دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

ترسناک ترین شغل

ترسناک ترین شغل دنیا + تصاویر


برخی از کارگران چینی با به خطر انداختن جان خود در حال ساختن مسیری برای رسیدن به قله این کوه هستند که میتوان از آن به عنوان خطرناک ترین شغل دنیا نام برد.
تغییر قیافه مدونا

تغییر قیافه مرد جوان به شکل مدونا! + عکس


مردی 31 ساله به نام آدام دانیل به دلیل علاقۀ شدیدش به مدونا خوانندۀ موشیقی پاپ با انجام اعمال مختلف جراحی زیبایی و با نهایت شوق و ذوق خود را شبیه او کرده است.وی برای اینکار 50 هزار پوند هزینه کرده است.
روابط زشت جنیفر لوپز

رابطه ی زشت جنیفر لوپز + تصاویر


رابطه زشت و شرم آور جنیفر لوپز پس از جدایی از همسرش کاسپر به حدی رسیده که موجی از اعتراضات و واکنش های منفی از سوی رسانه ها را به همراه داشته است.
کشف جسد مومیایی

جسد مومیایی عجیب کنار خیابان! + تصاویر


در منطقه ای در شمال غربی پرو جسد مومیایی مردی متعلق به 900 سال پیش در جعبه ای توسط رفتگری بنام اتیلو پادیلانام پیدا شد. این مومیایی توسط باستان شناسان تروجیلو در پرو کشف شده و به سرقت رفته بود.
جراحی زیبایی دختر

جراحی زیبایی دختر 15 ساله + تصاویر


دختری 15 ساله در اقدامی جنجالی جراحی زیبایی را برای شبیه شدن به یک عروسک را انجام داده است که این عمل او به یکی از داغ ترین سوژه های رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بدل شده است.
بوئینگ 747 بد قیافه

بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر


بوئینگ 747 هواپیمایی با ظاهر بدقیافه و غول پیکر محصول جدید شرکت های هواپیمایی است که در این هواپیما قسمت بار از تمام هواپیماهای باربری کشیده تر است و حداکثر وزن آن هنگام برخاستن از زمین 364 تن است.