نمناک سرگرمی

گوناگون

نوزاد 110 ساله

تولد نوزاد 110 ساله! + تصاویر


به تازگی تصویری از یک نوزاد پسر در بنگلادش دست به دست چرخیده است که این نوزاد با ظاهری پیر متولد شده است و کارشناسان سنش را 110 سال تخمین زده اند.
انبار پول داعش

انبار پر از پول داعش! + عکس


به تازگی روزنامۀ الدستور تصاویری از انبارهای پول داعش منتشر کرده است که این انبار پر از پول حاصل سرقت اعضای تکفیری داعش از اموال مردم می باشد .
کودکانی که زامبی شدند

کودکانی که زامبی شدند! + تصاویر


صاحب شرکتی به نام بنتین در اقدامی خلاقانه و در عین حال ترسناک کودکان و نوجوانان و زنان باردار را به شکل یک زامبی ترسناک در آورده و از آنها در پزیشن های مختلف عکاسی کرده است.
ابرهای عجیب جهان

ابرهای عجیب و غریب جهان + تصاویر


آیا شده است گاهی به ابرها خیره شده و با منظره جالب یا ترسناکی از نحوه قرارگیری ابرها که در اثر طوفانهای شدید در آسمان خلق شده است مواجه شوید؟در این مطلب 20 مورد از ابرهای عجیب دنیا را مشاهده کنید.
خاص ترین هتل های جهان

خاص ترین هتل های جهان + تصاویر


در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با هتل هایی آشنا کنیم که این هتل ها علاوه بر امکانات ویژه و منحصر به فرد،جزو عجیب ترین هتل های دنیا نیز به شمار می روند.
مردی با 100 همسر

مردی با 100 همسر! + تصاویر


پادشاهان جدید در کامرون همسران پادشاه قبلی را به ارث برده و سپس همسری را به عنوان ملکه به اختیار می گیرند.
رنگین کمان دوقلو

رنگین کمان دوقلو در استرالیا + تصاویر


رنگین کمان دوقلو شب عصر روز گذشته در آسمان استرالیا ظاهر شد و تصاویر زیبایی از ان دقایقی بعد در اینستاگرام منتشر شد. تصاویری از رنگین کمان دوقلو و سلفی با این رنگین کمان زیبا.
سگ های پلیس

صف غذای سگ های پلیس! + تصاویر


تصویری که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید تصویری جالب و دیدنی از آکادمی تربیت سگهای پلیس چین است که در آن سگ ها به طور منظم و تماشایی در صف گرفتن غذا هستند.
هیولای جنسی

معلم 55 ساله معروف به هیولای جنسی!


زنی به نام آنا کیلی ،معلم 55 ساله که برای رسیدن به اهداف شوم و شیطانی خود شاگردانش را مورد تعرض خود قرار داده و به عنوان هیولای جنسی شناخته شده است محاکمه شد.
پاهای کوچک زنان چینی

زنان چینی که کوچکترین پاهای دنیا را دارند + تصاویر


در ساهای گذشته یکی از رسوم عجیب و غریب زنان چینی کوچکتر نشان دادن پاها بود که برای این خاطر انگشتان پا را می شکستند تا درون کوچکتر و زیباتر نشان داده شود.امروزه تعداد کی از بازماندگان این نسل از زنان باقی مانده اند که تصاویر آنها را در ادامه مشاهده می کنید.
عروسی که وسط مراسم غش کرد

عروسی که وسط مراسم غش کرد + تصاویر


عروس خانمی که در مراسم ازدواج و زمانی که کشیک در حال اجرای مراسم ازدواج بود ناگهان از حال رفت و غش کرد دقایقی بعد توانست به مراسم عروسی بازگردد.