نمناک سرگرمی

گوناگون

موجودات فضایی

موجودات فضایی به زمین پیام فرستادند!


دانشمندان برای اولین بار سیگنالهای رادیوی را کشف کردند که به صورت تکرار شونده از منبعی ناشناخته در فضا ارسال می شود . آیا موجودات فضایی به زمین پیام می فرستند یا موضوع چیز دیگری است؟
گوساله

دو گوساله در یک بدن!


احتمالا تا کنون خبرهایی از قبیل تولد های عجیب و غیر طبیعی شنیده اید،این بار به دنیا آمدن این به اصطلاح گوساله هنگامی که از شکم گاو مادر خارج شد همه روستاییان روستای بولو در شهرستان جیروکاستر آلبانی جنوبی را متعجب کرد.
ارواح

این خانه 666 سال است که در تسخیر ارواح است!


لافتس هال در بین روح دار ترین مکان ها در بین محققان ماورایی قرار گرفته است. این خانه که روزی عده ای در آن اقامت داشته اند در هوک پنیسولای وکسفورد ایرلند قرار دارد و در سال 1350، 666 سال پیش ساخته شد.
بازی های رایانه ای

هتلی برای معتادان بازی های رایانه ای+تصاویر


مطمئنا خواندن این مطلب برای آنهایی که عاشق بازی های رایانه ای هستند بسیار جالب است.در اقدامی جالب یک هتل مخصوص معتادان بازی های رایانه طراحی شده است که شامل تمامی کنسول های بازی می باشد و ...
ابیانه

ابیانه روستایی با خانه های آجری سرخ رنگ + عکس


ابیانه از معماری بومی منحصر به فردی برخوردار است و به همین دلیل یکی از نمونه های کم نظیر و دیدنی اصفهان و همچنین ایران می باشد.بهترین فصل برای مسافرت به ابیانه، بهار و تابستان است.
فراق

خرسی که از فراق صاحبش دق کرد!


گاهی اوقات ماجراهای جالب و عجیب اتفاق می افتد.ماریا خرسی بود که چند مدت بعد از فوت صاحبش دق کرد و مرد.اما حالا یک مستند ساز قصد دارد ماجرای ماریا و صاحبش را به تصویر بکشد.