نمناک سرگرمی

گوناگون

جنجال ساعت سیاستمدار معروف

جنجال ساعت سیاستمدار معروف در عروسی اش!


به تازگی انتشار تصاویری از یکی از سیاستمداران معروف به نام دیمیتری جال پسکوف که در روز عروسی اش ساعت گرانبهایی با قیمت 620 هزار دلار بر دست داشت که این اقدام او بسیار جنجال آفرین شد.
اژدهای یخی در قطب

کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس


تصویر زیر حاکی از وجود یک اژدها در قطب می باشد که این یک اژدهای یخی بر یخ های قطب کنده کاری شده است که توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است.
سلفی علی دایی

سلفی علی دایی با سلیم موذن زاده


به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که علی دایی آقای گل جهان را در کنار مداح معروف و پر آوازه سلیم موذن زادۀ اردبیلی نشان می دهد.
گربه چهار گوش دیدین

گربه چهار گوش دیدین؟! + تصاویر


در این مطلب تصاویری از گربه های عجیب و غریب از گربه چهار گوش گرفته تا گربه هایی که به خاطر طرح های عجیب و غریبشان معروف شدند را مشاهده می کنید.
دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید

تفاوت دکه روزنامه فروشی قدیم و جدید + تصاویر


تصاویر زیر مربوط به دکۀ روزنامه فروشی در تهران می باشد که یکی متعلق به زمان های قدیم است و دیگری به عصر امروز.چنانچه شما با یک نگاه می توانید تفاوت آن را با دکه ها امروزی احساس کنید.
اسکیت با دمپایی

اسکیت با دمپایی در اتوبان! + فیلم


اسکیت بازی با دمپایی اقدام خطرناک و احمقانۀ دو جوان در اتوبان است که به تازگی ویدئویی کوتاه از آن در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه میبینید.
خودرو مازراتی مدل 2015

خودرو مازراتی مدل 2015 در تهران + عکس


به تازگی خودروی مازراتی مدل 2015 در یکی از نمایشگاه های تهران دیده شده است که تصویری از آن را در این بخش از اتومبیل سایت نمناک مشاهده می کنید.
اولین قبر بهشت زهرا

اولین قبر بهشت زهرا تهران + عکس


مرحوم محمد تقی خیال اولین کسی بود که در بهشت زهرا دفن شد،تصویری که در این بخش میبینید مربوط به اولین قبر در بهشت زهرا می باشد که متعلق به آن مرحوم است.