دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

مرگ های دنیا

عجیب ترین مرگ های دنیا


پیشگویی مرگ یکی از کارهایی است که اگر انجام شود باورکردنی نیست، این که شخصی نحوه مرگ خود را حدس بزند اتفاقی عجیب و باورنکردنی است اما موارد این چنینی در دنیا اتفاق افتاده است.
شغل دوستان

شغل دوستان از زبان ما – طنز


سوال هایی که نا خوداگاه از دوستانمون در باره شغلشون می پرسیم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده یا ازتون این سوالارو کردن یا شما از بعضیا پرسیدین. میگین نه! حتما بقیه رو بخونید.
میمون دماغ عملی

میمون دماغ عملی با لب پروتز! + عکس


میمون زیبا نوعی از حیوانات نادر می باشد که چهرۀ خاص و متفاوتی از دیگر میمون ها دارد که گویی تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است همچنین این میمون یکی از هنرمندترین ها در بین میمون ها لقب گرفته است.
خانه مخفی برج ایفل

خانه مخفی روی نوک برج ایفل! + تصاویر


برج ایفل یکی از بناهای شگفت انگیز و در عین حال توریستی می باشد که توسط گوستاو ایفل ساخته شده است در این برج یک آپارتمان مخفی وجود دارد که شاید کمتر کسی از وجود آن اطلاع داشته باشد،در ادامه ماجرای این آپارتمان را می خوانید.
احمدشاه قاجار

عکس فرزندان احمدشاه قاجار


احمدشاه قاجار هفتمین و آخرین پادشاه زمان قاجار یکی از بزرگ مردان سلطه گر در ایران بود که در سن 12 سالگی به سلطنت رسید و بعد از آن با ازدواج های مکرر صاحب سه فرزند دختر و یک فرزند پسر شد.
ولادیمیر لنین جوانترین

جسد مومیایی و سالم ولادیمیر لنین + تصاویر


ولادیمیر لنین بنیان گذار اتحادیه جماهیر شوروی با گذشت چند سال از مرگش هنوز هم جسد و پوست او کاملا سالم و طبیعی باقی مانده است طوری که جوانترین 145 سالۀ جهان معرفی شده است.
المیرا شریفی مقدم

عکس های خانوادگی المیرا شریفی مقدم و داوود عابدی


المیرا شریفی مقدم گوینده اخبار در شبکه خبر تصویری از پسر کوچک خود امیر ابوالفضل را در فضای مجازی منتشر کرد که به این بهانه در این مطلب تصاویری از المیرا شریفی مقدم و همسرش داوود عابدی و فرزندانشان را برای شما گردآوری کرده ایم.
انسان های آدم خوار

انسان های آدم خوار نخستین + تصاویر


شاید برای بسیاری از شما جای سوال باشد که آیا اجداد ما آدم خوار بودند؟ یا اقوام نخستین ما یکدیگر را می خوردند؟ در این مطلب به صحت و سقم این موضوع توسط باستان شناسان پی می برید.
عکسهای فریبا نادری

جدیدترین عکسهای آتلیه ای فریبا نادری


بعد از عکسهای آتلیه ای مدلینگ منتشر شده از سحر قریشی اینبار نوبت فریبا نادری شده که عکسهای جدید و متفاوت آتلیه ای و همچنین عکسی مشابه عکس سحر قریشی در صفحه شخصی اش منتشر کند.
پارک هواپیما

پارک هواپیما در حیاط یک خانه! + عکس


تا به حال دیده اید هواپیمایی در حیاط یک خانه پارک شده باشد؟!!اگر این خبر شگفت آور و عجیب به نظرتان می رسد با ما همراه باشید تا پارک هواپیمای ایران ایر را در حیاط خانۀ یک تهرانی مشاهده کنید.
پل طبیعت

پل زیبا و باشکوه طبیعت در تهران + تصاویر


در این مطلب تصویر هوایی جالبی از پل طبیعت را مشاهده می کنید که این پل یکی از بی نظیرترین نمادهای شهر تهران است در ادامه تصاویر دیگری از این پل زیبا و دیدنی را مشاهده می کنید.
شبکه تلویزیونی داعش

برنامه های شبکه تلویزیونی داعش + تصاویر


گروه تروریستی داعش که پیش از این کنترل ساختمان رادیو سرت لیبی را به دست گرفته بودند اکنون نیز در اقدامی عجیب با راه اندازی شبکه تلویزیونی قصد دارد از این طریق تفکرات و فعالیتهای خود را تبلیغ کند.