برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شریفی نیا

شریفی نیا و فلافل اصل + تصاویر


محمدرضا شریفی نیا از بازیگران مشهور کشورمان که در اهواز حضور داشت سری هم به فلافل فروشی این شهر در منطقه لشکرآباد زد که در ادامه تصاویر فلافل خوری شریفی نیا را مشاهده می کنید.
حرکت جالب پزشکان

حرکت جالب پزشکان با یک مرده + عکس


حرکت جالب پزشکان به خاطر فداکاری بیماری که تومور مغزی داشت در رسانه ها مورد توجه قرار گرفت. این پزشکان تحت تاثیر حرکت انساندوستانه قرار گرفته و همگی در برابر این بیمار احترام گذاشته و تعظیم کردند.
پنه لوپه کروز

پنه لوپه کروز جذابترین زن سال 2014


پنه لوپه کروز ، برنده جایزه اسکار از سوی مجله معتبر اسکوایر به عنوان جذابترین زن سال 2014 انتخاب شد. در ادامه جزئیات بیشتر در خصوص انتخاب جذاب ترین زن سال 2014 را می خوانید.
پورشه کاین توربو

پورشه کاین توربو s مدل 2014 + تصاویر


پورشه کاین توربور S جدیدترین مدل پورشه است که تا آواخر سال میلادی جاری برای فروش به بازار می آید. مشخصات فنی و تصاویر انواع مدل های توربو کاین را در سایت نمناک مشاهده کنید.
مسن ترین عضو فیسبوک

دروغ عجیب پیرزن 114 ساله در فیسبوک + تصاویر


گفتن سن خانمها همیشه یکی از مشکلات حل نشدنی است، حال یکی از مسن ترین خانمها برای اینکه در فیسبوک عضو شود از ترفند همیشگی استفاده کرده و سن خود را کمتر از واقعیت نشان داد.
جنجال عروس تقلبی! + تصاویر

جنجال عروس تقلبی! + تصاویر


یک دختر 12 ساله نروژی با انشار عکسهای مراسم عروسی خود با مردی 37 ساله همه مردم این کشور را دچار بهت و شگفتی کرد.
شیلا خداداد در آمریکا

شیلا خداداد و همسرش در هالیوود + عکس


شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون که به همراه همسرش فرزین سرکارات و پسرش در آمریکا به سر میبرد به تازگی عکسی از حضورشان در هالیوود را به اشتراک گذاشته است.
محمدرضاگلزار

تصاویر دیده نشده از محمدرضا گلزار


عکسهای خانوادگی محمدرضا گلزار به همراه عکسی های قدیمی و نایاب از دوران نوجوانی محمدرضا گلزار، بازیگر و سوپراستار سینمای ایران را در سایت نمناک مشاهده کنید.