نمناک سرگرمی

گوناگون

استاتوس های فیسبوکی

استاتوس های فیسبوکی خنده دار 5


در این بخش از سرگرمی سایت نمناک گلچینی از جدیدترین و بامزه ترین استاتوس های فیسبوکی سری 5 را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.با ما همراه باشید تا با خواندن این جملات لذت ببرید.
دو بارداری و زایمان

دو بارداری و زایمان یک زن در عرض 8 ماه! + عکس


در اتفاقی عجیب و نادر زن ۲۶ ساله انگلیسی ظرف ۸ ماه دو بار بارداری و زایمان را تجربه کرده است در حالی که دو نوزاد او دوقلو نبوده اند، این خبر سوژۀ داغ بسیاری از رسانه ها شده است در ادامه جزئیات کامل را در این باره بخوانید.
دختر پلاستیکی

دختر پلاستیکی مرد چینی! + تصاویر


در این مطلب ماجرای غم انگیز پدری را می خوانید که این مرد به دلیل مبتلا شدن به افسردگی، یک دختر پلاستیکی را به عنوان دختر خود پذیرفته است و رابطه عاطفی عمیقی با او دارد.
بلندترین زبان دنیا

دختری با بلندترین زبان دنیا + تصاویر


بلندترین زبان دنیا از ان دختری 18 ساله به نام ادرینه لوییز اهل میشیگان است که به تازگی توانسته است رکورد قبلی گینس با طول زبان حدود 11 سانتی متر را بشکند. طول زبانش چقدر است؟
پرطرفدارترین اینستاگرام جهان

پرطرفدارترین اینستاگرام جهان + تصاویر


اگر علاقه مند به شناختن محبوب ترین اینستاگرامرهای دنیا هستید و برایتان جالب است که بدانید پرطرفدارترین اینستاگرام دنیا متعلق به چه کسی است؟! با ما همراه باشید تا تعدادی از چهره های اینستاگرام با طرفداران میلیونی را بشناسید.
مسافرکشی آمریکایی

مسافرکشی به روش آمریکایی! + عکس


پرو یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که در این مطلب تصویری از مسافرکشی عجیب و در عین حال خطرناک در این کشور را مشاهده می کنید.