نمناک سرگرمی

گوناگون

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و اوباما یهویی! + عکس


الناز شاکردوست با انتشار عکسی از خودش پشت میز اوباما ، در کنار اوباما صفحه ی شخصی اش را به روز کرد. این عکس خبر از توافق دوجانبه ی شاکردوست با اوباما می دهد.
خان شاتر بزرگترین چادر دنیا

خان شاتر بزرگترین چادر دنیا + تصاویر


خان شاتر بزرگترین چادر دنیا و یک مرکز خرید منحصر به فرد واقع در آستانه قزاقستان که محل فروشگاه ها،رستوران ها،پارک های تفریحی بسیاری می باشد و با نورپردازی های جالب نمایی خیره کننده را داراست.
کرم زنده

کرم زنده در غذای هواپیما + عکس


کرم زنده ! تا قبل از این شنیده بودیم که هواپیما تاخیر داشت و یا مشکل فنی اما نیدیده بودیم که یک کرم زنده هم جزو مسافران هواپیما باشد آن هم به عنوان چاشنی داخل غذا و سالاد هواپیما.
عجیب ترین مهریه ها

عجیب ترین مهریه ها در ایران


مهریه در اسلام حق قانونی خانمها است، اما انتخاب مهریه های عجیب و غریب به علاقه شخصی زوج های جوان به شی خاص بر می گردد و یا به نظر خودشان ضمانت بسیار محکمی برای عشق آنها می شود. مهریه هایی مانند چشم های داماد و با مگس و مرجان دریایی و ....
درخت با برگهای پلاستیکی

درخت با برگهای پلاستیکی! + تصاویر


هنرمند کامرونی در اقدامی جالب درختی را طراحی کرده است که در آن بجای شاخ و برگ از کیسه های پلاستیکی رنگی استفاده کرده است و در معرض دید عموم قرار داده است.
کشف کوسه جیبی

کشف کوسه جیبی! + تصاویر


گونه ای جدید و نادر یک کوسه در موزه تاریخ طبیعی آمریکا پیدا شده است،که این کوسه نه تنها اصلا ترس ندارد بلکه خیلی دوست داشتنی است و شاید دلتان بخواهد آن را نوازش کنید.
سگ اهدا کننده خون

سگ اهدا کننده خون دیدین؟! + تصاویر


تا به حال سگ اهدا کننده خون دیدین؟! ممکن است این سوال خیلی عجیب و باورنکردنی به نظرتان برسد اما خبری که در این بخش میخوانید سگی را در حال اهدا خون نشان می دهد.
کوچکترین پرنده دنیا

مرغ پرزنبوری کوچکترین پرنده دنیا


کوچکترین پرنده دنیا که مرغ پرزنبوری دارد به عنوان یکی از عجایب جهان خلقت با وزنی در حدود 2 گرم بوده که چشم پژوهشگران را به خود خیره کرده است.