برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

حمام

زنان در حمام زیبایی + تصاویر


در این بخش برخی از زنان از نقاط مختلف دنیا جمع شده در یک کشور را برای گرفتن حمامی داغ و بسیار عذاب آور را مشاهده می کنید.
لاله اسکندری

سالگرد ازدواج لاله اسکندری + تصاویر


سال 1386 در نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز اولین آشنایی لاله اسکندری بازیگر زن ایرانی و خواهر ستاره اسکندری با همسرش ساسان فیروزی بود. در ادامه پیام تبریک سید محمد خاتمی در سالروز ازدواج لاله اسکندری را می خوانید.
رضا عطاران

جشن تولد رضا عطاران + تصاویر


رضا عطاران بازیگر سینما و تلویزیون چند روز گذشته 46 سالگی خودش را با بریدن یک کیک در پشت صحنه فیلم جدیدش جشن گرفت.
بستنی

جالب ترین بستنی های دنیا + تصاویر


در یک رستوران ژاپنی بستی های بسیار عجیب با ارتفاع یک و نیم متر سرو میشود. این بستنی های متفاوت به برج ناگاساکی معروف هستند و انواع کیک و شکلات در آنها به کار رفته است.
بیژن بنفشه خواه

بیژن بنفشه خواه در کنار همسر و دخترش + تصاویر


بیژن بنفشه خواه بازیگر نقش های کمدی سینما و تلویزیون که فرزند مرحوم محمود بنفشه خواه از بازیگران فقید ایران می باشد. در ادامه تصاویری از بیژن بنفشه خواه و همسرش که از دوستان لیلی رشیدی می باشد به همراه دخترش را مشاهده می کند.
مرد چینی

دردناک ترین شغل جهان!!! + تصاویر


مرد 48 ساله اهل استان هویی چین به روشی باورنکردنی و بسیار دردناک اقدام به کسب درآمد و امرار معاش کرده است. این فرد در ازای گرفتن پول اجازه می دهد مشتریان با نهایت قدرت به شکمش ضربه وارد کنند.
فلور نظری

فلور نظری و شروین در پاریس + تصاویر


فلور نظری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در خارج از کشور حضور دارد به تازگی عکس هایی از خودش به همراه شروین پسرش را در اینستاگرام شخصی اش قرار داده است.
احسان خواجه امیری

پسر احسان خواجه امیری + عکس


احسان خواجه امیری خواننده مشهور پاپ و پسر ایرج خواجه امیری خواننده سنتی در روز پدر صاحب پسری به نام ارشان شد که در ادامه عکسی از پسر این خواننده محبوب را میبینید.