نمناک سرگرمی

گوناگون

رضا کيانيان

رضا کیانیان در کنار همسرش + عکس


رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از سال 1345 فعالیت بازیگری را با تئاتر اغاز کرد و در این مطلب عکسی از استاد رضا کیانیان و همسرش را مشاهده می کنید.
21 بارداری یک زن

21 بارداری برای زن 51 ساله


زن 51 ساله برزیلی در با ناشنیده گرفتن هشدارهای پزشکان در بیست و یکمین بارداری خود فرزند پسری را به دنیا آورد.
حیوان خانگی ترسناک

حیوان خانگی ترسناک دختر بچه! + تصاویر


برخی افرادحیوانات عجیب و غریبی را در خانه های خود نگهداری می کنند که این حیوانات را فقط در طبیعت می توان دید و نگهداری برخی از آنها در خانه ریسک بزرگی است. در ادامه حیوان خانگی عجیب و ترسناک یک دختربچه را می بینید.
عکس دختر پولدارها

عکس دختر پولدارهای زمان قاجار


عکس دختر پولدارهای زیادی رو تا حالا تو گوشه کنار فضای مجازی دیده اید اما فکر نمی کنم تا حالا عکس دختر پولدارهای ایران اونهم در زمان قاجار رو دیده باشید.
کشف اولین ماهی خونگرم

اولین ماهی خونگرم در جهان + تصاویر


کشف ماهی های عجیب و غریب از گوشه کنار دنیا هر روز محققان را به نتایج جدیدی میرساند که تازه ترین کشف در دنیای ماهی ها متعلق به ماهی خونگرم Opah است که در برخی نوع خود یک ماهی غول اقیانوس می باشد.
رفتار جنجالی عروس و داماد

رفتار جنجالی عروس و داماد با نوزاد! + تصاویر


برگزاری مراسم های عجیب و غریب در غرب به یکی از رسومات تبدیل شده و عرو و دامادها با برگزاری مراسم های عجی و گاه ترسناک سعی می کنند تا خاطره این روز را در اذهان اطرافیان ثبت کنند.اما عروس جنجالی که در ادامه مشاهده می کنید به یک مادر بی رحم در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.
تنبل ترین زن دنیا

تنبل ترین زن دنیا + تصاویر


این زن کثیف امریکایی در میان زباله ها و آشغالهایی که تمام خانه اش را پر کرده است زندگی میکند و 30 سال گذشته را به خود زحمت تمیزی منزل و دور انداختن زباله ها نداده است.
بزرگترین کلیه دنیا

بزرگترین و سنگین ترین کلیه دنیا + عکس


یک مرد هندی که به دلیل دچار شدن به نوعی اختلال ژنتیکی نادر با رشد عجیب کلیه هایش مواجه شده است طوری که به دلیل دارا بودن دو کلیه غول آسا صاحب رکورد گینس شده است.
پارکینگ اختصاصی

پارکینگ اختصاصی جالب برای مادرها! + عکس


یکی از فروشگاه های بزرگ تهران در اقدامی جالب و تحسین برانگیز بخشی از پارکینگ اختصاصی خود را به مادرانی که دارای فرزند هستند اختصاص داده است تا با آسودگی خاطر بیشتری به خرید بیایند.