برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

احمد مهرانفر

جشن تولد احمد مهران فر + عکس


احمد مهران فر متولد ۱۰ خرداد ۱۳۵۴ با اجرای نقش ارسطو در سریال پایتخت از بازی های تئاتری و چند فیلم جسته و گریخته ناگهان به چهره ای شناخته شده تبدیل شد.
درخت رژ لب

عجیب ترین رژلب دنیا + تصاویر


درختی بسیار عجیب در جنگلهای آمازون یافت میشود که به درخت رژ لب معروف است این درخت میوه هایی به رنگ قرمز دارد و سرشار از ویتامین است.
دختر

دلشکسته ترین دختر +عکس


گریه های پنهان و پیدا، انزوا و گوشه گیری عدم امکان ازدواج در آینده همه بخش کوچکی از زجرها و دردهای نهفته و پنهان رقیه ۷ ساله است.
کوتوله

روستای آدم کوتوله ها! + تصاویر


اهالی یکی از روستاهای دور افتاده چین با قد های بسیار کوتاه زندگی میکنند. در ادامه تصاویری از زندگی راز آلود این آدم کوتوله ها را میبینید.
سحر قریشی

سحر قریشی با سر تراشیده + عکس


سحر قریشی بازیگر سینما برای بازی در فیلم 6 دی موهای خود را تراشید در ادامه عکس سحر قریشی را با سر تراشیده مشاهده میکنید.
هواپیما

خطرناک ترین فرودگاه دنیا + تصاویر


در فرودگاه پرنسس جولیانا در هنگام فرود هواپیماها با فاصله بسیار کمی از بالای سر مردم بر زمین می نشیند و یکی از خطرناک ترین فرودگاه های جهان به شمار میرود.
خانه

گران ترین خانه دنیا + عکس


خانه یک میلیارد دلاری یک سرمایه دار هندی گران ترین خانه دنیا به شمار میرود. این خانه در شهر بمبئی قرار دارد و صاحب آن یک سرمایه دار هندی است.
دختران نینجا

دختران نینجا در ایران


عکس های منتشر شده از دختران نینجای ایرانی که در رشت و در جنگل و ساحل دریا مشغول تمرین و آموزش ورزش رزمی نینجا هستند.
سیما تیرانداز و پسرش

سیما تیرانداز و پسرش رایان + عکس جدید


سیما تیرانداز بازیگر سینما و تلویزیون یک پسر به نام رایان دارد که اهمیت بسیار زیادی به نحوه تربیت او میدهد در ادامه عکسهای سیما تیرانداز و پسرش را مشاهده نمایید.