برو به :
خداحافظی آرش مجیدی

خداحافظی آرش مجیدی از دنیای بازیگری


آرش مجیدی درباره خداحافظی اش از بازیگری گفت: برای گذراندن زندگی ضرورت دارد که ما بازیگران شغل دوم داشته باشیم البته من رسماً تصمیم گرفته ام بازیگری را ببوسم و کنار بگذارم.
مهناز افشار

مهناز افشار چرا از ایران رفت؟


مهناز افشار بعد از آماده شدن فیلم های «دلم می خواد» و «نهنگ عنبر» برای نمایش از کشور خارج شد و اکنون ماههای آخر بارداری اش را در خارج از ایران می گذراند.
بازیگر مشهور

سیگار فروشی بازیگر مشهور + عکس


عدنان عفراویان بازیگر مشهور فیلم باشو غریبه کوچک بیضایی حالا پس از گذشت سالها از بازی اش در این فیلم برای کسب درآمد سیگار میفروشد.
امیر جعفری

امیر جعفری در نقش مامور امنیتی


امیر جعفری در مجموعه تلویزیونی تعبیر وارونه یک رویا به کارگردانی فریدون جیرانی در نقش یک مامور امنیتی به ایفای نقش میپردازد.
امین حیایی در سینما

دلیل حضور کمرنگ امین حیایی در سینما چیست؟


به بهانه پخش سریال آسمان من از شبکه افق و حضور امین حیایی در این سریال گفت و گویی خواندنی با وی را برای شما انتخاب کرده ایم و دلیل اقبال امین حیایی به حضور در تلویزیون را از وی جویا شده ایم.
بازیگران فیلم ناهید در کن

بازیگران فیلم ناهید در مراسم فرش قرمز کن 2015 + تصاویر


فیلم سینمایی ناهید به کارگردانی آیدا پناهنده در جشنواره فیلم کن حضور دارد که عوامل و بازیگران فیلم ناهید در این جشنواره حضور پیدا کردند که در این مطلب تصاویری از بازیگران فیلم ناهید در جشنواره فیلم کن را مشاهده می کنید.
لباس عجیب نوید محمدزاده

لباس عجیب نوید محمدزاده بازیگر فیلم ناهید در جشنواره کن


بازیگران و عوامل فیلم سینمایی ناهید برای حضور در شصت و هشتمین دوره جشنواره کن عازم فرانسه شدند. نوید محمدزاده یکی از بازیگران اصلی این فیلم عکسی از خود به همراه پژمان بازغی منتشر کرده است که تعجب برخی از کاربران را به همراه داشت.