نمناک اخبار

گوناگون

اینترنت

سرعت اینترنت کی درست میشه؟


وزیر اطلاعات که از آغاز به کارش یکی از منتقدان سرعت پایین اینترنت در ایران بوده تصمیماتی اتخاذ و زمان تحقق این امر را اعلام کرده است.
پرچم ایران و چین

حجاب دختر چینی در تهران + عکس


در حاشیه نشست همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران و چین دختر محجبه چینی و نگاه عجیب مرد چینی تصاویری بودند که به عنوان حاشیه های این نشست به شمار می رفتند.
آدم کوچولو

کشف آدم کوتوله ها در تهران! + عکس


فردی با در اختیار داشتن جسد یک آدم کوتوله مدعی شد یک آدم کوچولوی زنده را نیز در اختیار دارد. البته جزیره کوتوله ها در شهر باستانی شهداد استان کرمان نیز پیش تر کشف شده بود.
عبدالرضا هلالی

جراحی حنجره مداح مشهور + تصاویر


حنجره و مجاری تنفسی عبدالرضا هلالی مداح و ذاکر اهل بیت تحت عمل جراحی قرار گرفت که در ادامه تصاویر مربوط به وی را پس از عمل مشاهده می فرمائید.
وی چت

سرویس وی چت (We Chat) فیلتر شد


اپلیکیشن وی چت در آی اس پی های مختلف از صبح امروز فیلتر شده است و دسترسی کاربران به شبکه موبایل بنیان وی چت مسدود می باشد.
سلاخی گوشت الاغ

فروش گوشت الاغ! + تصاویر


ماموران نیروی انتظامی چند نفر را که در حاشیه شهر مشهد منطقه همت آباد اقدام به سلاخی الاغ و احتمالا فروش گوشت آن می کردند، شناسایی و دستگیر کردند.
نوزاد چینی

زنده شدن نوزاد مرده در قبرستان!


نوزاد یک ماهه به دلیل نارسایی های شدید مادرزادی فوت کرد و مرگ وی به تایید پزشکان رسید. عجیب ترین و نادرترین اتفاق زنده شدن نوزاد ذکر شده در قبرستان بود.
مکه

دیدن تصاویر مکه از تلویزیون حرام است!


در ادامه صدور فتواهای عجیب و غریب از سوی مفتی های عربستانی اینبار نوبت به تلویزیون رسید. ولید السنانی مفتی سعودی تماشای تلویزیون و حتی شبکه هایی که قرآن و تصاویر کعبه را پخش می کند حرام اعلام کرد.