نمناک سرگرمی

گوناگون

ترسناک ترین مارهای جهان

ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر


در ادامۀ این مطلب تصاویری جالب از مدل بازسازی شده مارهای تیتانوبوآی در ابعاد مختلف که بزرگ ترین و مخوف ترین مارها در طول تاریخ بوده اند را مشاهده می کنید.
سگی با ساعت اپل

سگی با ساعت 26 هزار یورویی اپل! + تصاویر


به تازگی تصاویری از سگی که بر هر دو پای جلوی خود،ساعت های هوشمند اپل بسته است در فضای مجازی منتشر شده که این تصاویر موجب پریشانی اذهان عمومی شده و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت.
تا حالا مرد پلاستیکی دیدین

تا حالا مرد لاستیکی دیدین؟! + تصاویر


مردی 35 ساله با داشتن انعطاف بدنی فوق العاده و باورنکردنی توانسته با فشردن سینه و شانه های خود و شکستن 60 سی دی در یک دقیقه رکورد بزند و لقب مرد لاستیکی را به خود اختصاص بدهد.
فال آزاده نامداری

فال حافظ آزاده نامداری! + عکس


آزاده نامداری، مجری برنامه های رادیو و تلویزیون ایران در صفحۀ شخصی خود متنی از فال حافظش منتشر کرد که کمی برایش عجیب بود.
سیاه ترین نوزاد قرن 21

تولد سیاه ترین نوزاد قرن 21 + عکس


به تازگی تصویری از یک نوزاد آفریقایی در فضای مجازی منتشر شده است که این نوزاد بیش از حد سیاه است و به عنوان سیاه ترین نوزاد قرن 21 معرفی شده است.
حرمسرای خلیفه داعش

حرمسرای ابوبکر البغدادی خلیفه داعش + عکس


به تازگی تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که گفته می شود عکسی دسته جمعی از زنان حرمسرای خلیفه خودخوانده داعش ابوبکر البغدادی است که در ادامه مشاهده می کنید.
دختری که پسر بود

دختری زیبا که 28 سال پسر بود! + عکس


دختری که پسر بود و 28 سال با حس گیج کننده ای که باید حرکات پسرانه انجام دهد زندگی کرد حالا بعد از چندین عمل جراحی توانسته است به واقعیت خود برسد و زندگی طبیعی داشته باشد.
زرافه گردن شکسته

زندگی زرافه با گردن شکسته + تصاویر


تصاویری که در این بخش مشاهده می کنید زندگی یک زرافه را نشان می دهد که گردن این زرافه پنج سال پیش در یک نزاع شکسته است اما با این حال به حیات خود ادامه می دهد.