دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

عشق باورنکردنی زن

عشق باورنکردنی زن به همسر نابینایش + تصاویر


زن گوژپشت 76 سالۀ چینی با وجود ناتوانی در راه رفتن و با گذشت 55 سال از زندگیشان هنوز هم با نهایت امیدواری همسر نابینایش را با یک چوب دستی همراهی میکند عشق با ارزش این زن سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است.
زیباترین چشم

دختری افغانی با زیباترین چشم های جهان + تصاویر


زیباترین چشم های جهان متعلق به یک دختر بچه افغان می باشد،چشم های زیبای این دختر افغان،دیده های بسیاری را متحیر کرده است در ادامه تصاویری از چشم های خیره کنندۀ این دختر بچه افغانی را مشاهده می کنید.
تغییر قیافه بازیگران هالیوود

تغییر قیافه باورنکردنی بازیگران هالیوود


بازیگران سینمای هالیوود به دلیل ساخته شدن فیلم های تخیلی و افسانه ای نقش های متفاوتی را تجربه می کنند که باعث می شود این بازیگران تغییر قیافه های عجیبی بدهند و گریم های متفاوتی را تجربه کنند.
زیباترین زن جهان 2015

زیباترین زن جهان در سال 2015 + تصاویر


زیباترین زن جهان در سال 2015 هم توسط مجله PEOPLE اعلام شد. امسال ساندرا بولاک بازیگر مشهور هالیوود برنده این عنوان شد. در ادامه تصاویر و نظر ساندرا بولاک در این رابطه را می بینید.
کاخ ورسای ایران

کاخ ورسای ایران چقدر می ارزد؟


ارزشمند بودن کاخ ورسای ایران و یا همان کاخ ثابت پاسال که بزرگترین ساختمان تهران از نظر تاریخی می باشد توسط معاون میراث فرهنگی کشور نه رد شد و نه تائید!
عکس سلفی ممنوع

در این مکان ها عکس سلفی ممنوع! + تصاویر


در حالی که تب و تاب گرفتن عکس سلفی در بین مردم زیاد شده است، در بعضی جاهای دنیا گرفتن عکس سلفی به دلایلی که در ادامه توضیح می دهیم ممنوع اعلام شده است و جریمه دارد.
ارشادی با سامی یوسف

عکس ارشادی با سامی یوسف


همایون ارشادی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون به تازگی عکسی از خود در کنار سامی یوسف خوانندۀ معروف جهان اسلام منتشر کرد که در ادامه مشاهده می کنید.
رابطه عاشقانه با خوک

رابطه عاشقانه زن جوان با خوک! + تصاویر


زن 27 ساله چینی ساکن ایالت بیجینگ به نام زو چو خوک سیاهی را چند سال قبل به صورت آنلاین خریداری نموده است و به طور عجیب و باور نکردنی به آن علاقه مند شده است.
خرگوش قطبی

خرگوش قطبی در شمال آمریکا + تصاویر


آیا تا بحال خرگوش قطبی دیده اید؟یا از شرایط زندگی این خرگوش ها اطلاع دارید؟در این مطلب اطلاعاتی دربارۀ این نوع خرگوش ها می خوانید خرگوش هایی که بنابه قرار گرفتن در شرایط خاص حتی تغییر رنگ می دهند.
بشقاب پرنده واقعی

بشقاب پرنده واقعی در کالیفرنیا! + تصاویر


آنچه که همیشه و در همه حال در ذهن انسان ها درباره بشقاب پرنده گنجانده بود،همیشه تصویری غیر واقعی در خیالشان بود،اکنون در حال تبدیل شدن به یک اتفاق واقعی و جدی است که در ادامه تصاویری از آن را می بینید.