نمناک سرگرمی

گوناگون

داعش

عروس داعش سر داماد را برید!


داعش ها که سربریدن را یکی از افتخارات خود می دانستند اینبار توسط یکی از عروسان این گروهک تروریستی رو دست خوردند. عروسی که ساعاتی بعد از ازدواج سر داماد را برید و روی سینه اش گذاشت.
قهوه خانه

قهوه خانه بدون قلیان در ایران + تصاویر


قهوه خانه ! با شنیدن نامش یاد محیطی پر از دود قلیان و سیگار می افتیم ولی اینجا خبری از قلیان و سیگار نیست. عمو حسین 90 ساله تنها کسی است که توانسته طرح ممنوعیت قلیان در قهوه خانه ها را اجرا کند.
پاریس گردی بهاره رهنما

پاریس گردی بهاره رهنما + تصاویر


بهاره رهنما بعد از به پایان بردن آخرین کار تئاتر خود مدتی است که پاریس را برای مسافرت انتخاب کرده و تصاویر این سفر را در اینستاگرامش منتشر می کند.
ترسناک ترین دختر

ترسناک ترین دختر جهان + تصاویر 13+


یکی از دختران شیطان پرست با انجام تغییرات زیادی در چهره و بدن خود تبدیل به یکی از زشت ترین و منفورترین انسان های وحشتناک در دنیا شده است که باعث تأسف و انزجار کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی شده است.
اذیت و آزار دو دختر

اذیت و آزار دسته جمعی دو دختر در جده عربستان + فیلم


چند نوجوان عربستانی در منطقه ای تفریحی دو دختر را در ملأ عام مورد اذیت و آزار قرار دادند، در حالی که هیچ یک از نیروهای مرکز موسوم به امر به معروف و نهی از منکر در منطقه حضور نداشت و یا در صورت حضور، واکنشی نشان نداد.
مرگبارترین رودخانه های جهان

مرگبارترین رودخانه های جهان + تصاویر


رودخانه های عظیم با وجود همه زیبایی و رویایی بودنشان گاهی خیلی خطرناک تر و ترسناک تر از آنچه تصور میکنیم هستند در این بخش چند مورد از کشنده ترین رودخانه ها را بشناسید.
سکه داخل شکم

431 سکه داخل شکم مرد هندی + تصاویر


در روزگاری که سکه با قیمتی بالا تبدیل به یک چیز دست نیافتنی برای برخی از افراد جامعه شده است ، مردی در هند 431 سکه درون شکم خود داشت. در کنار سکه ها 196 گلوله آهنی و تعدادی پیچ و مهره هم از شکم او خارج شد.