برو به :
بیماری افسردگی

بیماری افسردگی با ازدواج درمان نمی شود


بیماری افسردگی دلایل و ریشه های متعددی را در بر دارد که به اشتباه برای رفع آنها برخی افراد ازدواج را توصیه می کنند که متاسفانه این راه حل تاثیری در درمان افسردگی ندارد.
تقویت حس ششم

روش های تقویت حس ششم


حس ششم چیست و چگونه کاربرد دارد ؟ راههای تقویت حس ششم را می شناسید؟ زنان حس ششم قوی تری دارند یا مردان؟ با این نیروی ماورا طبیعی و راه تقویت ان بیشتر بدانید.
رفع خستگی

رفع کامل خستگی با یک نوشیدنی طبیعی


رفع خستگی و کسالت بدنی با یک نوشیدنی طبیعی و سالم از زمان های قدیم تا کنون توصیه می شده است. نوشیدنی هایی که خواص آنها برای رفع خستگی و آرامش اعصاب ثابت شده است.
تومور مغزی

علائم تومور مغزی را بشناسید


علائم تومور مغزی چیست؟ راههای تشخیص و درمان تومورهای مغزی خوش خیم و بدخیم کدام است؟ کدام دسته از سردردها و حالت تهوع ها نشانه و هشداری برای وجود تومور مغزی است؟
تقویت حافظه

روش تقویت حافظه


روش تقویت حافظه با تغذیه - ورزش و توصیه های امامان در حقیقت در یک جمله تمام راه و روش های تقویت حافظه ی بلند مدت و کوتاه مدت را می توانید در این بخش از سلامت نمناک بیابید.
بختک

بختک و فلج خواب چرا ترسناک است؟


داشتن خوابی راحت و شیرین از آن آرزوهایی است که خیلی ها حسرت داشتن آن را دارند، چیزی هست که خواب را به کام انسان زهر می کند و آن چیزی نیست جز بختک. آیا بختک ترس دارد؟
جنون

علائم جنون و روان پریشی


جنون یا روان پریشی به معنای وضعیت روانی غیرطبیعی است و اصطلاحی است که در روان پزشکی برای حالتی روانی به کار می رود که اغلب به صورت از دست دادن تماس با واقعیت توصیف می شود.
تجدید فراش

تاثیرات تجدید فراش در پیری


ازدواج پیوند بین یک زن و مرد است برای تشکیل یک زندگی که حتی در کهنسالی نیز پس از فقدان یکی از زوجین می تواند انجام بگیرد در ادامه مطالبی در این باره میخوانید.
دلیل عصبانیت زیاد

دلیل عصبانیت زیاد شما چیست؟


دلیل عصبانیت زیاد شما چیست ؟ آیا مشکلی درونی شما را اینگونه زود عصبی می کند؟ چه کنید که کمتر عصبانیت به سراغ شما بیاید؟ در ادامه خواهید خواند که دلیل عصبانیت شما و راه حل آن کدام است.
مغز افراد شاد

مغز افراد شاد چگونه است؟


مغز و تمام اعضای بدن با حالات روحی رابطه مستقیم دارند در همین زمینه تحقیقاتی انجام شده است که نتیجه ی آن تفاوت فوق العاده مغز افراد شاد با سایر افراد را نشان می دهد.
کند ذهنی

ویروسی که موجب کند ذهنی می شود


کند ذهنی و کمبود توانایی در یادگیری عوامل گسترده ای دارد که گاها قبل از تولد و یا با شکلات سلامتی ایجاد شده بعد از تولد بروز می کند اما علاوه بر این دلایل به تازگی محققان ویروسی را کشف کرده اند که عامل کندی ذهن می شود.
پیر شدن مغز

پیر شدن مغز با این نوع کارکردن


پیر شدن مغز با نوع کار و شغل رابطه ای مستقیم دارد. در میان انواع مختلف شغل ها نوعی از کارکردن باعث پیر شدن مغز و حافظه می شود که در ادامه در این مورد بیشتر می خوانید.
خواب راحت

10 علت نداشتن خواب راحت


علت نداشتن خواب راحت بستگی به عوامل بسیاری در زندگی روزمه دارد که به طور کلی اصلی ترین آنها را در 10 بخش دسته بندی شده در این قسمت برایتان شرح می دهیم.
وضو

فواید بسیار دائم الوضو بودن


یکی از راههای ارتباط با خداوند وضو است و وضوی دائم آثار و برکات زیادی بر زندگی دنیوی و معنوی انسان دارد که دانستن آنها انسان را ترغیب به دایم الوضو بودن می کند.
خواب به همراه گوشی موبایل

خطرات جدی خوابیدن در کنار گوشی


حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که در حال خواند پیام و یا چک کردن تماس ها و.. با تلفن همراهتان به خواب رفته اید که با دانستن خطرات این کار هرگز..