کاهش استرس

کاهش استرس با رازک


یکی از راه های کنترل و کاهش فشارهای روحی و استرس های روزانه میوه ی رازک است.
درمان اضطراب

درمان اورژانسی اضطراب شدید


برای درمان اضطراب و استرس شدید که ارمغان زندگی های امروزی چه راه و روشی را پیش می گیرید؟ بهترین راه برای درمان سریع اضطراب و استرس روشی ساده ، طبیعی و بدون هیچ دارویی است.
درمان بی خوابی

برای درمان بی خوابی این خوردنی ها ممنوع


برای درمان بی خوابی های شدید شبانه چه راه و روش هایی را امتحان کرده اید؟ دارو یا نسخه های گیاهی؟ بهتر است قبل ازهر کاری مروری در تغذیه تان داشته باشید تا با نخوردن برخی مواد غذایی راحت به خواب بروید.
کودک

کودک شما هم اسباب بازی اش را می خورد؟


کودکانی هستند که رفتارهایی ناراحت کننده انجام می دهند. به طور مثال مدام کاغذ و دستمال کاغذی را در دهان خود گذاشته و می خورند و یا اینکه اسباب بازی ها و دیگر اشیا را در دهانشان قرار می دهند.
سلامت روان

نقش مهم روابط خانوادگی در سلامت روان


اولین تاثیرات محیطی که فرد دریافت می کند از محیط خانواده است و از همین روی روابط خانوادگی تاثیر مهمی در تربیت و سلامت روان افراد دارد.الگوهای مهم در خانواده و ارتباطات فردی شامل گونه های مختلف رفتاری است.
کاهش حافظه

کاهش حافظه شما 9 دلیل دارد


کاهش حافظه و فراموشی دیگر رده سنی خاصی ندارد. خود شما دختر و یا پسر جوان بارها و بارها نام شخصی و یا کاری را که باید انجام می دادید را فراموش می کنید. کاهش حافظه شما دلایلی پنهان در جسم و روح دارند.
افسردگی

نشانه های افسردگی چیست؟


محققان تاکنون موفق به کشف چندین نشانه افسردگی شده اند، این یافته کمک فراوانی به افراد برای آگاهی از وجود این بیماری در خود می کند.درسایت نمناک بررسی بیشتری خواهیم کرد.
تمدد اعصاب

تکنیک های کسب تمدد اعصاب


استرس کم ذهن شما را متمرکز کند؛ اما اگر زیاد شود، آسیب های فکری و جسمی زیادی به شما می زند. ولی آرمیدگی و تمدد اعصاب می تواند توازن را به زندگی شما بازگرداند و حتی ممکن است برخی از خطرات مربوط به استرس را کاهش دهد.
اختلال دوقطبی

علت اختلال دوقطبی و درمان آن


اختلال دوقطبی یا افسردگی و شیدایی یکی از بیماری های روانی است که نشانه های بروز آن متفاوت بوده و چگونگی درمان و برخورد با اینگونه بیماران و همچنین علت آن را نیز برایتان خواهیم گفت.
شاد بودن

دلیل شادتر بودن برخی افراد چیست؟


شاد بودن در بعضی ها کمی بیشتر از بقیه است چرا؟ آیا دلیل این شادی و نشاط داشتن زندگی راحت و مرفه است و یا اینکه ریشه این شادی داخل بخشی از بدن قرار گرفته است؟
درمان افسردگی

با این مواد غذایی افسردگی خود را درمان کنید


یکی از مسائلی که این روز ها سلامت بسیاری از افراد را از لحاظ روحی تحت تاثیر قرار داده است ، مسئله ی افسردگی می باشد. اما استفاد از داروهای شیمیایی تنها راه درمان این بیماری نیست.بلکه مواد غذایی بسیاری وجود دارد که تاثیر فوق العاده ای در درمان افسردگی دارند.
تست افسردگی

تست روانشناسی برای اندازه گیری میزان افسردگی


افسردگی و یا ناهنجاری رفتاری بیماری نسبتا شایعی است که انسانها حتی برای یکبار هم شده در زندگی آن را تجربه می کنند.برای دانستن میزان افسردگی و شناخت دنیای درون خود این تست می تواند کمک زیادی به شما بکند.
خیال پردازی

مزایای باورنکردنی خیال پردازی که نمی دانید!


همه انسانها مدتی از شبانه روز را خیال پردازی کرده و با یادآوری گذشته آینده را برای خود ترسیم می کنند. اما می دانید که همین کار به ظاهر ساده چه تاثیری بر روی ذهن و سلامت می گذارد؟
تابوت

برگزار کلاس های آموزشی در تابوت


کشوره کره برای درمان افسردگی در میان جمعیت خود و جلوگیری از احتمال خودکشی افراد، طی اقدامی جالب ،به آنها درون تابوت آموزش می دهد.