نمناک سرگرمی

گوناگون

تغییر قیافه مدونا

تغییر قیافه مرد جوان به شکل مدونا! + عکس


مردی 31 ساله به نام آدام دانیل به دلیل علاقۀ شدیدش به مدونا خوانندۀ موشیقی پاپ با انجام اعمال مختلف جراحی زیبایی و با نهایت شوق و ذوق خود را شبیه او کرده است.وی برای اینکار 50 هزار پوند هزینه کرده است.
روابط زشت جنیفر لوپز

رابطه ی زشت جنیفر لوپز + تصاویر


رابطه زشت و شرم آور جنیفر لوپز پس از جدایی از همسرش کاسپر به حدی رسیده که موجی از اعتراضات و واکنش های منفی از سوی رسانه ها را به همراه داشته است.
کشف جسد مومیایی

جسد مومیایی عجیب کنار خیابان! + تصاویر


در منطقه ای در شمال غربی پرو جسد مومیایی مردی متعلق به 900 سال پیش در جعبه ای توسط رفتگری بنام اتیلو پادیلانام پیدا شد. این مومیایی توسط باستان شناسان تروجیلو در پرو کشف شده و به سرقت رفته بود.
جراحی زیبایی دختر

جراحی زیبایی دختر 15 ساله + تصاویر


دختری 15 ساله در اقدامی جنجالی جراحی زیبایی را برای شبیه شدن به یک عروسک را انجام داده است که این عمل او به یکی از داغ ترین سوژه های رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بدل شده است.
بوئینگ 747 بد قیافه

بوئینگ 747 بد قیافه ترین هواپیما + تصاویر


بوئینگ 747 هواپیمایی با ظاهر بدقیافه و غول پیکر محصول جدید شرکت های هواپیمایی است که در این هواپیما قسمت بار از تمام هواپیماهای باربری کشیده تر است و حداکثر وزن آن هنگام برخاستن از زمین 364 تن است.
خال مادرزادی کودک

خال مادرزادی دردسرساز یک کودک + تصاویر


کودکی نوپا که با یک خال مادرزادی بزرگ روی پلک چشمش به دنیا آمده،این خال به قدری رشد داشته که در حال نابینا کردن کودک بوده است و دردسر یزرگی یرای پدر و مادر این نوزاد ایجاد کرد.
امیر تتلو در اینستاگرام

جنجال هواداران امیر تتلو در اینستاگرام!


امیر تتلو خوانندۀ زیرزمینی که دو روز پیش با انتشار متن تندی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام از حضور در فضای مجازی خداحافظی کرد حال با واکنش بسیاری از هوادارانش روبرو شده است که خواستار ماندن وی هستند.
بازیگران پایتخت 4 در چین

سلفی های جدید بازیگران پایتخت 4 در چین


احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو و محسن تنابنده بازیگر نقش نقی معمولی به همراه چوچانگ بازیگر نقش همسر ارسطو و سایر عوامل سریال پایتخت 4 در چین این سریال را ضبط کردند که در این مطلب عکس های سلفی بازیگران را مشاهده می کنید.
کرم 8 سانتی در مغز

رشد کرم 8 سانتی در مغز یک زن! + تصاویر


زن 29 ساله ای که از سردردهای مزمن و تشنج رنج می برد با اسکن مغزی متوجه شد یک کرم 8 سانتی متری در مغزش در حال رشد و نمو است.پزشکان علت ورود انگل به بدن او را به خاطر عادت خوردن قورباغه زنده می دانند.