دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

نگهداری سگ

نگهداری 1300 سگ توسط 5 پیرزن! + تصاویر


پنج پیرزن چینی در اقدامی خیرخواهانه به مدت شش سال سرپرستی و نگهداری 1300 سگ بی خانمان را متقبل شده اند و تمام هزینه های نگهداری آنها را از کمک های مردمی تآمین می کنند.
سگ پیت بول غول پیکر

سگ پیت بول غول پیکر با 80 کیلو وزن + تصاویر


تعدادی از تصاویر سگی از نژاد پیت بول را مشاهده می کنید که این سگ به دلیل جثۀ بزرگش عنوان بزرگترین پیت بال دنیا را به خود گرفته است در صورتی که وزن ایده آل در این نوع سگ ها 28 کیلوگرم است.
خودپرداز فشنگ

خودپرداز فشنگ در آمریکا + عکس


یک افسر پلیس بازنشسته در ایالت پنسیلوانیای آمریکا با طراحی و نصب دستگاه جالبی خرید فشنگ را برای کسانی که حامل اسلحه هستند آسان کرد تا هر زمان که بخواهند به فشنگ مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
حکایت جالب همسر ناسازگار

حکایت جالب همسر ناسازگار


حکایت جالب گله از همسر ناسازگار که در این بخش می خوانید یکی از حکایت های عبرت آموز و جالب سعدی می باشد که اعتماد بیش از حد یک مرد را به رهگذری حکایت می کند.
تیپ متفاوت عمو پورنگ

تیپ متفاوت عمو پورنگ در سال 1378 + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ مجری محبوب و دوست داشتنی بچه ها این بار با ظاهری متفاوت در سال 1378 که به پانزده سال پیش برمیگردد در فضای مجازی ظاهر شده است.
ضرب المثل پشم چال

ضرب المثل روضه خوان پشم چال


ضرب المثل روضه خوان پشم چال یکی از کنایه های معروف فارسی می باشد. ریشۀ تاریخی ضرب المثل جالب و خواندنی روضه خان پشم چال را در این بخش از سرگرمی سایت نمناک بخوانید.
معمای حجم مکعب

معمای حجم مکعب بسیار جذاب


محاسبۀ حجم مکعب معمای جالب و فکری مخصوص افراد تیزهوش می باشد در این معمای جالب با پیدا حجم مکعب می توانید قابلیت خود را در حل مسائل ریاضی بسنجید.
بریم سفر

بیا باهم بریم سفر!


دبی یکی از مهم ترین شهرهای مهم امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در شبه جزیره عربستان واقع شده است.
تایلند

تایلند سرزمین لبخندها


پادشاهی تایلند کشوری بسیار زیبا در جنوب شرقی آسیا می باشد که پرجمعیت ترین و بزرگترین شهر آن بانکوک است.
جزیره گربه ها

جزیره گربه ها در ژاپن + تصاویر


افزایش زادو ولد گربه های گرسنه در یکی از جزایر ژاپن به نام آئوشیما،تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره شده است که در ادامه تصاویری از این جزیره را مشاهده می کنید.
رنگ لباس جنجالی

رنگ لباس جنجالی معلوم شد + داستان و تصاویر


مدتی بود که در فضای اینترنت غوغایی بر سر انتخاب یک لباس از میان دو رنگ متفاوت بر پا شده بود. داستان اصلی این ماجرای رنگ لباس جنجالی و افرادی که پشت این قضیه بودند را برایتان می گوییم.