دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

اوباما

مگس پرانی اوباما! + عکس


انتشار عکس باور نکردنی و دیدنی از باراک اوباما که در حال کشتن یک مگس است این عکس یکی از بهترین عکس های کاخ سفید در سال گذشته بوده است.
سلفی کامران نجف زاده

سلفی کامران نجف زاده روی شتر! + عکس


کامران نجف زاده خبرنگار و مجری واحد مرکزی خبر تصویری از خود سوار بر شتر در بافق یزد منتشر کرده است که با تلاش هر چه تمام در حال گرفتن سلفی است.
رستوران عجیب و غریب

رستوران عجیب و غریب +18 + تصاویر


رستورانی با عجیب ترین قوانین در زندان بریکستون که در جنوب پایتخت انگلیس قرار دارد. این رستوران توسط سازمان خیریه "کلینیک" با همکاری زندان های "کاردیو" و "های داون" در لندن افتتاح شد.
سلفی های جنجالی

سلفی های جنجالی ایرانی + تصاویر


گرفتن سلفی که به تازگی رواج پیدا کرده و همه ی اقشار جامعه را درگیر خود کرده است برخی اوقات واکنشهای زیادی را در جامعه برانگیخته و به سلفی های جنجالی تبدیل می شود.
بی پولی دختر ایرانی

سرانجام بی پولی دختر دانشجوی ایرانی در خارج


ﺍﻳﻦ ﻣﺎﻩ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺟﻴﺒﻢ ﺍﻓﺘﻀﺎﺡ ﺍﺳﺖ. ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺍﻓﺘﻀﺎﺡ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺎﻩ ﺑﺪﺗﺮ! داستان دختر دانشجوی ایرانی که در فرانسه زندگی کرده و در پی بی پولی اتفاقی عجیب برای او رخ داده است.
پیرترین اسب

ارکید پیرترین اسب جهان + تصاویر


اسبی با نژاد عرب و اصیل که دو برابر صاحبش عمر کرده است و با وجود اینکه کاملا بیناییش را از دست داده اما هنوز هم با انرژی فوق العاده به زندگی خود ادامه می دهد.
جسد های پر از طلا

جسد های پر از طلا و سکه + تصاویر


کشف جسد هایی پر از جواهرات گران قیمت و لباس های فاخر در شهر رم که این اجساد متعلق به افراد مطرحی همچون سنت البرتوس ، سنت والریوسو... می باشد.