برو به :
نمناک اخبار

گوناگون

روزنامه-های-ورزشی-ایران

صفحه اول روزنامه های ورزشی چهارشنبه 28 فروردین 1392


نیم صفحه اول روزنامه های پرتیراژ ورزشی ایران در روز چهارشنبه 28 فروردین 1392 مربوط به روزنامه های ورزشی چون خبرورزشی، ابرار ورزشی، استقلال جوان، پیروزی، تماشا، 90 ، ایران ورزشی و گل را مشاهده می کنید.
نیروگاه-اتمی-بوشهر

به نیروگاه اتمی بوشهر آسیب نرسیده است


حسنوند استاندار بوشهر در پی وقوع زلزله عصر امروز گفت: مرکز این زمین لرزه روستاهای شنبه، باغان، درویشی و کاکی در شهرستان دشتی بوده است و نیروگاه اتمی بوشهر در این حادثه هیچ آسیبی ندیده است.
جنگنده-اف-18

جنگنده اف 18 آمریکا در خلیج فارس سقوط کرد


جنگنده آمریکایی F18 Super Hornet بر فراز خلیج فارس و در نزدیکی ناو هواپیما بر دوایت آیزنهاور آمریکا دچار سانحه شد و سقوط کرد. علت سقوط نقص فنی در موتور این جنگنده اعلام شده است.
حرم-حضرت-رقیه-(س)

پشت پرده پیامک تهدید حرم حضرت رقیه (س)


چند روزی از انتشار پیامکی در میان مشترکان اپراتورهای تلفن همراه با مضمون به خطر افتادن حرم حضرت رقیه (س) در دمشق پایتخت سوریه می گذرد. اما پشت پرده این پیامک چیست؟
یوتیوب

یوتیوب هم تعطیل شد!


یوتیوب که به عنوان بزرگترین سایت به اشتراک گذاری فیلم در جهان به شمار می رود از تعطیلی فعالیت خود خبر داد. سایت یوتیوب 8 سال پیش راه اندازی شده است.
هک-کردن

سایت سازمان جاسوسی اسرائیل هک شد


گروهی از هکرها با نام ناشناس به وب سایت سازمان جاسوسی اسرائیل موسوم به موساد نفوذ کرده و اسنادی فوق محرمانه مربوط به این سازمان را در اختیار گرفتند.