برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

خواننده زن آمریکایی

خواننده زن آمریکایی با حجاب + تصاویر


خواننده زن آمریکایی کیتی پری که همیشه با لباس های مختلف و تقریبا عجیب و غریب در کنسرت های خود حاضر می شود این روزها از خود تصاویری با مانتو و شال منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
عمو پورنگ

برخورد عمو پورنگ با دختر گل فروش + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ محبوب کودکان عکسی یادگاری با یکی از کودکان کار در اینستاگرامش منتشر کرده است و از آن به عنوان عکسی دلچسب یاد می کند.
اولین جراحی پلاستیک

اولین جراحی پلاستیک دنیا + تصاویر


اولین جراحی پلاستیک دنیا را که در نوع خود جراحی پلاستیکی بی نظیر بوده و هست را به همراه عکس های باورنکردنی قبل و بعد از عمل را در این بخش از گوناگون نمناک مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست و آنجلینا جولی

عکس مشترک الناز شاکردوست با آنجلینا جولی! + تصاویر


آنجلینا شاکردوست عنوانی است که برای عکس جدید منتشر شده از سوی الناز شاکردوست انتخاب شده است و نشانه ای از اعتماد به نفس بالای او می باشد. در ادامه عکس مشترک الناز شاکردوست و آنجلینا جولی را مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در دفتر کارش + عکس


الناز شاکردوست که یکی از پر بازدید ترین صفحات را در شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص داده است به تازگی عکسی از دفتر کار خود را در ایستناگرامش منتشر کرده است که در ادامه می بینید.
ترسناک ترین خانه

ترسناک ترین خانه دنیا + تصاویر


اگر می خواهید نقش اول یک فیم ترسناک را بازی کنید می توانید به ترسناک ترین خانه دنیا سری بزنید،برای دیدن تصاویر این خانه مراقب قلب خود باشید.
اعجوبه های ایرانی

اعجوبه های ایرانی + فیلم و تصاویر


مسابقه اعجوبه های ایرانی با حضور چهره های مطرحی همچون احسان علیخانی، سالار عقیلی، مزدک میرزایی، فرهاد اصلانی و سروش صحت به عنوان داور برگزار شد.
عجیب ترین تخت خواب

عجیب ترین تخت خواب دنیا + تصاویر


عجیب ترین تخت خواب دنیا متعلق به مردی است که با تمام تمرکز خود می تواند بر روی آن بخوابد و با توجه به شکل و اندازه باورنکردنی این تخت خواب او قادر به خواند کتاب و کارهای دیگر است.
حشرات

چرا حشرات به لامپ LED علاقه دارند؟


فقط انسانها به نور و روشنایی علاقه ندارند بلکه حیوانات مخصوصا حشرات نیز به نور علاقمند هستند.حشرات به رنگ های زرد و سفید علاقه زیادی دارند اما علاقه شدید به رنگ آبی نیز به این مجموعه اضافه شده است.
تینا آخوند تبار

تینا آخوند تبار در حال تیراندازی + تصاویر


تینا آخوندتبار با حضور در ورزشگاه دستگردی کمان به دست شد و تیرهایی را به سیبل واقع شده در زمین این ورزشگاه روانه کرد. در ادامه جدیدترین عکس های از تینا آخوندتبار را مشاهده می کنید.