نمناک سرگرمی

گوناگون

خوابیدن روزه دار

خوابیدن روزه دار در طول روز گناه است؟!


ممکن است برای بسیاری از روزه داران سوال پیش بیاید که خوابیدن در طول روز چه حکمی برایشان دارد آیا مرتکب گناه می شوند یا نه؟! پاسخ استاد فقه دانشگاه الازهر مصر به این سوال را در ادامه می خوانید.
عروسک های رامبد جوان

عروسک های بامزه رامبد جوان! + تصاویر


رامبد جوان مجری برنامۀ خندوانه که این روزها خنده و شادی را میهمان خانه ها کرده است عکسی از خود با چند عروسک کوچولو و با مزه منتشر کرده که در ادامه همراه با تصاویر بیشتری از این برنامه میبینید.
کارت سوخت بنزین

کارت سوخت بنزین در سال 60 + عکس


شاید برایتان جالب باشد بدانید بنزینی که امروزه با کارت هوشمند مورد استفاده عموم قرار گرفته در چند سال پیش به چه نحوی در بین مردم توزیع میشد؟! در ادامه کوپن سهمیه بندی بنزین را در دهه 60 مشاهده کنید.
سرباز نظام وظیفه

علی شهابیان مسن ترین سرباز نظام وظیفه


در زمانی که برخی از جوانان به دنبال راههای فرار از خدمت مقدس سربازی بوده و از آن فرار می کنند علی شهابیان با 45 سال سن به خدمت سربازی رفته و آن را یک وظیفه انسانی در برقراری امنیت کشور می داند.
ساعت بیدار شدن از خواب

بهترین ساعت برای بیدار شدن از خواب


بهترین ساعت بیدار شدن از خواب ! سوالی است که در ذهن هرکسی وجود دارد اما مهمتر از پاسخ این سوال ساعتی است که بتواند شما را از خواب شیرین صبحگاهی بیدار کند.
خلاقیت بر روی قهوه

عکس های زیبا از خلاقیت بر روی قهوه


شرکت سازنده ای در اقدامی مبتکرانه و جالب دستگاه هوشمند چاپ اتوماتیکی طراحی کرده اند که این دستگاه هر تصویری که مشتری درخواست میکند را روی فنجان قهوه چاپ می کند.