برو به :
نماد جنسی در خالکوبی

نماد جنسی در خالکوبی های امروزی


رواج تاتو و خالکوبی در میان ورزشکاران و هنرمندان باعث گسترش بیشتر در میان مردم عادی شده تا حدی که برای داشتن مدل خالکوبی افراد مشهور حاضر هستند هزینه های هنگفتی را تقبل کنند.خالکوبی های سه بعدی ، جنسی و نمادها مد جدید این روزهای تاتو است.
عوارض بی خوابی

عوارض بی خوابی برای مغز


بی خوابی شبانه و به دنبال آن عوارض جدی کم خوابی برای مغز در تازه ترین تحقیقات دانشمندان بعد از انجام مطالعات و بررسی روی 147 نفر ثابت شده است که هشداری جدی به افراد مبتلا به بی خوابی شبانه است.
تاثیر سلفی گرفتن

تاثیر سلفی گرفتن بر سلامت روان!


گرفتن عکس سلفی به گونه ای در میان اکثر افراد رواج پیدا کرده است که با گرفتن آن شخص به نوعی ابراز وجود شخصیتی خود می پردازد غافل از اینکه شاید این پدیده بر سلامت روان وی تآثیر بگذارد.
رهایی از استرس در هتل

رهایی از استرس در هتلی برای گریه زنان


رهایی از استرس و اضطراب در عصر مدرن یک خواسته ی همگانی است. زن و مرد یه یک اندازه از این مشکل رنج می برند. مثل همیشه ژاپنی ها راه کاری متفاوت برای رفع استرس و اضطراب ابداع کرده اند و آنهم هتلی برای گریه زنان است.
مغز جوان

آبمیوه ای که مغز را جوان می کند


مغز جوان داشتن در سنین مختلف با توجه با الگوی تغذیه ی مناسب به دست خواهد آمد چنانچه محققان در جدیدترین مطالعاتشان بر روی افراد سالمند متوجه تاثیر آبمیوه ای مفید برای جوان شدن و تقویت مغز شده اند.
پیشگیری از ام اس

برای پیشگیری از ام اس چه کنیم؟


پیشگیری از ام اس ممکن است. شک نکنید که با داشتن عادات رفتاری و غذایی مناسب با قدرت می توانید از ابتلا به بیماری ام اس جلوگیری کنید. چکیده ای از راههای جلوگیری از بیماری خطرناک ام اس را برایتان خواهیم گفت.
بی خوابی

چرا بی خوابی به سراغتان می آید؟


بی خوابی مشکلی است که سراغ همه می رود. از نوزاد تا سالمند حتما یکبار در طول عمرشان بیخوابی را تجربه می کنند که منجر به بیحالی و خواب آلودگی در طول روز می شود. حال دلیل این بیخوابی چیست خواهید خواند.
ابتلا به بیماری ام اس

خطر ابتلا به بیماری ام اس با این اخلاق شما!


ابتلا به بیماری ام اس دلایل بسیاری همچون عوامل محیطی، ژنتیکی، سابقه فامیلی، عفونت های دوران کودکی و.. دارد، اما علاوه بر این دلایل یکی از رفتار و اخلاق شما عامل ابتلا به این بیماری فلج خطرناک است.
ضد استرس

15 خوردنی ضد استرس


ضد استرس های خوشمزه را می شناسید؟ خوراکی ها و غذاهای ضد استرس برخلاف استرس بسیار دلچسب و خوشمزه هستند. با لذت میوه و خوراکی بخورید وآرامش اعصاب داشته باشید.
جلوگیری از دلشوره

راه های جلوگیری از دلشوره و اضطراب


بدن انسان در شرایط مختلف واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهد.دلشوره و اضطراب هم یکی از این واکنش ها در زمان هایی است که اتفاق حساسی افتاده و یا نگرانی خاصی وجود دارد.
شخصیت شناسی سفر

شخصیت شناسی در سفر


سفر رفتن و گشت و گذار در روحیه انسان بسیار تاثیرگذار است اما افرادی که با شما سفر می کنند و شخصیت آنها باید با شما هماهنگ باشد تا خوش بگذرانید. مدت زمانی که در سفر هستید می توانید شخصیت همراهانتان را بشناسید.
بیماری وسواس

بیماری وسواس و راههای درمان آن


بیماری وسواس از جمله بیماری هایی است که هم خود شخص و هم اطرافیان را آزار می دهد. این بیماری دو نوع مختلف دارد وسواس اجباری و اختلال شخصیت وسواسی که در مورد آنها توضیح می دهیم.
دلیل زودرنجی

دلیل زودرنجی و شکاکیت چیست؟


زودرنجی و شکاکیت بسیار فرد را دچار خودخوری و به دنبال آن ابتلا به بیماری های جدی و خطرناک روان خواهد کرد. جالب است بدانید که زودرنجی و شکاکیت فرد به دلیل طبع او بروز می کند.
مغز نوجوانان سرکش

در مغز نوجوانان سرکش چه میگذرد؟


دوران نوجوانی دوران کشف هویت وجودی و اجتماعی است. وقتی فرزندان به دوران بلوغ و نوجوانی پا می گذارند، اغلب والدین دوران بسیار سنگینی را تجربه می کنند.
استرس و اضطراب

سنجش اضطراب و استرس به روشی ساده


استرس و اضطراب در زندگی امروز زیاد شده است که در موقعیت های مختلف ممکن است برای انسان پیش بیاید مثلا در جلسه امتحان یا هنگام سخنرانی و ... اما در برخی انسانها میزان استرس بیش از حد معمول است.