برو به :
افسردگی

درمان افسردگی


افسردگی مشکل رایج دنیای امروز است که مربوط به سن و دسته خواصی از افراد نیست و بدتر اینکه بدون علائم آغاز می شود که درمان آن باید جدی گرفته شود.
آلزایمر

مواد غذایی ضد آلزایمر


آلزایمر بیماری مزمنی است که نمی توان آنرا تنها به سنین بالا اختصاص داد بلکه با بی توجهی حتی در جوانی هم افرادی به آن مبتلا می شوند.
دختر

زندگی را آسان بگیرید


با افراد خانواده یا دوستانتان خاطرات لحظات خوش را مرور کنید و از تجدید خاطرات خنده دار و شاد، لبخند را بار دیگر به لب هایتان بنشانید. مخصوصا وقتی دچار کسالت یا ناراحتی شدید.
آرامش

5 قدم تا رهایی از استرس


همانگونه که می دانید استرس و نگرانی سرآغاز هر نوع بیماری است که باید مراقب آن باشید و آنرا کنترل کنید. در ادامه رهکارهای مناسبی برایتان داریم.
شادی

مواد غذایی شادی آور


کمبود برخی مواد در بدن ما از طرفی و مصرف نا آگاهانه و بسیار مواد غذایی مضر از طرف دیگر در خستگی , افسردگی و... موثر است که با برنامه ی غذایی درست میتوان این مشکل را برطرف کرد.
افسردگی

راه رهایی از افسردگی بدون دارو


به جرات می توان گفت افسردگی یکی از رایج ترین مشکلات انسانهای عصر تکنولوژی است که اولین راه چاره ای که دنبال می شود استفاده از قرص هایی است که در طول زمان عوارضی خواهد داشت.
آرامش

رسیدن به آرامش با چند روش ساده


چیزی که بسیاری از روشهای آرام سازی در آن مشترک هستند این است که آنها به شما یاد می دهند که بدانید چه مواقعی شما در حالت سفتی و انقباض هستند و چگونه شما باید این وضعیت را تسکین داده و از بین ببرید
شادی

با این حرف مغز شما شاد می شود!!


شاد بودن راههای متفاوتی دارد اما اینکه چطور مغزمان که اصلی ترین عضو در ایجاد و کنترل شادی است را شاد کنیم چیزی است که در ادامه خواهید خواند.
آرامش اعصاب

چطور اعصابی آرام داشته باشیم؟


برای حفظ سلامتی و شادابی روح اصلی ترین بخش داشتن اعصابی آرام است که در به دست آوردن آن نکاتی را از قبیل مواد غذایی و.. باید دنبال کرد که در ادامه خواهید خواند.
مرد خوشحال

هر مرد باید 4 زن داشته باشد!


پپروفسور «باهر»، جامعه شناس و بنیان گذار رفتارشناسی در ایران است. او متخصص برگزاری سمینارها و نشست های عجیب و غریب در حوزه های مختلف و به ویژه روابط زناشویی است
ترس

آیا از اجتماع می ترسید؟کمک می خواهید؟


اگر از موقعیت هایی که در آن افراد غریبه و ناآشنا وجود دارد ترس دارید اگر از حضور در مکان هایی که حس می کنید مورد قضاوت قرار میگیرید دلهره دارید اگر.... ادامه مطلب را حتما بخوانید.
تلویزیون

تماشای تلویزیون عمر را کوتاه میکند


تماشای بیش از حد تلویزیون در هر سنی که باشد مناسب نیست. علاوه بر از دست دادن وقت، عمر نیز کوتاه تر می شود. در ادامه به عواملی که باعث پیری زودهنگام میشوند میپردازیم.
دهان بسته

رازداری سلامت بدن را به خطر می اندازد


رازداری می تواند به قیمت به خطر افتادن سلامت فرد برایش تمام شود. راز داری منجر به ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن، پوکی استخوان، افزایش فشار خون و از دست دادن چروک شدن پوست می شود.