تاوا کوکه سی

طرز تهیه تاوا کوکه سی


تاوا کوکه سی یکی از نان های محلی استان آذربایجان شرقی، روستای دیزج امیرمدار است. در آذربایجان به نانهایی که حالت گرد و حجیم دارند کوکَه گفته می شود.
کیک خرما

طرز تهیه کیک خرما


کیک خرما انتخابی بسیار خوشمزه و البته مقوی است که هر زمان دوست داشتید می توانید آن را تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید. در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
گرانولای عسل و دارچین

طرز تهیه گرانولای عسل و دارچین


گرانولا یا سریل میان وعده ای کم کالری و خوشمزه است که همراه با شیر صبحانه یا میان وعده ای عالی برای افرادیست که در رژیم غذایی هستند ، این میان وعده بدلیل دارا بودن مواد مغذی برای تمام افراد مفید است.
فاج پسته و کرن بری

طرز تهیه فاج پسته و کرن بری در 5 دقیقه


اگر این فاج را در مایکروویو درست کنید فقط 3 دقیقه زمان برای پخت خواهد گرفت . ولی اگر مایکرووی نداشتید میتوانید همین کار را روی حرارت بخار آب انجام دهید . گرچه مدت پخت بیشتر طول خواهد کشید ولی در کیفتیت نهایی تفاوتی ایجاد نخواهد شد .
پیتزای میوه جات

طرز تهیه پیتزای میوه جات


شاید تاکنون وقتی نام پیتزا به گوشتان میخورد،تصورتان فقط سوسیس و پنیر و سس و...بود اما پیتزای میوه جات یک شیرینی بسیار خوشمزه و شیک است که طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک آموزش خواهیم داد.
سوفله شکلات با گاتاش

طرز تهیه سوفله شکلات با گاناش


گاناش (Ganash)به مخلوط برابر خامه و شکلات گفته می شود که برای پر کردن مغز میانی بیسکوئیت یا درست کردن ترافل از آن استفاده می شود.از گاناش به عنوان لعابی برای پوشاندن کیک استفاده کنید یا به سادگی از آن دسری خوشمزه تهیه کنید.
پنکیک وگان

طرز تهیه پنکیک وگان (گیاهی)


پنکیک یا کرپ ها را بیشتر برای صبحانه استفاده می کنند. میشه گاهی برای تنوع درست کرد، بخصوص که بچه ها هم معمولا دوست دارند . پنکیک را با انواع مربا و یا کرم های وگن مثل کرم شکلات و ...سرو می کنند.
کرواسان زردآلو

طرز تهیه کرواسان زردآلو


کرواسان زردآلو نوعی شیرینی خوشمزه است که در آن از مارمالاد زردآلو استفاده خواهیم کرد. طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
رولت صورتی مخملی

طرز تهیه رولت صورتی مخملی


رولت مخملی صورتی پیشنهاد ما به عنوان یک شیرینی شیک و البته خوشمزه است که می توانید در میهمانی های خود از آن استفاده کنید.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کلوچه های شکلات چیپسی پرتزل

طرز تهیه کلوچه های شکلات چیپسی و پرتزل


پرتزل Pretzel یک نوع نان یا بیسکویت به شکل گره است. پرتزل از اروپا نشات می گیرد. در حال حاضر این محصول در سرتاسر جهان در دسترس است. پرتزل اغلب با چاشنی ها و طعم های مختلف مثل شکری ، شور، یا به همراه دانه ها و مغزهای خوراکی تهیه می شود.
کوکیز شکلات

طرز تهیه کوکیز شکلات چیپسی


کوکیز شکلات چیپسی همان کوکی های معروف خودمان است با این تفاوت که ترد هستند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
تارت شاه توت

طرز تهیه تارت شاه توت


برای تهیه این تارت احتیاج به قالب مخصوص تارت داریم که کف آن برجسته باشد و قطر آن 28 سانتی متر باشد . طرز تهیه تارت شاه توت را در آشپزخانه نمناک ببینید.