دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

حرکت ماهی با ویلچر

حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر


طراحی و ساخت ویلچری جالب و با مزه برای آکواریوم ماهی توسط استدیو Diip در هلند که این طراحی بی نظیر بر اساس حرکت ماهی حرکت میکند و این امکان را به ماهی میدهد تا در خشکی حرکت کند.
خانم وزیر

زمین خوردن خانم وزیر + تصاویر


خانم وزیر هله تورنینگ بعد از تمام مجمع سران کشورهای اروپا برای اعتراض به اقدامات تروریستی در فرانسه به دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند بعد از پیچ خوردن پایش به زمین خورد.
هیجان انگیزترین آکواریوم

هیجان انگیزترین آکواریوم دنیا! + تصاویر


بزرگترین و جدیدترین و در عین حال هیجان انگیز ترین آکواریوم جهان به نام جورجیا که در آتلانتای آمریکا واقع شده است.این آکواریوم حیوانات نادری را که تنها در چند آکواریوم جهان وجود دارند به نمایش می گذارد.
چرتکه مجازی

عملیات ریاضی با چرتکه مجازی + عکس


دانش آموزان مدارس جنوب آسیا از روش جالبی برای انجام عملیات ریاضی استفاده کرده و مهارت خاصی در این زمینه پیدا کرده اند. آنها از چرتکه مجازی برای انجام محاسبات خود استفاده می کنند.
زن جوان از خوابیدن میترسد

زن جوانی که از خوابیدن میترسد! + عکس


نوعی بیماری خاص باعث شده است یک زن 32 ساله دچار حالتی غیر عادی شود و خوابیدن را کنار بگذارد او بعد از بیدار شدن از خواب قادر به انجام هیچ حرکتی از خود نیست.
هیجان انگیزترین باغ وحش

هیجان انگیزترین باغ وحش جهان + تصاویر


روشی هیجان انگیز در باغ وحشی به نام له لدو در چین که در این باغ وحش به جای اینکه حیوانات در داخل قفس باشند و انسان ها آنها را نگاه کنند،برعکس این قضیه انجام شده است.
ماهیگیری با دهان

ماهیگیری یک مرد با دهان! + تصاویر


مردی ساکن میانمار با مهارتی عجیب و باور نکردنی با دندانهای خود ماهیگیری می کند بدون اینکه از دست هایش کمک بگیرد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده می کنید.
پرنده

پرنده دو جنسه + تصاویر


پرنده دو جنسه نوعی پرنده است که ترکیبی از نوع نر و ماده ی خود که در آمریکای شمالی زندگی می کند. در ادامه با این پرنده دوجنسه بیشتر آشنا می شوید.
مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش

مریم اوزرلی در کنار مادربزرگش + عکس


مریم اوزرلی بازیگر و مانکن آلمانی - ترکیه ای با انتشار عکسی از خود به همراه مادربزرگش در صفحه شخصی خود خبر از در گذشت مادربزرگش به هوادارانش داد.
دهکده رویایی

دهکده رویایی بدون خیابان! + تصاویر


وجود دهکده ای به نام جیثورن در هلند با زیبایی و شگفتی هایش یک زندگی رویایی برای ساکنان آن رقم زده است. این دهکده دیدنی هیچ خیابانی ندارد و تمام نقل و مکانها با قایق امکان پذیر می شود.
شبیه ترین ربات به انسان

شبیه ترین ربات به انسان ساخته شد + تصاویر


یک شرکت ژاپنی با فناوری جدیدی اقدام به ساخت روباتی به نام ChihiraAico کرده است که این ربات شباهت فوق العاده ای به انسان دارد و همچنین دارای احساس می باشد که در آینده با پیشرفت زیاد می تواند عضوی از خانواده شود.