کودک 3 روزه

سوختن کودک 3 روزه دردستگاه فتوتراپی + تصاویر


کودک 3 روزه به نام "متوی" که برای درمان در دستگاه فتورتاپی قرار داشت بعد از آتش گرفتن لامپ دستگاه در آتش سوخت و به بیمارستان منتقل شد.والدین "متوی" در شرایط سوختگی 70 درصد او را در بیمارستان رها کردند.
حادثه

هوای ابری برای مامور اداره برق حادثه آفرید


صبح امروز یکی از ماموران پیمانکاری مدیریت توزیع برق دچار برق گرفتگی شد و از ارتفاع بر روی سایه بان یک مغازه سقوط کرد. این حادثه به دلیل ابری بودن هوا و برگشت برق در مدار رخ داد.
آمنه از لحظه تلخ اسید پاشی می گوید

آمنه از لحظه تلخ اسید پاشی می گوید


عمل غیر انسانی اسید پاشی در طول این سالها قربانیان بسیاری گرفته است. زنان و دختران جوانی که آمنه بهرامی به عنوان یکی از قربانیان ، روایت کننده قبل ، بعد و لحظه ی تلخ اسیدپاشی است.
مصدوم حادثه هتل تارا مهاباد

درگذشت مصدوم حادثه هتل تارای مهاباد


در حادثه آتش سوزی هتل تارای مهاباد که در هفدهم اردیبهشت امسال و به دنبال دامن زدن رسانه های معاند به شایعات بی اساس در مورد مرگ یکی از کارمندان دختر هتل تارا در مهاباد اتفاق افتاد.
زن خیانتکار

زن خیانتکار شوهرش را سوزاند


زن خیانتکار بعد از برملا شدن راز خیانتش همسرش را به آتش کشید. زن جوان در بازجویی های اولیه به تناقض گویی پرداخت و مدعی شد در قتل شوهرش نقشی نداشته و نمی داند به چه علت این حادثه رخ داده است.
مرگ مشکوک دو ایرانی

مرگ مشکوک دو ایرانی در مالزی


یک قاچاقچی ایرانی به نام 'م.ح' که حدود سه کیلوگرم مواد مخدر از ترکیه به مالزی حمل کرده بود در فرودگاه بین المللی کوالالامپور دستگیر، اما به صورت مشکوکی جان داد.