نمناک سرگرمی

گوناگون

احساسات مگس

احساسات جالب مگس ها؟


محققان دریافته اند که نوعی از مگس ها هم احساس ترس داشته و از برخی اتفاق ها بیشتر می ترسند و حواسشان هم پرت می شود.
حدیثه تهرانی

مدل شدن حدیثه تهرانی! + تصاویر


این روزها شاهد مدلینگ شدن برخی از بازیگران زن سینما و تلویزیون هستیم و این بار حدیثه تهرانی نیز به جمع بازیگران مدلینگ پیوست.
عکس سلفی

فیلی که عکس سلفی می گیره + تصاویر


بعد از گرفتن عکس سلفی های جالب با حیوانات مثل اینکه حیوانات خودشان هم وارد عمل شده اند و شروع به گرفتن عکس سلفی کرده اند. "الفی " فیلی است که دوربین یک جهانگرد را گرفت و با آن عکس سلفی انداخت.
کایت سواری زیبا بروفه

کایت سواری زیبا بروفه + تصاویر


زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون به جز بازیگری به کایت سواری نیز علاقه مند است.تصاویر این تفریح لذت بخش زیبا بروفه را در این بخش از نمناک مشاهده نمایید.
ترفند درآمد میلیاردی اینستاگرام

ترفند دختر جوان برای درآمد میلیاردی در اینستاگرام


اینستاگرام با اشتراگ گذاری عکس و ویدئوهای 15 ثانیه ای میلیونها کاربر را در دنیا مجذوب خود کرده است. همین خصوصیت به یک دختر 22 کمک کرد تا بیزینس خود را رونق ببخشد و از طریق این شبکه اجتماعی درآمد اینستاگرامی داشته باشد.
پسر ماه چهره خلیلی

پرواز، پسر ماه چهره خلیلی + عکس


ماه چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون و همسرش ابراهیم اشراقی به تازگی صاحب پسری به نام پرواز شده اند و اولین عکس پسرشان را در اینستاگرام منتشر کردند.
جوانترین مادر دنیا

جوانترین و جذاب ترین مادر و دختر دنیا + عکس


جوانترین و جذاب ترین مادر و دختر دنیا , یک مادر و دختر چینی هستند که با انتشار تصویرشان در دنیای مجازی نظر همگان را به خود جلب کرده است. جوانترین مادران دنیا تبدیل به یک سوژه در سراسر دنیا شده است.