دیگران چه می خوانند..؟
زنگ موبایل

شخصیت شناسی با زنگ موبایل


همه افراد برای موبایل خود زنگ خاصی را در نظر می گیرند که با توجه به علاقه آنها به موسیقی های متفاوت می تواند نشان دهنده شخصیت آنها باشد.در این مطلب خواهیم گفت که چه افرادی به کدام آهنگ ها علاقه بیشتری نشان می دهند.
روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی


روانشناسی بالینی شاخه ای از علم روانشناسی است که به بحث در زمینه اختلالات روانی و تشخیص آنها و درمان می پردازد. از عمر روان شناسی به شکل علمی و منظم فقط حدود یک قرن می گذرد.
خودکشی

علت و نشانه های قبل از خودکشی


چرا برخی افراد دست به خودکشی می زنند؟ چه نشانه هایی می گوید که شما یا دیگری در فکر خودکشی هستید؟ چطور می توان کسی را از خودکشی منصرف کرد
دمنوش آرامش

بهترین دمنوش گیاهی آرامش اعصاب


هر داروی آرامبخش عوارض خاس خودش را دارد در حالی که دمنوش آرامش بخش اعصاب و روان موثر ترکیباتی گیاهی دارد که بدون نگرانی از عوارض می توان آن را مصرف کرد.
تست پیری

روش جدید برای تست پیری!


دانشمندان راهی برای تعیین سرعت پیری یافته اند که زمان مرگ یا احتمال ابتلا به آلزایمر را پیش بینی میکند. در ادامه با شیوه جدید تست پیری همراه ما باشید.
رفع کسالت و بی حالی

برای رفع کسالت و بی حالی چی بخورم؟


بی حالم و مدام خمیازه می کشم. هرچقدر هم بخوابم تاثیری ندارد!برای رفع کسالت و بی حالی و اینکه خستگی دست از سرمان بردارد باید چند توصیه طب سنتی را در رابطه با خوردن،خوابیدن و حتی استحمام کردن را انجام دهیم.
استرس

تکیه کلامی که استرس را کم می کند


استرس و اضطراب را به راههای مختلفی می توان از خود دور کرد که تکیه کلام کی از این راههاست،البته باید انواع تکیه کلام ها را بشناسید و بدانید کدام یک مثبت و کدام یک نیاز به درمان دارند.
خوابیدن

بدون خوابیدن چقدر زنده می مانیم؟


خوابیدن به عقیده ی برخی،فعالیتی است که موجب اتلاف وقت می شود به طبع این نظر،محققان تحقیقاتی انجام داده اند تا علاوه بر یافت فواید خوابیدن،به سوال "آیا انسان بدون خوابیدن زنده می ماند" پاسخ دهند.
دوران قاعدگی

این غذاها درد دوران قاعدگی را زیاد می کند


شاید خانمهایی که دوست دارند دردهای دوران قاعدگی خود را که معمولا از روزهای قبل شروع شده و در این دوران آنها را درگیر و بی تحمل می کند کم کرده ولی از تغذیه درست خود اطلاعی نداشته باشند.مصرف برخی از غذاها در این دوران درد را افزایش می دهد.
اختلال جنسی

اختلال هویت جنسی!


اختلال هویت جنسی از سالهای گذشته جزء اختلالات روانپزشکی محسوب شده و بر یکی از محوری ترین مفاهیم وجودی انسان یعنی "هویت جنسی" تمرکز دارد و بیمارانی که مبتلا هستند رنج زیادی را متحمل می شوند.
دلشوره و اضطراب

از بین بردن دلشوره و اضطراب


در اطرافیان خود انسانهایی را حتما دیده اید که بی دلیل دائما نگران بوده و دلشوره و اضطراب دارند. شاید خود شما نیز این تجربه را داشته باشید. تپش قلب و تندتند نفس کشیدن و ارزش دستها تنها نشانه کوچکی از این بیماری روحی است.