دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

یخچال در مترو

یخچال در مترو! + عکس


به تازگی عکسی جالب و عجیب در یکی از متروهای تهران منتشر شده است که این عکس حمل یک دستگاه یخچال را در یکی از قطارهای متروی تهران نشان می دهد.
تصادف شدید آئودی

تصادف شدید آئودی با پژو 206 + تصاویر


یک تصادف شدید ما بین یک دستگاه خودرو پژو 206 و خودرو آئودی با پلاک منطقه آزاد تجاری در تبریز به وقوع پیوست که در این تصادف به خودروی آئودی خسارت زیادی وارد شده است.
هواپیمای چهره های مشهور

هواپیمای شخصی چهره های مشهور جهان + تصاویر


بازیگران، ورزشکاران و خوانندگان مطرح جهان از جمله رونالدو، جاستین بیبر، بن افلک، راسل کرو، آنجلینا جولی، دمی مور، الویس پیریسلی، تام کروز، جان تراولتا و دیگر چهره های مشهور از هواپیمای اختصاصی استفاده می کنند.
کف بینی با بند انگشتان

کف بینی با بند انگشتان دست


اگر بدانید تنها یک بند انگشتتان می تواند بیانگر شخصیت شما باشد چه می کنید؟ در این مقاله شما را کف بینی و رمز و رازهای شگفت انگیز بند انگشتان دستتان آشنا می کنیم.
خطای دید

جالب ترین و جدیدترین تصاویر خطای دید


انسان همیشه آنچه را که می بیند باور دارد اما گاهی وقت ها چشم هم خطا می کند، در برخی تصاویر سه بعدی آنچه ما با چشم خود می بینیم با تصویر واقعی متفاوت است و به این اتفاق خطای دید گفته می شود.
معمای چند تا مثلث

معمای چند تا مثلث میبینی


معمای چند تا مثلث یکی دیگر از معماهایی است که برای افراد باهوش و زیرک آماده کرده ایم در این معما با کمی دقت و حوصله می توانید پاسخ را به درستی حدس بزنید.
قیمت میوه

قیمت باورنکردنی میوه در ژاپن + تصاویر


تصاویری جالب از گران ترین و لوکس ترین میوه های دنیا که متعلق به کشور ژاپن می باشد این میوه های لوکس و کمیاب با قیمت های باورنکردنی در بازار میوۀ ژاپن عرضه می شود.
وحشتناک ترین صندلی

وحشتناک ترین صندلی جهان + تصاویر


تصاویری دیدنی از ترسناک ترین صندلی دنیا،که این صندلی عجیب و غریب به گونه ای ساخته شده است که حتی نگاه کردن به آن هر کسی را به وحشت می اندازد.