دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

شغل عجیب و غریب

شغل عجیب و غریب در تهران! + عکس


در آگهی هایی شغلی که روزنامه ها منتشر می کنند آگهی جالبی با عنوان شغلی جدید در تهران چاپ شده است که با عنوان شغل عجیب و غریب در ادامه مشاهده می کنید.
تمساح

مردانی به شکل تمساح! + تصاویر


مردان قبیله ای عجیب که با کندن پوست بدن خود به شکل تمساح می خواهند تا مقدس شوند ،آنها این کار را باکشیدن تیغ روی بدن خود انجام می دهند ،در ادامه تصاویر این مردان را مشاهده می کنید.
خانه های میلیاردی

خانه های میلیاردی در تهران + تصاویر


قیمت خانه های جنوب شهر و شمال شهر به اندازه شب و روز متفاوت است.برخی از این خانه ها با قیمت نجومی در تهران برای فروش گذاشته شده و مشتریان خاص خود را دارد. در ادامه تصاویری از خانه های میلیاردی تهران را مشاهده می کنید.
نیروهای ویژه

نیروهای ویژه داعش + تصاویر


نیروهای ویژه گروه داعش که به تازگی تصویری از خود در محیط تویتر منتشر کرده اند در حال تمرین و اموزش دادن نیروهای ویژه خود در یک چادر هستند که تصاویر آن را مشاهده می کنید.
بی خوابی

بی خوابی 26 ساله ی یک مرد! + تصاویر


هوا که تاریک می شود، دوباره ترس از نخوابیدن آزارش می دهد، چند سالی می شود که به محض رفتن در رختخواب، خواب از چشم هایش می رود و بی خوابی امانش را بریده.
بلعیدن تمساح توسط مار

بلعیدن تمساح توسط مار! + تصاویر


تصاویری بسیار ترسناک و هیجان انگیز از لحظه بلعیدن یک تمساح بزرگ توسط مار در فضای مجازی منتشر شده است که در این مطلب مشاهده می کنید.
عروس و داماد

عروس و داماد ی که شب عروسی طلاق گرفتند + عکس


عروس و دامادی که در شب عروسی طلاق گرفتند و در واقع دامادی که در شب عروسی عروس را طلاق داد در رده پربیننده ترین های سایت های جهانی در روز گذشته قرار گرفت که داستان ان را در ادامه میخوانید.
شادترین نوزاد

شادترین نوزاد دنیا + تصاویر


تصاویر نوزاد بریتانیایی که خندیدن را پیش از تولد آغاز کرد و از آن لحظه همیشه صورتش را بحالت خنده نگه میدارد و همچنان لبخند بر لبانش جاری است.
مراسم کچل کنان

مراسم کچل کنان! + تصاویر


آیین رایج و جالبی که هندوها در معبدی موهای خود را وقف خدایان خود میکنند در این معبد روزی ۲۰ هزارنفر خود را کچل میکنند. در ادامه تصاویری از مراسم کچل کنان را مشاهده می کنید.
حجله مرتضی پاشایی

حجله زنده یاد مرتضی پاشایی


مرتضی پاشایی که پس از تحمل درد بسیار بیماری خود آرامش ابدی گرفت در عصر پائیزی آبان ماه خاکسپاری شد، در ادامه تصاویری از حجله و محل دفن این هنرمند را مشاهده می کنید.
اسب

اسب احساساتی + عکس


پیر زن انگلیسی در حال مرگ تنها چند دقیقه قبل از مرگ با اسب وفادارش برای همیشه وداع غم انگیزی کرد.
بدل مرتضی پاشایی

بدل مرتضی پاشایی + عکس


در مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی که با ازدحام خیلی زیاد مردم همراه بود شخصی حضور داشت که به عنوان بدل مرتضی پاشایی نام برده می شود و شباهت بسیاری به آن مرحوم دارد.