دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

عاشقانه های یک زوج

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر


یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی چین به نام ویبو تصاویری را منتشر کرد که نشان از عاشقانه های یک زوج کهنسال چینی در مغازه طلافروشی حکایت داشت.
کشف حیوان عجیب

کشف حیوان عجیب و ترسناک در روسیه! + تصاویر


کشف حیوان عجیب و غریب در روسیه که یک موجود ترکیبی با بدنی پوشیده از پشم و مو است جانورشناسان را حیرت زده کرد چرا که بعد از انجام مطالعات هنوز نتوانسته اند به شناخت آن برسند.
آداب استخاره با قرآن

روش و آداب استخاره با قرآن چگونه است؟


زمان که مسلمانان در انجام کارهای خود دچار سردرگمی شده و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند بهترین روش رفع ابهام می تواند استخاره با قرآن باشد.استخاره اراده و قدرت تصمیم گیری را قوت می بخشد.
سنگ قبر های عجیب

سنگ قبر های عجیب و غریب! + تصاویر


تصاویری جالب و بسیار دیدنی از عجیب ترین سنگ قبر ها در سرتاسر دنیا را مشاهده میکنید که نشان دهنده تفکرات عجیب و غریب انسانها در تزیین سنگ قبر نزدیکانشان است.
سنگ قبر

سنگ قبر قرآن خوان ساخت چین


سیستم صوتی حافظه دار که توسط چینی ها ساخته شده این دستگاه به سنگ قبر متصل شده و باطری آن در طول روز به وسیله نور خورشید تغذیه کرده و شب ها قرآن میخواند.
زوجی 66 بار عروسی کرده اند

زوجی که 66 بار عروسی کردند! + تصاویر


زوج جوانی که با گرفتن قریب به 66 بار عروسی هنوز ازدواج خود را قانونی نکرده اند و تا پیدا کردن جای دلخواه خود به این کار ادامه میدهند.این زوج به بیش از 66 کشور سفر نموده و در فرهنگهای مختلف مراسم عروسی برگزار کرده اند.
گران قیمت ترین نان

گران قیمت ترین نان دنیا + عکس


نان سنتی که فقط به دلیل داشتن گردطلای خوراکی عنوان گران قیمت ترین نان دنیا را به خود گرفت و با قیمت ۱۵۰ دلار معادل تقریبا ۵۰۰ هزار تومان عرضه می شود.
دندان اضافه

پسری با 80 دندان اضافه جراحی شد + تصاویر


پسربچه ای 7 ساله که به دلیل دردهای شدید و مکرر به بیمارستان برده شد و بعد از عکسبرداری پزشکان به وجود 80 دندان اضافه در داخل فک او پی برده و بعد از جراحی دندان های اضافه ی او را خارج کردند.
بزرگترین گاو دنیا

بزرگترین گاو دنیا با 2 تن وزن + تصاویر


بزرگترین گاو دنیا با وزن 1500 کیلوگرم در انگلیس زندگی می کند.این گاو سفید رنگ به اندازه یک کرگدن بزرگسال رشد داشته است.تصاویر این حیوان بزرگ را در ادامه مشاهده می کنید.
بچه سوسول داعش

بچه سوسول داعش! + عکس


داعشی ها که باظاهر ترسناک و خشن به همراه لباسهای خاک آلود و سنتی مشهور شده اند نسبت به ظاهر خود تغیر رویه داده و با انتشار تصاویر خود خبر از استراتژی جدید می دهند.