نمناک سرگرمی

گوناگون

خطرناک ترین هتل جهان

خطرناک ترین هتل جهان روی صخره ها + تصاویر


آیا حاضرید در هتلی که در ارتفاع 120 متری زمین و در دل صخره ها واقع است و چشم اندازی وحشتناک دارد برای چند ساعت اقامت کنید؟! در ادامه این مطلب ترسناک ترین هتل جهان را بشناسید.
قویترین مرد قاجار

قویترین مرد ایران در دوران قاجار + تصاویر


عکاس مخصوص ناصرالدین شاه عکسی از دوران پس از پهلوان اولی ابراهیم یزدی معروف به یزدی بزرگ گرفته که او را با لباس کشتی و عصایی در دست نشان می دهد. در ادامه عکس هایی از قویترین مرد ایران در عهد قاجار را ملاحظه می کنید.
میلیاردرهای ایرانی

میلیاردرهای ایرانی خارج از کشور + تصاویر


درمیان ثروتمندان و میلیاردرهای جهان ایرانی های زیادی وجود دارند که در زمینه های مختلف صنعت ،تکنولوژی و تولید و... توانسته اند با تلاش و پشتکار ثروتهای افسانه ای بدست بیاورند.7 تن از این میلیاردرها را بشناسید.
بدل آنجلینا جولی

ترس مردان از بدل آنجلینا جولی + تصاویر


یک مدلینگ 27 ساله ی اهل ونکوور که با جراحی های زیبایی متعدد خود را به بدل آنجلینا جولی مبدل کرده است موجب شده تا نه تنها زنان بلکه مردان هم وحشت دارند که به او نزدیک شوند. دوستانش او را خانه خراب کن می نامند.
ابو عزرائیل

ابو عزرائیل داعشی ها در مشهد + عکس


ابو عزرائیل داعشی ها یا همان فرشته ی مرگ داعشی ها که با شنیدن نام او لرزه به جان گروه تروریستی داعش می افتد برای زیارت به مشهد مقدس آمد.
عجیب ترین مزرعه

عجیب ترین مزرعه جهان در زیر آب! + تصاویر


عجیب ترین مزرعه جهان متعلق به آبهای ساوونا می باشد که در عمق 10 متری آب قرار دارد،در این مزرعه تجهیزاتی چون دوربین ها و حسگر ها تعبیه شده است و یک مزرعه اینترنتی محسوب می شود.
شوخی های اینترنتی

شوخی های جالب اینترنتی - سری 2


در این مطلب می توانید گزیده ای از شوخی های بامزه و جالب اینترنتی را که در شبکه های اجتماعی فیس بوک، لاین، وایبر، تلگرام، تانگو و... که بسیار رواج دارد بخوانید.
ساخت کولر

ساخت کولر با 100 هزار تومان + تصاویر


شخصی خلاق در اقدامی جالب یک کولر آبی سرد کننده با کمترین هزینه ساخته است و برای ساخت آن فقط یک عدد کلمن و فن و لوله پی وی سی به کار برده است.
مرگ زن و شوهر

مرگ همزمان زن و شوهر عاشق + تصاویر


زن و شوهری به نام های آلکساندر توژکو 95 ساله و ژانت توژکو 96 ساله در اتفاقی غم انگیز اما شیرین در آخرین لحظات زندگی خود در کنار هم جان سپردند و آرزویشان تحقق پیدا کرد.