نمناک سرگرمی

گوناگون

بزرگترین کلیه دنیا

بزرگترین و سنگین ترین کلیه دنیا + عکس


یک مرد هندی که به دلیل دچار شدن به نوعی اختلال ژنتیکی نادر با رشد عجیب کلیه هایش مواجه شده است طوری که به دلیل دارا بودن دو کلیه غول آسا صاحب رکورد گینس شده است.
پارکینگ اختصاصی

پارکینگ اختصاصی جالب برای مادرها! + عکس


یکی از فروشگاه های بزرگ تهران در اقدامی جالب و تحسین برانگیز بخشی از پارکینگ اختصاصی خود را به مادرانی که دارای فرزند هستند اختصاص داده است تا با آسودگی خاطر بیشتری به خرید بیایند.
شغل ترسناک

شغل ترسناک دختر تهرانی! + تصاویر


دختر تهرانی به نام تینا شغل متفاوت و دلهره آوری دارد که شاید برای برخی حتی فکر کردن به آن هم سخت باشد. تینا شیشه های برج های مرتفع تهران را شستشو می کنید.
دفتر کار بهنوش بختیاری

دفتر کار جدید بهنوش بختیاری + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون به تازگی عکسی جدید از خود در صفحۀ شخصی اش که پشت میز کار جدیدش در دفتر مجلۀ دیده بان است منتشر کرده است.
بی شرم ترین معلمان زن

بی شرم ترین معلمان زن دنیا + تصاویر


در اتفاقی تآسف بار در یک عملیات گسترده پلیس FBI اقدام به شناسایی چند معلم در مدارس ایالات متحده کردند که این معلم ها متهم به داشتن دست کم یک یا چند بار رابطه نامشروع با شاگردان خود بودند.
مشروبات الکلی در رستوران

مشروبات الکلی در رستوران های تهران! + فیلم


اخیرآ رستوران هایی در تهران مشغول فعالیت های غیرقانونی هستند و برای جذب مشتری اقدام به ارائه مشروبات الکلی به مشتریان خود می کنند در ادامه دوربین مخفی در این خصوص مشاهده کنید.
کلبه کودکی عمو پورنگ

کلبه کودکی عمو پورنگ + عکس


داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ مجری محبوب برنامه کودک عکسی با عنوان خانۀ کودکی و با نوشتن متنی سرشار از دلتنگی برای کودکی اش در صفحۀ شخصی خود منتشر کرد.
شرط عجیب داعش

شرط عجیب ازدواج در عقدنامه داعش + عکس


یک تروریست داعشی،شرط عجیب و غریبی را در ضمن شروط عقدنامه ازدواج با همسر آینده اش اضافه کرد، آن هم عدم ممانعت از عملیات انتحاری که این شرط او واکنش تمسخرآمیز کاربران را به همراه داشت.