نمناک سرگرمی

گوناگون

تفنگ نامرئی

ساخت تفنگ نامرئی در خانه! + فیلم


در ادامۀ این مطلب ویدئوی کوتاهی در رابطه با ساخت تفنگ های دست ساز نامرئی مشاهده می کنید که شخصی به نام اندی گرینبرگ سعی داردما را به سه طریق با روش های ساخت این تفنگ ها آشنا کند.
جشن تولد گلاره عباسی

جشن تولد 32 سالگی گلاره عباسی + تصاویر


گلاره عباسی بازیگر فیلم سینمایی شیار 143 که به تازگی به جمع متآهلین پیوسته است جشن تولد 32 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت و عکسی از آن در اینستاگرام منتشر کرد.
صابر ابر

دختر عجیب و حیوانی صابر ابر + عکس


مطلبی را خواندم با عنوان دختر عجیب آقای بازیگر! کنجکاو شدم و کلیک کردم و تصویر صابر ابر را با دخترش بانو و به قول خودش دختر بابا دیدم . دختری که با پدر بازیگرش در یک ژست جالب و متفاوت عکس گرفته بود!!
عجیب ترین ساقدوش

عجیب ترین ساقدوش عروس و داماد! + تصاویر


شاید برایتان عجیب و باورنکردنی باشد اما تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید شتری را که ساقدوش عروس و داماد شده است را نشان می دهد این اقدام توسط صاحب هتلی در ژاپن انجام شده است.
خرگوش دریایی عجیب

خرگوش دریایی عجیب و غریب ! + تصاویر


خرگوش دریایی تابحال دیده اید؟! تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید خرگوش نیست در واقع کرمی جالب است که خیلی شبیه به خرگوش می باشد این موجود دارای دو گوش و دمی کوچک است.
داعش

عروس داعش سر داماد را برید!


داعش ها که سربریدن را یکی از افتخارات خود می دانستند اینبار توسط یکی از عروسان این گروهک تروریستی رو دست خوردند. عروسی که ساعاتی بعد از ازدواج سر داماد را برید و روی سینه اش گذاشت.
قهوه خانه

قهوه خانه بدون قلیان در ایران + تصاویر


قهوه خانه ! با شنیدن نامش یاد محیطی پر از دود قلیان و سیگار می افتیم ولی اینجا خبری از قلیان و سیگار نیست. عمو حسین 90 ساله تنها کسی است که توانسته طرح ممنوعیت قلیان در قهوه خانه ها را اجرا کند.
پاریس گردی بهاره رهنما

پاریس گردی بهاره رهنما + تصاویر


بهاره رهنما بعد از به پایان بردن آخرین کار تئاتر خود مدتی است که پاریس را برای مسافرت انتخاب کرده و تصاویر این سفر را در اینستاگرامش منتشر می کند.
ترسناک ترین دختر

ترسناک ترین دختر جهان + تصاویر 13+


یکی از دختران شیطان پرست با انجام تغییرات زیادی در چهره و بدن خود تبدیل به یکی از زشت ترین و منفورترین انسان های وحشتناک در دنیا شده است که باعث تأسف و انزجار کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی شده است.
اذیت و آزار دو دختر

اذیت و آزار دسته جمعی دو دختر در جده عربستان + فیلم


چند نوجوان عربستانی در منطقه ای تفریحی دو دختر را در ملأ عام مورد اذیت و آزار قرار دادند، در حالی که هیچ یک از نیروهای مرکز موسوم به امر به معروف و نهی از منکر در منطقه حضور نداشت و یا در صورت حضور، واکنشی نشان نداد.