زایمان طبیعی

درمان افسردگی پس از زایمان
افسردگی پس از زایمان می تواند به شدت بر سلامتی والدین و سلامت و رشد فرزند تاثیر بگذارد اما خوشبختانه، روش های وجود دارد که می تواند افسردگی پس از زایمان درمان کند.
رابطه زناشویی بعد زایمان طبیعی و سزارین

رابطه زناشویی بعد از زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ارتباط جنسی سالم یکی از ارکان زندگی مشترک است اما تغییرات جسمی و روانی بسیار زیادی در بدن مادر پس از زایمان ایجاد می شود که روابط جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد.
شلی پوست شکم

روش قطعی درمان شلی پوست شکم بعد زایمان با گل رز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شلی پوست شکم بعد از زایمان یکی از مشکلات عمده خانم های باردار است از اینرو بخش تناسب اندام نمناک قصد دارد راه های آسان و فوری برای درمان این مشکل را به مادران عزیز آموزش دهد.
زایمان طبیعی

همه چیز درباره زایمان طبیعی با بی حسی اپیدورال

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر می خواهید درباره مزایا و معایب زایمان طبیعی و زایمان اپیدورال بدانید و این دو زایمان را با یکدیگر مقایسه کنید این مطلب از نمناک را از دست ندهید.
پس از زایمان

بیماری پنهان زنان پس از زایمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مطالعات جدید و بررسی ها روی تعدادی از زنان پس از زایمان ثابت کرد که نوعی مشکل جدی جسمی در این گروه به طور پنهان بعد از وضع حمل ایجاد می شود که اغلب از آن بی اطلاع هستند.
هزینه تولد فرزند

دیگر نگران هزینه های تولد فرزندتان نباشید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به زودی فرزندتان به دنیا می آید و قطعا شما نگران هزینه های تولد فرزندتان هستید, با این راهکارها نگرانی تان برای هزینه ها کاهش میابد.
مریم گلی

با رایحه مریم گلی راحت زایمان کنید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رایحه مریم گلی تاثیر بی نظیری در از بین بردن استرس زایمان دارد, با رایحه مریم گلی بدون استرس زایمان کنید.
رسیدن وقت زایمان

علائم رسیدن وقت زایمان که کسی به شما نمی گوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اتفاقاتی در اواخر دوران بارداری به وقوع می پیوندد که نشان دهنده رسیدن وقت زایمان هستند و شاید کمتر کسی این موضوع را به زنان باردار بگوید.
بازگشت به کار بعد از زایمان

نکاتی درباره بازگشت به کار بعد از زایمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر یک شغل اداری دارید و مرخصی زایمان گرفته اید، شاید با گذشتن دو یا سه ماه از تولد نوزاد، دلتان بخواهد دوباره به محیط کارتان برگردید. در صورت داشتن چنین حسی یادتان باشد که شما به زمانی برای تمرکز روی خود و خانواده تان نیاز دارید
زایمان

علائم رسیدن زمان زایمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انقباض های رحمی، پارگی کیسه آب، شل شدن دهانه رحم، افزایش ترشح های موکوسی شکل و پایین آمدن بالای شکم هنگام زایمان.از علائم زایمان هستند. اما لازم است درباره رسیدن این علایم، کمی بیشتر صحبت کنیم.
ترس زایمان

راه غلبه بر ترس از زایمان طبیعی و سزارین

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اکثر خانم ها بارداری استرس و ترس از زایمان طبیعی یا سزارین را دارند اما راهکارهایی وجود دارد که میتوانید بر این ترس ها غلبه کنید.
نوزاد

آسیب های جدی به نوزاد حین زایمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عوامل متعددی در بروز آسیب های حین تولد نوزاد دخالت دارند مثل آسیب های یک زایمان دشوار و غیر اصولی.
زایمان زودرس

خطر زایمان زودرس با کم خوابی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان در بررسی های انجام شده دریافتند زنان بارداری که دچار کم خوابی هستند دو برابر بیش از زنانی که خواب کافی دارند احتمال دارد دچار زایمان زودرس شوند و شش هفته زودتر وضع حمل کنند.
کارهای قبل زایمان

کارهای لازم یک روز قبل از زایمان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای داشتن یک زایمان راحت باید کارهایی را روز قبل از زایمان انجام دهید که در این مطلب با این کارها بیشتر آشنا خواهید شد.
زایمان

مزیت های حضور همسر در هنگام زایمان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
حضور همسر در اتاق زایمان میتواند تاثیر مثبتی بر مادر و نوزاد داشته باشد, حضور همسر هنگام زایمان میتواند باعث کاهش درد و استرس زایمان شود.