دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

دایناسور در مریخ

کشف دایناسور در مریخ + تصاویر


شکار تصویری عجیب از اسکلت یک دایناسور در منطقه ای از مریخ با نام گلنلگ تازه ترین کشفیات کاوشگر رباتیک کنجکاوی ناسا است که این اتفاق چالش ها و جنجال های زیادی به دنبال داشت.
سه شخصیت در بالن

معمای سه شخصیت در بالن


در این بخش معمایی جالب به نام سه شخصیت مهم در بالن را برایتان آماده کرده ایم که در عین سادگی پیچیده به نظر می رسد اگر علاقه مند به تفکر و اندیشیدن هستید با ما همراه باشید.
بازی محلی قاچان

با بازی محلی قاچان آشنا شوید + عکس


با ورود تکنولوژی و اینترنت و موبایل و... به دنیای امروز بازی های محلی که در زمان قدیم بچه ها با آنها سرگرم می شدند جای خود را به موبایل و لپ تاپ و پلی استیشن و... داده اند و چقدر متفاوتند بازی های دیروز و بازی های امروز.
ضرب المثل یک صبر کن

ضرب المثل یک صبر کن و هزار افسوس مخور


بدون شک همه ضرب المثل یک صبر کن و هزار افسوس مخور را شنیده اید،ضرب المثلی که ریشۀ تاریخی از دیرباز دارد و داستان بی صبری و قضاوت عجولانۀ پادشاهی که از نعمت بچه محروم بود را روایت می کند.
تعمیر استارت ماشین

تعمیر استارت ماشین با سیب زمینی! + عکس


تعمیرکار 59 ساله ای با استفاده از یک قطعه سیب زمینی به جای استفاده از قطعات و تجهیزات تعمیر خودر، سیستم استارت ماشین لندور قدیمی خود را تعمیر کرده است.
رستوران آبشاری

رستوران آبشاری شگفت انگیز در فیلیپین + تصاویر


جدیدترین جاذبه گردشگردی مربوط به رستورانی در فیلیپین می باشد که این رستوران در کنار یک آبشار لذت بخش و دیدنی افتتاح شده است.همچنین در مجاورت این رستوران چند چشمه آب درمانی نیز وجود دارد.
رستوران عجیب

رستورانی عجیب پر از پول + تصاویر


تصاویری جالب و دیدنی از یک رستوران عجیب و غریب که با پول و اسکناس های واقعی پوشیده شده است و گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.
قبض برق کاخ اردوغان

قبض نجومی کاخ 1000 اتاقی اردوغان! + عکس


کاخ مجلل رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه که هزینه ساخت آن بیش از 600 میلیون دلار اعلام شده بود حالا با یک رقم عجیب در قبض مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و باعث انتقادات زیادی هم شده است.
تغییر شکل برج میلاد

تغییر شکل عجیب برج میلاد + عکس


به تازگی صفحه ای دایره ای شکل روی بدنه دکل آنتن برج میلاد نصب شده است و باعث تغییر شکل بدنه و نمای زیبای این برج شده است. برج میلاد بلندترین برج ایران با ارتفاع 435 متر می باشد.
صدف کوهی

دندان صدف کوهی محکم ترین ماده جهان + عکس


قوی ترین ماده طبیعی که تا به این حال به تار عنکبوت اختصاص داشت حال با تحقیقات و بررسی های علمی، محققان دندان گونه ای صدف کوهی را که حتی سخت تر از کولار و قویتر از ابریشم عنکبوت است را شناسایی کرده اند.
تست هوش

تست هوش جالب رنگها + عکس


تست هوش رنگها تست هوشی جالب و البته کمی سخت است که پیشنهاد می کنیم برای به چالش کشیدن مغزتان حتما امتحان کنید و منتظر مشاهده ی پاسخ ان بمانید.