نمناک سرگرمی

گوناگون

دختر 15 ساله

دختر 15 ساله بخاطر پدرش گاو شد! + تصاویر


دختری که بخاطر پدرش گاو می شود! این خبر تآسف بار زندگی دختر 15 ساله ای را روایت می کند که چند ماه است لباس گاو می پوشد تا هزینه درمان پدر فلجش را تامین کند.
اینستاگرام

اولین عکس منتشر شده در اینستاگرام


شاید برایتان جالب باشد که اولین عکس پست شده در شبکه اجتماعی پر مخاطب اینستاگرام را ببینید با ما همراه باشید تا اولین عکس پست شده در اینستاگرام را ببینید.
لاک پشت

پوشاندن پوشک به لاک پشت ! + تصاویر


به تازگی تصاویری از لاک پشت ها که لباس مخصوص شنا برتن دارند با عنوان آزار و اذیت حیوانات منتشر شده است اما اصل ماجرا چیز دیگری بود که در ادامه می خوانید.
کلکسیون اسلحه صدام

کلکسیون اسلحه های طلایی صدام + تصاویر


مجموعه ای از اسلحه های جنگی و گرانقیمت صدام حسین عبدالمجید تکریتی که این سلاح به شکل خاص و منحصر به فرد از روکش طلایی ساخته و نگهداری شده اند را مشاهده می کنید.
نابینا

زن جوان خودش را نابینا کرد! + عکس


زنی 30 ساله که مدتها تلاش کرد تا چشمان خود را نابینا کند پس از سالها توانست به آرزوی خود برسد.این خانم جوان اعتراف کرد که آرامش خود را یافته است.
عکس های فانتزی

عکس های فانتزی از کودکان


عکاس رومانیایی GabeTomoiaga با ابتکار و خلاقیت هرچه تمام و با کمک عکس ها جهان رنگارنگی را خلق نموده که نشان دهنده سه فرزندش و دنیای کودکی آنهاست.
بزرگترین غذاهای دنیا

عکس بزرگترین و جالب ترین غذاهای دنیا


در ادامه با چند مورد از بزرگترین غذاهای دنیا که در کتاب گینس ثبت شده اند آشنا شوید،این خوراکی های بزرگ با مشارکت چندین نفر تهیه شده اند تا رکوردی ویژه ای به خود اختصاص دهند.