خانه فساد مادر

خانه فساد مادر توسط دخترش لو رفت + عکس


خانه فساد زنی در مشهد توسط دختر 13 ساله اش لو رفت. دختر از تجمع دسته ای از افراد و مشاهده ی اعمال خلاف و غیر اخلاقی در پاتوقی که مادرش هم حضور داشت به تنگ آمد و پلیس را مطلع کرد.
دستگیری شرور کرج

دستگیری شرور خطرناک کرج در خواب


یکی از افراد شروری که با هویت جعلی پس از آزادی از زندان، اقدام به سرقت و شرارت های متعدد در کرج می کرد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
کیف قاپ وایبری

دستگیری کیف قاپ وایبری


نیروی انتظامی پس از شناسایی و دستگیری سارقی که در شبکه های اجتماعی و وایبر به دنبال طعمه های خود است از خانم های شاکی خواست تا برای شناسایی متهم به اداره پلیس مراجعه کنند.
مرگ زن جوان

مرگ تلخ زن جوان در حمام


مرگ زن جوان 25 ساله به دلیل بی احتیاطی و رعایت نکردن برخی نکات در حمام حادثه ی تلخی بود که عصر روز 11 بهمن رخ داد.
ریزش بهمن

حادثه مرگبار ریزش بهمن در پیست شمشک


ریزش بهمن در منطقه ی شمشک منجر به کشته شدن اسکی باز شد. این افراد که خارج از محدوده ی پیست شمشک در حال اسکی بودند دچار حادثه ریزش بهمن شدند و جان خود را از دست دادند.
زورگیری

زورگیری با شمشیر از پیرمردان


زورگیری خلافکاران متواری با شمشیر از پیرمردان در منطقه ی نارمک تهران بعد از تشکیل تیمی از ماموران اطلاعات و تجسس برای دستگیری عاملان این زورگیری خاتمه یافت.
سقوط پیکان به آب

6 کشته در سقوط پیکان به داخل آب


مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: سقوط پیکان در مسیر تبریز - آذرشهر ورودی خسروشاه به داخل آب 6 کشته بر جا گذاشت.
ضربات قمه اراذل

ضربات قمه اراذل، ناهی از منکر را از پای درآورد


ضربات قمه نتیجه جدال با مزاحمین نوامیس و انجام امر به معروف و نهی از منکر شد. 3 فرد مسلح به سلاح سرد با روبندهای مخوف با یورشی وحشیانه به یک کسبه پس از زدن ضربات پیاپی قمه و ایجاد مجروحیت از معرکه گریختند.
اعدام متجاوز به عنف

مجازات اعدام برای متجاوز به عنف


متجاوزی که خود را دارای تحصیلات عالیه به مردان و زنان معرفی کرده و با نزدیک کردن خود و دادن پیشنهاد کار آنها را بی هوش کرده و زنای به عنف می کرد صبح امروز اعدام شد.