نمناک سرگرمی

گوناگون

تولد مهناز افشار

جشن تولد 38 سالگی مهناز افشار + عکس


مهناز افشار و همسرش یاسین رامین پس از به دنیا آمدن دخترشان تصاویری از روز عروسی را که تاکنون منتشر نکرده بودند به همراه عکس کیک تولد 38 سالگی مهناز افشار را به اشتراک گذاشتند.
پفک خوردن

پفک خوردن بزها را دیده اید؟


پفک خوردن بزها سوژه ی جدید دنیای مجازی از دنیای حیوانات است. شاید صاحب این بزها از مضرات پفک اطلاعی ندارد و یا شاید علوفه گرانتر از پفک شده است که او پفک خوراندن به بزها را ترجیح داده است.
رفتارهای جالب حیوانات

رفتارهای جالب حیوانات شبیه انسان ها + تصاویر


تصاویر جالبی از حیوانات را مشاهده می کنید که حیوانات به طرز جالبی کارها و رفتارهایی که یک انسان انجام می دهد را به خوبی تقلید کرده و به نوعی توانایی شگفت انگیز خود را به نمایش می گذارند.
عکس سلفی

جالب ترین عکس سلفی جهان انتخاب شد + عکس


تب گرفتن عکس سلفی هر که را دچار کرده دیگر رهایی نداشته است اما نکته این تب نیست با دیدن جالبرترین عکس سلفی دنیا خواهید فهمید که نکته در چیز دیگری است که خودتان خواهید فهمید.
در این عکس چند رنگ وجود دارد

فکر میکنید در این عکس چند رنگ وجود دارد؟


آیا شما قادر به تشخیص رنگ ها در تصویر زیر می باشید؟تصویری که در آن چند رنگ گنجانده شده است و به نوعی حسگرهای چشم شما را به چالش می کشد،با ما همراه باشید تا قدرت تشخیص چشم خود را محک بزنید.
حامد بهداد

حامد بهداد با دندون طلا + عکس


حامد بهداد با عکسی جالب و دیده نشده از خودش ، ضفحه ی اینستاگرامش را به روز کرد و ساعاتی بعد از انتشار این عکس و لایک هایی که همچنان اضافه می شد.
درختان عجیب و غریب

درختان عجیب و غریب اما واقعی! + تصاویر


در ادامۀ این مطلب تصاویری از درختان عجیب و غریب و در عین حال متفاوتی را مشاهده می کنید که این درختان به دلیل قرارگیری در شرایط خاص شکل و ظاهر جالبی به خود گرفته اند.
نیکی کریمی

طراح لباس نیکی کریمی + عکس


نیکی کریمی بازیگر و کارگردان معروف سینمای ایران با انتشار تازه ترین عکسهای خود به معرفی طراح لباسهایش پرداخت.
نیکی کریمی در هتل پارسیان

عکسهای نیکی کریمی در مراسم هتل پارسیان آزادی


مراسم تجلیل از هیات داوران جشنواره سی و سوم فیلم فجر در هتل پارسیان آزادی برگزار شد که نیکی کریمی از جمله حاضران در این مراسم بود که در این مطلب تصاویری از نیکی کریمی در مراسم هتل پارسیان آزادی را مشاهده می فرمائید.
تا حالا موز قرمز دیدین

تا حالا موز قرمز دیدین؟! + تصاویر


تا حالا موز قرمز دیدین؟!ممکنه عجیب به نظرتان برسد اما به تازگی موزهایی به رنگ قرمز وارد بازار شده است که این موزها بسیار شیرین تر از سایر موزها از جمله موز زرد رنگ است.
اولین خیابان در ایران

اولین خیابان ساخته شده در ایران + عکس


شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین خیابان ساخته شده در ایران کجاست؟و یا تاریخچه ای از اولین خیابان طراحی شده در ایران را بدانید،با ما همراه باشید تا با نخستین خیابان ساخته شده در ایران آشنا شوید.
ایرینا شایک و نامزد ایرانی اش

ایرینا شایک در کنار نامزد ایرانی اش! + تصاویر


ایرینا شایک مدل روسی و نامزد سابق کریس رونالدو که اغلب با تصاویری جنجالی دیده می شود این بار عکسی از خود با مدیر برنامه های ایرانی اش علی کاووسی منتشر کرد و وی را نامزد جدید خود معرفی کرد.
حرمسرای ناصرالدین شاه

زنان حرمسرای ناصرالدین شاه + عکس


تصویری که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید از حرم سرای زمان ناصرالدین شاه گرفته شده است که در آن قدرت و نفوذ بالای یکی از زنان شاه قاجار را در اندرونی شاهی نشان می دهد.