نمناک سرگرمی

گوناگون

عجیب الخلقه

عجیب الخلقه ترین مرد ایران!


سیاه خان بوشهری در صد و یک سال پیش در سال 1291 شمسی در اطراف شیراز به دنیا آمد که با بالا رفتن سن وی با تغییراتی بسیار عجیب روبرو شد و باعث شد که لقب عجیب الخلقه ترین مرد ایران را بگیرد.در ادامه مطلب همراه ما باشید.
قدیم

عکس هایی که با دیدنشان به قدیم سفر میکنید!


گاهی اوقات دیدن یک عکس قدیمی خاطرات بسیاری را در ذهن ما یادآوری می کند.در این بخش عکس هایی را برای شما آماده کرده ایم که نشان دهنده ی زندگی در گذشته ها است.همراه ما باشید.
کافی شاپ

تا حالا کافی شاپ اینجوری دیده بودید؟


عکسی از جوان ایرانی که کافی شاپ سیار در پشت ماشین خود راه اندازی کرده است مورد توجه بسیاری ازافراد در فضای مجازی قرار گرفته است.در ادامه این مطلب همراه ما باشید.
دنده عقب

ماشین 405 که دنده عقب ندارد؟


در اتفاقی عجیب و بحث برانگیز یک شهروند سنندجی که به تازگی یکی از محصولات ایران خودرو را تحویل گرفته بود، متوجه شده است که این خودرو دنده عقب ندارد.
تولد شاهزاده

108 هزار درخت برای تولد شاهزاده! + تصاویر


پادشاه کشور بوتان به مناسبت تولد شاهزاده تصمیم جالب گرفت . تصمیمی که 108.000 درخت در آن شرکت داشتند. کارشناسان محیط زیست این کشور این اتفاق را متحول کننده ترین رخداد سالهای اخیر اعلام کردند.
راز مثلث برمودا

کشف معمای راز آلود مثلث برمودا + عکس


سال هاست که راز مثلث برمودا باعث شگفتی همه شده است،خیلی ها دست به اقداماتی برای کشف رازهای آن زده اند اما جدیدترین نظریه از کشف راز آن توسط دانشمندان ارائه شده که در ادامه می خوانید.
مار پیتون

زندگی جالب مار عظیم الجثه پیتون + عکس


مارهای پیتون که در مناطق گرمسیری آفریقا و آسیا زندگی می کنند،دانستنی های جالبی در موردشان هست که در ادامه به چند مورد از این دانستنی ها اشاره کرده ایم.
تست هوش

تست هوش جالب خلاقیت و تداعی


تست هوش جالبی که در این بخش ذهن خود را با آن به چالش میکشید خیلی جالب و متفاوت از دیگر تست ها می باشد آنچه ما می خواهیم در اینجا انجام دهیم ارزیابی حافظه تداعی شماست.