پیتزای ساردین طعم و مزه کاملا متفاوتی با بقیه پیتزاها دارد چرا که در این پیتزا از ماهی ساردین استفاده شده است و اضافه کردن ماهی به پیتزا می تواند تجربه ی طعم جدیدی باشد.
پاستا صدفی

طرز تهیه پاستا صدفی دریایی (کانکیلی)


Conchiglie ( کانکیلی) نوعی پاستا به شکل صدف دریایی است و اسم آن از واژه ایتالیایی conchiglia به معنای صدف دریایی گرفته شده است. این خوراک در انگلستان بیشترین طرفدار را دارد.طرز تهیه پاستا صدفی را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شاورمای مرغ

طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص


شاورما غذایی لذیذ برای میهمانی های کوچک شما است . این غذا برای کودکان از ارزش غذایی بالا برخوردار است و ظاهر غذا هم بچه ها را ترغیب به خوردن می کند.طرز تهیه شاورمای مرغ و سس مخصوص را در آشپزخانه نمناک ببینید.
پیتزا مکزیکی

طرز تهیه پیتزا مکزیکی با سوسیس


پیتزا مکزیکی نوع دیگر پخت پیتزا است که ترکیبی تقریبا گیاهی دارد و همچنین طعم متفاوتی با بقیه دارد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تورتلینی

طرز تهیه تورتلینی با سس زعفران


تورتلینی (به ایتالیایی: Tortellini) نوعی پاستای کوچک حلقه ای شکل و مغزپُر ایتالیایی است که درون خمیر آن را ابتدا با مواد گوناگونی پر می کنند و سپس دو طرف خمیر را به صورتی که شبیه حلقه و یا کلاه شود روی هم می آورند.اندازهٔ بزرگتر این پاستا را تورتلونی (به ایتالیایی: Tortelloni) می نامند.
پیتزای توپی

طرز تهیه پیتزای توپی


پیتزای توپی یک شکل بامزه و متفاوت برای علاقه مندان به فست فود ها می باشد که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
ته چین سیب زمینی

طرز تهیه ته چین سیب زمینی


ته چین ها غذاهای بسیار پر طرفدار و خوشمزه ای هستند و معمولا مورد قبول اکثر افراد واقع میشوند .در این بین ته چین سیب زمینی جزو ساده ترین و سریع ترین ته چین ها به حساب می آید.