دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

پسری با دستان آینه ای

پسری با دستان آینه ای + تصاویر


توانایی عجیب پسری انگلیسی با دستانی که مثل آینه عمل میکنند پزشکان را به حیرت وا داشت حرکت های دو دست این پسر بچه کاملاً متقارن یکدیگر می باشند.
شیر دریایی نویسنده

شیر دریایی نویسنده! + عکس


شیر دریایی که می تواند بنویسد آن هم به خط بسیار مشکل و پیچیده ی چینی که نوشتن آن حتی برای انسان هم مشکل است نام سال 2015 چینی ها را برایشان نوشت و خبرساز شد.
تولد دختر علی دایی

جشن تولد باشکوه دختر علی دایی + تصاویر


علی دایی سرمربی اسبق پرسپولیس و آقای گل تاریخ فوتبال جهان جشن تولد باشکوه و بسیار مجلل برای دخترش نورا دایی برگزار کرد که در ادامه تصاویر جشن تولد دختر علی دایی را مشاهده می کنید.
عاشقانه های یک زوج

عاشقانه های یک زوج چینی + تصاویر


یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی چین به نام ویبو تصاویری را منتشر کرد که نشان از عاشقانه های یک زوج کهنسال چینی در مغازه طلافروشی حکایت داشت.
کشف حیوان عجیب

کشف حیوان عجیب و ترسناک در روسیه! + تصاویر


کشف حیوان عجیب و غریب در روسیه که یک موجود ترکیبی با بدنی پوشیده از پشم و مو است جانورشناسان را حیرت زده کرد چرا که بعد از انجام مطالعات هنوز نتوانسته اند به شناخت آن برسند.
آداب استخاره با قرآن

روش و آداب استخاره با قرآن چگونه است؟


زمان که مسلمانان در انجام کارهای خود دچار سردرگمی شده و نمی توانند تصمیم درستی بگیرند بهترین روش رفع ابهام می تواند استخاره با قرآن باشد.استخاره اراده و قدرت تصمیم گیری را قوت می بخشد.
سنگ قبر های عجیب

سنگ قبر های عجیب و غریب! + تصاویر


تصاویری جالب و بسیار دیدنی از عجیب ترین سنگ قبر ها در سرتاسر دنیا را مشاهده میکنید که نشان دهنده تفکرات عجیب و غریب انسانها در تزیین سنگ قبر نزدیکانشان است.
سنگ قبر

سنگ قبر قرآن خوان ساخت چین


سیستم صوتی حافظه دار که توسط چینی ها ساخته شده این دستگاه به سنگ قبر متصل شده و باطری آن در طول روز به وسیله نور خورشید تغذیه کرده و شب ها قرآن میخواند.
زوجی 66 بار عروسی کرده اند

زوجی که 66 بار عروسی کردند! + تصاویر


زوج جوانی که با گرفتن قریب به 66 بار عروسی هنوز ازدواج خود را قانونی نکرده اند و تا پیدا کردن جای دلخواه خود به این کار ادامه میدهند.این زوج به بیش از 66 کشور سفر نموده و در فرهنگهای مختلف مراسم عروسی برگزار کرده اند.