نمناک سرگرمی

گوناگون

جریمه فرغون

جریمه فرغون توسط پلیس! + عکس


تا حالا جریمه شدن یک فرغون بنایی رو دیده بودین؟! پلیس انگلیس در اقدامی عجیب یک فرغون بنایی را جریمه کرد که این حرکت مضحک پلیس اعتراض بسیاری از رسانه ها و کاربران انگلیسی را در پی داشت.
نماز خواندن پادشاه عربستان

نماز خواندن پادشاه عربستان با کفش داخل کعبه + عکس


ملک سلمان پادشاه عربستان که اخیرآ به زیارت مسجدالحرام در مکه مکرمه رفته بود با حرکتی توهین آمیز و درحالی که کفش به پا داشت،دو رکعت نماز آنجا خواند که این اتفاق باعث انتقاد شدید مسلمانان جهان از وی شده است.
ترسناک ترین مارهای جهان

ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر


در ادامۀ این مطلب تصاویری جالب از مدل بازسازی شده مارهای تیتانوبوآی در ابعاد مختلف که بزرگ ترین و مخوف ترین مارها در طول تاریخ بوده اند را مشاهده می کنید.
سگی با ساعت اپل

سگی با ساعت 26 هزار یورویی اپل! + تصاویر


به تازگی تصاویری از سگی که بر هر دو پای جلوی خود،ساعت های هوشمند اپل بسته است در فضای مجازی منتشر شده که این تصاویر موجب پریشانی اذهان عمومی شده و خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت.
تا حالا مرد پلاستیکی دیدین

تا حالا مرد لاستیکی دیدین؟! + تصاویر


مردی 35 ساله با داشتن انعطاف بدنی فوق العاده و باورنکردنی توانسته با فشردن سینه و شانه های خود و شکستن 60 سی دی در یک دقیقه رکورد بزند و لقب مرد لاستیکی را به خود اختصاص بدهد.
فال آزاده نامداری

فال حافظ آزاده نامداری! + عکس


آزاده نامداری، مجری برنامه های رادیو و تلویزیون ایران در صفحۀ شخصی خود متنی از فال حافظش منتشر کرد که کمی برایش عجیب بود.
سیاه ترین نوزاد قرن 21

تولد سیاه ترین نوزاد قرن 21 + عکس


به تازگی تصویری از یک نوزاد آفریقایی در فضای مجازی منتشر شده است که این نوزاد بیش از حد سیاه است و به عنوان سیاه ترین نوزاد قرن 21 معرفی شده است.
حرمسرای خلیفه داعش

حرمسرای ابوبکر البغدادی خلیفه داعش + عکس


به تازگی تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که گفته می شود عکسی دسته جمعی از زنان حرمسرای خلیفه خودخوانده داعش ابوبکر البغدادی است که در ادامه مشاهده می کنید.