نمناک اخبار

گوناگون

پیرزن سارق

پیرترین سارق به دام پلیس افتاد


باند سارقین حرفه ای با بیش از 10 فقره سرقت مسلحانه توسط کارآگاهان شهرستان بجستان دستگیر شدند.این بان که از دو پیرزن سارق و یک مرد تشکیل شده بود با تلاش پلیس گرفتار شدند.
ویندوز 10

ویندوز 10 رونمایی شد + فیلم


شرکت مایکروسافت دقایقی پیش از نسخه جایگزین ویندوز 8 با نام ویندوز 10 در خلال کنفرانس اختصاصی خود رونمایی کرد.
تصادف حمید استیلی

تصادف وحشتناک حمید استیلی + عکس


حمید استیلی بازیکن اسبق تیم پرسپولیس تهران در جاده لواسانات دچار سانحه شدید رانندگی شد ولی خطر از بیخ گوش مالک باشگاه راه آهن گذشت.
مجلس

تصاویر دختران ساپورت پوش در مانیتور مجلس!


در جریان سوال از وزیر کشور در خصوص عدم توجه به فرهنگ عفاف و حجاب علی مطهری درباره سؤالش از اتاق فرمان خواست که عکس هایی که او ارائه داده را در صحن علنی از مانیتورها پخش کنند.
اینترنت

سرعت اینترنت کی درست میشه؟


وزیر اطلاعات که از آغاز به کارش یکی از منتقدان سرعت پایین اینترنت در ایران بوده تصمیماتی اتخاذ و زمان تحقق این امر را اعلام کرده است.
پرچم ایران و چین

حجاب دختر چینی در تهران + عکس


در حاشیه نشست همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و چین دختر محجبه چینی و نگاه عجیب مرد چینی تصاویری بودند که به عنوان حاشیه های این نشست به شمار می رفتند.
آدم کوچولو

کشف آدم کوتوله ها در تهران! + عکس


فردی با در اختیار داشتن جسد یک آدم کوتوله مدعی شد یک آدم کوچولوی زنده را نیز در اختیار دارد. البته جزیره کوتوله ها در شهر باستانی شهداد استان کرمان نیز پیش تر کشف شده بود.
عبدالرضا هلالی

جراحی حنجره مداح مشهور + تصاویر


حنجره و مجاری تنفسی عبدالرضا هلالی مداح و ذاکر اهل بیت تحت عمل جراحی قرار گرفت که در ادامه تصاویر مربوط به وی را پس از عمل مشاهده می فرمائید.
وی چت

سرویس وی چت (We Chat) فیلتر شد


اپلیکیشن وی چت در آی اس پی های مختلف از صبح امروز فیلتر شده است و دسترسی کاربران به شبکه موبایل بنیان وی چت مسدود می باشد.