نمناک سرگرمی

گوناگون

دهان عجیب و غریب

مردی با دهان عجیب و غریب + تصاویر


مردی هندی به نام دینش آپادهایا با دارا بودن قابلیت منحصر به فرد در دهانش قادر به جای دادن چند شئ در دهان خود می باشد این مرد رکورد جهانی ارتجاعی ترین دهان را از آن خود کرد.
ترلان پروانه

ترلان پروانه از کودکی تا الان + تصاویر


عکس های کودکی تا حالای ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان را همراه با بیوگرافی مختصری از این بازیگر را در ادامه این مطلب آماده کرده ایم که میبینید.
اولین نوع ماشین لباسشویی

اولین نوع ماشین لباسشویی در جهان + عکس


آیا تا کنون به این مسئله فکر کرده ایم که این ماشین لباسشویی که امروزه یکی از اصلی ترین وسیله های زندگی ماست از کی جای خود را در زندگی ما محکم کرده و به صورت یکی از ابزار اصلی و اولیه زندگی ما تبدیل شده است؟اولین نوع آن به چه صورت بوده است؟
قرآن طلایی

قرآن طلایی متعلق به 200 سال پیش! + تصاویر


قرآن طلایی به طرز بسیار زیبا و جالبی صفحه آرایی شده است و جالب تر اینکه این کتاب آسمانی مربوط به 200 سال پیش می باشد و به دست محققان دانشگاه آوکلند نیوزیلندی کشف شده است.
اتوبوس شرکت واحد

نخستین اتوبوس شرکت واحد + عکس


تصویر زیر اتوبوس های شرکت واحد که مربوط به چندین سال است را نشان می دهد در واقع این اتوبوس ها اولین اتوبوس شرکت واحد محسوب می شوند.
عکس واقعی امیر کبیر

عکس واقعی امیر کبیر در زمان صدارت


امیر کبیر یکی از بزرگترین نخست وزیران ایران در دوران قاجار بود که در زمان صدارت خویش اقدامات مهمی را برای دولت انجام داده بود. عکس وقعی این دولتمرد بزرگ تاریخ را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.
مرده

دریافت نامه از یک مرده ! + تصاویر


پیرمردی 87 ساله که پسرش را سالها پیش از دست داده بود ، چند روز پیش نامه ای از او دریافت کرد . نامه ای از یک مرده که برای تبریک روز پدر ارسال شده بود.