نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

زردی زبان

زردی زبان نشانه کدام بیماری است؟


زردی زبان می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما باید آن را جدی بگیرید زیرا تغییر رنگ زبان نشانه وجود یک بیماری در بدن مانند ایدز یا سرطان می باشد.
سکته چشم

سکته چشمی از علائم تا درمان


دیابت و فشار و کلسترول بالا می توانند باعث بروز سکته چشمی شوند و ممکن است بینایی فرد را برای همیشه از بین ببرد.
نوشیدنی دیابتی

بهترین نوشیدنی دیابتی ها شناخته شد


محققان یکی از دانشگاههی معتبر جهان بعد از انجام آزمایشات و مطالعات بر روی شماری از بیماران مبتلا به دیابت توانستند تاثیر یک چای گیاهی و طبیعی را به عنوان نوشیدنی دیابتی در تنظیم قند خون ثابت کنند.
سرطان زبان

سرطان زبان، به زبان ساده


علائمی مانند زخم های روی زبان و گلو درد و مشکلات بلعیدن می توانند نشانه هایی از سرطان باشند سیگار و مشروب از عوامل آن هستند.
فصد خون

برتری فصد خون بر حجامت و بادکش


فصد خون همان رگ زدن است که باعث دفع مواد زائد خون و دفع سومو از بدن می شود، البته فصد خون حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.
سرماخوردگی

توصیه هایی برای روز اول سرماخوردگی


یکی از مشکلات افراد شاغل بیماری سرماخوردگی و نداشتن مرخصی کافی است. با یک برنامه 24 ساعته می توان درمان سریعی را برای سرماخوردگی در نظر گرفته و با یک روز درمان بر این بیماری غلبه کنید.
دردهای خطرناک

این دردهای خطرناک یعنی؟


دردهای خطرناک کدام دردها هستند؟ حتما برایتان پیش آمده که یکدفعه دردی شدید در یکی از بخش های بدنتان ناگهان شروع شده و تا چند ثانیه بعد اثری از آن درد شدید باقی نمانده باشد. این دردها می تواند نشانه از یک بیماری باشد.
چرا چاق می شوم

چرا با آب خوردن هم چاق می شوم؟


چرا چاق می شوم؟ چرا هر چی می خورم اضافه وزن میارم؟ شاید تیروئید کم کار و یا پرکار دارم؟ چاقی زیاد شکم و پهلو می تونه ناشی از دهها دلیل باشه.