دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

مومیایی 200ساله

مومیایی 200ساله ای که زنده است! + تصاویر


به تازگی جسد یک راهب بودایی که در حالت نشسته مومیایی شده است و مربوط به 200 سال پیش می باشد در یک غار پیدا شده است و باستان شناسان احتمال می دهند که در کمال ناباوری او هنوز زنده باشد.
بدل الناز شاکردوست

بدل الناز شاکردوست را ببیند + عکس


دوازدهمین دوره جشنواره فیلم فجر مشهد در این شهر برگزار شد، این جشنواره در روز هشتم خود شاهد اتفاق جالبی بود. یکی از حاضرین در این جشنواره شباهت بسیار زیادی به الناز شاکردوست بازیگر معروف سینمای ایران داشت.
مونوپاد سلفی

مونوپاد سلفی خلاقانه یک چوپان


سالار پولاد از فعالان شبکه اینستاگرام تصویری از ابداع مونوپاد سلفی برای گرفتن عکس سلفی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است که در این مطلب مشاهده می کنید.
رولت روسی

رولت روسی دردناک ترین بازی دنیا + تصاویر


به احتمال زیاد شما تاکنون با بازی های عجیب و ترسناک معروف دنیا آشنا شده اید اما در این مطلب قصد داریم شما را با یک بازی جدید به نام رولت روسی که به تازگی در روسیه ساخته شده است آشنا کنیم.
معبد ببرها

معبد ببرها در تایلند + تصاویر


معبدی در استان کانچانابوری به معبد ببرها مشهور می باشد یکی از جاذبه های گردشگری واقع در کشور تایلند به اقامتگاه ببرها تبدیل شده است و گردشگران به راحتی می توانند با ببرها عکس بگیرند و با آنها سرگرم شوند.
تلاش مارادونا برای جوان شدن

تلاش مارادونا برای جوان شدن + عکس


مارادونا این اسطوره فوتبال آرژانتین در سن 54 سالگی خود را به پزشکان زیبایی سپرد و پوست صورتش را کشید تا جوانتر و زیباتر به نظر برسد و با نامزد 24 ساله اش تفاوت زیادی نداشته باشد در حالیکه مارادونا 30 سال از نامزدش بزرگتر است.
بادیگاردهای اوباما

بادیگارد های اوباما + تصاویر


باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاهپوست امریکا از یک رشته سیستم ها و نیروهای حفاظتی چشمگیر برخوردار است دلیل این کار نیز مورد خطر بودن جان وی به عنوان شاخص ترین شخصیت سیاسی آمریکاست.
تصادف سمند پلیس با لکسوس

تصادف خودرو سمند پلیس با لکسوس + عکس


در روزهای اخیر یک دستگاه سمند راهنمایی و رانندگی پلیس خوزستان تصادف شدیدی با یک دستگاه لکسوس داشته است اما در این تصادف همه سرنشینان ماشین ها سالم هستند.
جذب مشتری با گوسند

جذب مشتری کافی شاپ با گوسفند! + تصاویر


مالک یک کافی شاپ در کره جنوبی با شگردی جالب و عجیب چند گوسفند را در فضای کافی شاپ رها کرده است تا با این روش مشتریان بیشتری را جذب کرده و آنها را سرگرم کنند.
خواننده الناز شاکردوست

خواننده مورد علاقه الناز شاکردوست + عکس


الناز شاکردوست این روزها در لندن حضور دارد و در تازه ترین پست خود در اینستاگرام عکسی از گرت کوبین قرار داده و از وی به عنوان خواننده مورد علاقه اش نام برده است.