دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

آزاده زارعی در جزیره بالی

تفریح آزاده زارعی در جزیره بالی + تصاویر


آزاده زارعی بازیگر نقش باران در سریال آوای باران تصاویری از خود در جزیره زیبای بالی واقع در کشور اندونزی منتشر کرد که در ادامه همراه با جدیدترین عکسهای این بازیگر در سال 94 را مشاهده می کنید.
منقل کباب بزرگ و عجیب

منقل کباب بزرگ و عجیب! + عکس


تصویری منتشر شده از یک منقل که توسط افراد خوش ذوق و خلاق در طبیعت درست شده است در این منقل به طرز جالبی دایره وار 35 سیخ کباب و جیگر و 50 عدد گوجه و وسط آن یک قابلمه جا داده اند.
دختربچه ای با نردبان

دختربچه ای که با نردبان به مدرسه میرود! + عکس


در این پست ماجرای غم انگیز و تآمل برانگیز دختر بچۀ فلسطینی را می خوانید که این دختر بچه هرروز صبح با نهایت سختی و دشواری برای رفتن به مدرسه یک نردبان به طول یک و نیم برابر خودش را حمل می کند.
4 پاتوق ترسناک تهران

4 پاتوق ترسناک تهران را بشناسید


با ورود به پاتوق های مخوف و ترسناک معتادین پایتخت دلهره ای شدید تن انسان را می لرزاند. جایی که همه همدردند، حکایت انسان هایی که همه چیز خود را فدای اعتیاد کرده اند و در پاتوق های پایتخت دور هم جمع شده اند.
کارت ملی داعش

کارت ملی سه بعدی داعش + تصاویر


اقدام عجیب گروهک تروریستی داعش که اینبار نیز همگان را به تعجب وا داشته است چاپ و صدور کارت ملی رسمی برای اعضای خود می باشد که تمامی هویت اعضای گروه در آن درج شده است.
سلفی ناصرالدین شاه

سلفی های جالب ناصرالدین شاه


سلفی های جالبی که در زمان قاجار توسط شخص ناصرالدین شاه گرفته شده و این سلفی ها با توجه به زمانی که عکاسی پیشرفت زیادی نداشت در نوع خود بی نظیر می باشند.
عروسی پسر سلطان برونئی

عروسی مجلل و اشرافی پسر سلطان برونئی + تصاویر


مراسم اشرافی ازدواج پسر سلطان برونئی در کاخ 1788 اتاقه با شکوه ترین و مجلل ترین مراسمی بود که در برونئی برگزار شد در نخستین روز این مراسم که 11 روز به طول می انجامد 5000 مهمان حضور داشتند.
کله پاچه خوری احمد پورمخبر

کله پاچه خوری احمد پورمخبر + عکس


در این بخش عکسی منتشر شده از احمد پورمخبر بازیگر پیشکسوت طنز را مشاهده می کنید که وی در یکی از کله پزی ها در حال خوردن کله پاچه می باشد.
کباب کردن شتر

کباب کردن شتر 450 کیلویی! + تصاویر


باز هم اتفاقی عجیب در چین سوژه بسیاری از رسانه های خبری شد اتفاقی که در آن شتر بزرگی به وزن 450 کیلوگرم را با کمک جرثقیل روی یک کورۀ بسیار بزرگ کباب کرده و گوشت آن را بین مردم پخش کردند.
مادر لیدی گاگا

عکس مادر لیدی گاگا


عکس جالب مادر لیدی گاگا خانم کینتیا گرمانوتا در خواب جدیدترین عکس در اینستاگرام لیدی گاگا بود که به همراه جمله ای زیبا از لیدی گاگا منتشر شد.