ناامیدی

روش مقابله با افکار منفی و ناامیدی


چنانچه گاهی به ناامیدی رسیدید و احساس سرخوردگی کردید کافیست به سراغ مطالبی بروید که راهکارهای مناسب و کلیدی این مشکل است خواندن گزارش زیر برای شما بسیار مفید خواهد بود.
مخدر دیجیتال

سرخوشی جوانان با مواد مخدر دیجیتالی


در کنار انواع مواد مخدری که مصرف آنها در میان جوانان شیوع پیدا کرده است، جدیدترین نوع اعتیاد به مخدرهای صوتی و دیجیتالی که عوارضی مخرب تر دارد نسل آینده را مورد هدف قرار داده است.
شخصیت افراد

شخصیت افراد را با کتاب مورد علاقه آنها بسنجید


کتاب های مورد علاقه افراد می تواند به نوعی شخصیت آنها را نشان دهد.مطالعه انواع کتاب با توجه به ویژگی های شخصیتی می تواند متفاوت باشد.با مطالعه این مطلب می تواند برخی از جنبه های شخصیتی خود را بیشتر بشناسید.
همسر عصبانی

شیوه برخورد با همسر بداخلاق و عصبانی


در این بخش میخواهیم ترفندها و رازهایی زنانه را به شما آموزش دهیم تا بر همسر بداخلاقتان فائق آیید و بتوانید با رفتار خشمگین و عصبانی او کنار آنده و زندگی آرامی داشته باشید.
علت اعصاب خوردی

علت اعصاب خوردی ات این خوراکی هاست!


هیچ مشکلی ندارم ولی بازهم اعصابم خورده ! سوالی آشنا که برای بسیاری ازافراد در دنیای امروزی پیش می آید . علت اعصاب خوردی شما می تواند اشتباهات تغذیه ای باشد.
نقش خانواده

اهمیت نقش خانواده در سلامت روان فرزندان


خانواده نقش مهمی در ترویج استفاده از مهارتهای سالم زندگی را دارند. والدینی که فاقد مهارتهای مفید زندگی هستند با عدم تامین الگوی مناسب برای فرزندان مشکلاتی را برای آنها در آینده فراهم می کنند.
اختلال شخصیت

نشانه های اختلال شخصیت مرزی چگونه بروز می کند؟


یکی از اختلالات رایج شخصیتی نوع اختلال شخصیت مرزی میباشد که عاملهای ژنتیک و اکتسابی در مسیر ابتلا به آن نقش دارند. رابطه های غیرپایدار و عصبانیت های بی جهت و خطرناک فقط بخشی از علایم این بیماری روانی است.
سلفی

خطرات اعتیاد به سلفی گرفتن


گرچه سلفی هایی که می گیریم تصاویر خوبی از ما به نمایش می گذارند، اما کارشناسان و روان شناسان معتقدند کسانی که بیش از اندازه روی شبکه های اجتماعی عکس سلفی منتشر می کنند، با برخی مشکلات روانی همراه هستند.
خواب آلودگی

رفع خواب آلودگی در محیط کار در 11 شماره


حس خواب آلودگی و خستگی در محیط کار اتفاقی شایع برای تمامی ساعات کاری بوده و به ویژه برای افرادی که در ساعات بعد از ظهر و شیفت های شبانه به کار می پردازند، حسی آزاردهنده و متداول است.برای رفع این احساس روشهای مناسبی را پیشنهاد می کنیم.
برای تقویت مغز

برای تقویت مغز این ادویه ، این سبزیجات


تقویت مغز یعنی پیشگیری از ایتلا به بیماری های مرموزی همچون آلزایمر و دهها بیماری دیگر . برای تقویت مغز و حافظه گزینه های طب سنتی را در برنامه غذایی خود بگنجانید.
رهایی از فکر

راه های ساده و موثر در رهایی از فکر و خیال


فکرهای منفی از گذشته و آینده شما را خسته کرده است. دوست دارید بدون فکر و خیال زیاد زندگی کنید چرا که وسواس فکر دیوانه تان کرده. راه رهایی از فکرهای بد ساده است اما موثر، ایمان داشته باشید.
ترس از هواپیما

راههای مقابله با ترس از هواپیما


بسیاری از افراد سوار شدن هواپیما و پرواز را یکی از ترسناک ترین اتفاقات زندگی خود می دانند. اگر تا کنون خود یا همسرتان به خاطر ترس از سوار شدن به هواپیما اجتناب کرده اید خواندن این مطلب را از دست ندهید.