سیر

روغن سیر
سیر خواص درمانی و دارویی فراوانی دارد که اکثر ما باآن آشنا هستیم اما آیا می دانستید استفاده از روغن سیر باعث دوبرابر شدن رشد موهایتان می شود؟
سیر

نوعی سیر که بهتر است نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواص و فواید قابل توجه سیر دلیل اصلی تاکیید متخصصان تغذیه و پزشکان برای گنجاندن آن در برناکه غذایی است اما نوعی از سیرهای موجود در بازار را به هیچ وجه نباید خریداری و مصرف کرد.
سیر و عسل

سیر و عسل درمانی شگفت انگیز برای بیماری ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از این ترکیب سیر و عسل می توان برای مبارزه با سرماخوردگی و آنفلوآنزا، سمزدایی بدن، تقویت سیستم ایمنی و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.
خواص سیر سیاه

چه بسیار خواص دارد این سیر سیاه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکثر مردم کشورهای اروپا و آسیا با خواص سیر سیاه کاملا آشنا هستند برای همین ترجیح می دهند برای حفظ جوانی ، زیبایی ، سلامت و مقاوت بدنشان مداوم از این خوردنی عالی استفاده کنند.
سیر و پیاز

استفاده جالب از سیر و پیاز برای دندان و گوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک بررسی جدید نشان می دهد افرادی که غذاهایشان را با مقداری فراوانی سیر و پیاز معطر می کنند، ممکن است کمتر به انواع مختلف سرطان مبتلا شوند.
سیر کباب شده

روزی که سیر کباب شده می خورید در بدن چه خبر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیر کباب شده سرشار از خواصی است که در یک توضیح کامل اثرات آن در بدن را از یک تا 10 ساعت بعد از خوردن خواهید خواند.
مصرف سیر

معجزه مصرف روزانه 6 حبه سیر پخته شده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مصرف 6 حبه سیر پخته در روز باعث دفع ضایعات بدن و پیشگیری از ابتلا به بیماری ها می شود و تأثیر بسزایی در سلامتی بدن دارد.
سیر و عسل

انرژی و سلامتی با خوردن سیر و عسل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید خیلی از افراد از سیر فراری باشند غافل از اینکه چه خواصی و تأثیرات قوی و مفیدی برای بدن دارد،ترکیب سیر و عسل برای درمان گلودرد،سرماخوردگی،آنفولانزا بسیار مفید است و باعث سلامتی و نشاط بدن می گردد.
سیر

تاثیر موثر سیر بر پاکسازی ریه ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مطلب می خواهیم به گیاه سیر وخواص ومضرات آن و تاثیر آن بر پاک سازی ریه ها و خواص آویشن وسیر برای تمیز کردن وپاکسازی ریه ها بپردازیم.
معده

معجزه خوردن روزانه یک حبه سیر با معده خالی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سیر خواص دارویی بسیار زیادی دارد که در علم پزشکی ثابت شده است. این بار مردی بعد از دوماه مصرف سیر با معده خالی با تاثیرات شگفت انگیزی رو برو شد.
درمان ورم معده با طب سنتی

مصرف پیاز و سیر خام ورم معده را تشدید می کند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ورم معده یکی از شایع ترین بیماری های گوارشی است که دلایل زیادی برای مبتلا شدن به آن وجود دارد.برای درمان این بیماری می توان با کنترل رژیم غذایی و استفاده از برنامه های طب سنتی از پیشرفت این بیماری جلوگیری کرد.
بوی-بد-دهان

بهترین روش رهایی از بوی سیر

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1392زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید بهترین راه برای رفع بوی سیر از دهان نخوردن این گیاه مقوی باشد. اما اگر دوست ندارید این گیاه را از برنامه غذایی خود حذف کنید ما روشی مناسب را برای شما پیشنهاد می کنیم تا هم سیر بخورید هم دهانتان بوی سیر ندهد.
صفحه 2 از 2