دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

احسان علیخانی

احسان علیخانی و عکسی معنادار


این روزها چهره ها فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی دارند، احسان علیخانی عکس و متنی تامل برانگیز در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در ادامه میبینید.
سحر قریشی

فضانوردی سحر قریشی +تصاویر


سحر قریشی سوپراستار سینما و تلویزیون ایرانی عکسی شادمان از فضانوردی خود را در صفحه اجتماعی منتشر کرد که در ادامه مشاهدده می کنید.
آدمهای کبریت

آدمهای کبریت سوخته + تصاویر


تصاویر جالبی از هنرنمایی هنرمند آلمانی که زندگی انسان را تشبیه به سوختن چوب کبریت کرده و با تفکر خلاقانه خود مجسمه هایی با شکل چوب کبریت سوخته خلق کرده است.
اولین تاکسی

اولین تاکسی در ایران + عکس


نهمین دختر مظفرالدین شاه قاجار بنیانگذار سیستم تاکسیرانی در ایران بود و اولین تاکسی خطی ایران در سال 1332 تردد کرد.
تاکسی مجهز به وای فای

تاکسی مجهز به وای فای! + عکس


اگر دسترسی به اینترنت برای شما امری حیاتی است و حتی در تاکسی نیاز به اتصال به اینترنت دارید سری به خیابان طالقانی در عظیمیه کرج بزنید.
کشیدن دندان از بینی

کشیدن دندان از بینی! + تصاویر


آیا میشود از دندان هم دندان کشید؟ مردی 22 ساله پس از خونریزی های مکرر از ناحیه بینی خود پزشکان را به تکاپو انداخت تا دندانی که در بینی دارد را بیرون بکشند.
جذاب ترین زن دنیا

جذاب ترین زن دنیا در کنار برادر دوقلویش + تصاویر


جذاب ترین زن دنیا اسکارلت جوهانسون یکی از بازیگران مشهور و گرانقیمت هالیوود که امسال هم عنوان جذاب ترین زن دنیا را تصاحب کرد برادر دوقلویی دارد که عکس هایی از آنها در کنار یکدیگر را در ادامه مشاهده می کنید.
الناز شاکردوست

تغییر شغل الناز شاکردوست + تصاویر


الناز شاکردوست که این روزها مشغول بازی در فیلم اسب سفید پادشاه است تصاویری از پشت صحنه این فیلم در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته که در ادامه مشاهده می کنید.
مرفه ترین کشورهای دنیا

مرفه ترین کشورهای دنیا در سال 2014


مرفه ترین کشورها در جهان براساس میزان رفاهی که برای مردم تامین می شود رتبه بندی می شود،انستیتوی لگاتم به روز ترین لیست کشورهای مرفه را در سال 2014 اعلام کرد که در ادادمه مشاهده می کنید.
نگاه دختر محسن یگانه

نگاه دختر محسن یگانه + تصاویر


عکسی از نگاه دختر تازه متولد شده محسن یگانه که توسط پدرش در فضای مجازی منتشر شده است. نگاه دختر محسن یگانه ۱۴ آبان ماه ۹۳ به دنیا آمد.
کشتار بوفالو

کشتار 300000 بوفالو برای خوشایند خدا + تصاویر


کشتار بوفالوها آن هم به طور گسترده و بسیار ظالمانه در یکی از قبایل امسال به بدترین و وحشیانه ترین شکل صورت گرفت. آنها طبق اعتقادی عجیب 300.000 بوفالو را به بدترین شکل برای خوشحالی خدایانشان کشتند.