نمناک سرگرمی

گوناگون

شکستن شیشه ماشین

شکستن شیشه ماشین در مواقع ضروری + فیلم


وقتی در یک شرایط اضطراری در ماشین گرفتار شده و نمی توانید از آن خارج شوید بهترین راه حل شکستن شیشه های آن است. این خانم روشی جالب برای انجام دادنش نشان داده است.
تست عشق

تست میزان عشق در زندگی مشترک


چقدر از میزان عشق و علاقه همسر خود باخبر هستید؟با انجام یک تست جامع و ساده می توانید میزان صمیمیت و مطلوب بودن رابطه با همسرتان را مورد آزمایش قرار دهید.
مادربزرگ

تولد نوه از شکم مادربزرگ! + تصاویر


مادربزرگ دلسوز و مهربان در یک اقدام جالب نوه اش را به روش جایگزینی باردار شد و 9 ماه او را در شکم خود بزرگ کرد و دخترش را به آرزوی بچه دار شدنش رساند.
خرگوش بزرگ

شکار خرگوش بزرگ و ترسناک + عکس


تصویری در فضای مجازی منشتر شده است که نشان از شکار یک خرگوش بزرگ و عظیم الجثه توسط مردی اهل کشور سودان را دارد. ببینید و تشخیص دهید که آیا این عکس واقعا یک خرگوش را نشان می دهد یا حیوانی دیگر.
داستان

داستان کوتاه و جالب تختخواب مرگ


این مسئله باعث شگفتی پزشکان آن بخش شده بود به طوری که بعضی آن را با مسائل ماورای طبیعی و بعضی دیگر با خرافات و ارواح و اجنه و موارد دیگر در ارتباط می دانستند.
چوپان دروغگو

داستان جالب چوپان دروغگو


روزی روزگاری چوپان مهربانی بود که در نزدیکی دهی، گوسفندان را به چرا می برد. مردم ده که از مهربانی و خوش اخلاقی او خرسند بودند، تصمیم گرفتند که گوسفندانشان را به او بسپارند تا هر روز آنها را به چرا ببرد.
خون گریه

درختی عجیب که خون گریه می کند


مدتها پیش انتشار تصاویری از دختری که خون گریه می کرد همه را متعجب کرد حالا نوبت به معرفی درختی رسیده که خون گریه می کند. تعجب نکنید چرا که دنیا پراست از عجایب و نشانه های بی نظیر پروردگار.