ورزش زانو درد

ورزش درمان زانو درد و کمردرد با 1 مداد!


یکی از روش های موثر برای کاهش و رفع دردهای کمر و زانو حرکات اصلاحی است که با تقویت ماهیچه ها پیش می رود ، ورزش زانو درد و کمردرد را می توانید در منزل هم انجام دهید.
بعد از ورزش

بعد از ورزش هرگز این مواد غذایی را نخورید


بعد از ورزش گرسنه و تشنه هستید و قصد دارید چیزی بخورید ولی شاید خوراکی هایی که بعد از تمرین ورزشی می خورید علاوه براینکه هیچ سودی ندارد شاید حتی منجر به چاقی و حتی بیماری شما شوند.
هورمون رشد

عوارض جدی مصرف هورمون رشد بعد از 18 سالگی


استفاده از هورمون های رشد پس از سنین رشد خطرات و عوارض جدی را به همراه دارد، از عوارض هورمون رشد می توان به سندروم تونل کارپ، افزایش خطر بیماری های قلبی و رشد تومورهای سرطانی اشاره کرد.
روش خرید کفش ورزشی

روش حرفه ای خرید کفش ورزشی با تست خیس


بعضی از افراد در هنگام خرید کفش های ورزشی آگاهی کامل را ندارند و نمی دانند کدام کفش مناسب است، برای خرید کفش ورزشی مناسب از این نکات مهم و کاربردی استفاده کنید.
ورزش ضد پیری

تمرینات مخصوص و ضد پیری ورزش چی کونگ


تمرینات ورزشی مرتب باعث می شود که روند پیری در بدنتان به تعویق افتاده و شما همچنان احساس شادابی و جوانی خود را حفظ کنید ورزش ضد پیری چی کونگ نیز مناسب است.
بزرگ کردن باسن

بهترین حرکت ورزشی بزرگ کردن سریع باسن + آموزش


برخی از خانم ها به دنبال راهی موثر برای خوش فرم شدن و بزرگ کردن باسن هستند که می توانند با انجام چند حرکت ورزشی ساده بدون نیاز به جراحی یا رفتن به باشگاه به اندازه دلخواه این قسمت از بدن خود برسند.