دیگران چه می خوانند..؟
اگر استرس دارید رژ لب بزنید

اگر استرس دارید رژ لب بزنید


اضطراب و استرس 7 سال از عمر آدم را کم کرده و باقی را به کامش تلخ می کند. اما با این زندگی های پرتنش به خصوص در شهرهای بزرگ اضطراب و استرس جزو جدایی ناپذیر از زندگی روزمره است.روش های متعددی برای کاهش بر استرس و فشارهای روحی وجود دارد که شاید تا به حال به ذهنتات خطور نکرده اشد.
پیش بینی مرگ

تست جالب پیش بینی مرگ!


پیش بینی مرگ هم تست دارد! بله با یک تست ساده از روی حالت نشستن و طرز برخاستن از زمین می توانید این تست را انجام دهید و بدانید که کدام حرکت شما اشتباه است و موجب مرگ زودرس می شود.
آلزایمر

این قرص ها آلزایمر می آورند!


آلزایمر یا همان فراموشی تدریجی متاسفانه با مصرف بی رویه ی برخی از داروها و قرص ها می تواند به وجود آید و یا تشدید شود. داروهایی که برای درمان برخی از مشکلات اعصاب و روان استفاده می شوند در لیست این داروها قرار دارند.
هورمون خجالت

هورمون خجالت کشیدن را بشناسید


پژوهشگران سوئدی در تحقیقات جدید خود علت خجالتی بودن و ترس و اضطراب در این افراد را وجود ماده ای در بدن آنها یافتند که بیش از اندازه طبیعی ترشح شده و موجب افزایش خجالت و ترس اجتماعی می شود.
دور کردن استرس

نحوه دور کردن استرس در زمان خواب شبانه


داشتن خوابی راحت و آسوده آرزوی بیشتری افرادی است که دچار استرس بوده و نمی تواند با آرامش شب را سپری کنند. مشکلات و اختلالات خواب با عدم کنترل استرس رابطه زیادی دارد.
خشم

روش های کنترل خشم و عصبانیت


اگر این خشم به طور نامناسب بروز یابد، رابطه شما و اطرافیان تان خصوصاً اعضای خانواده و از همه مهمتر رابطه شما با شریک زندگی تان را به شدت مختل می کند.
درمان بد خلقی

توصیه پیامبر (ص) برای درمان بد خلقی


درمان بد خلقی و به اصطلاح بی اعصابی رابطه ای نزدیک با تغذیه و عادات غذایی روزانه دارد. در یکی از توصیه های پیامبر اسلام درباره سلامتی، یکی از مواد غذایی به عنوان آرامش بخش اعصاب معرفی شده است.
فواید نقاشی

فواید نقاشی برای جسم و روح


زمانی که مشغول نقاشی کشیدن هستید شاید هرگز به این فکر نکنید که در حال تقویت بخش هایی از بدن و قسمت هایی از توانایی هایتان هستید . فواید نقاشی برای کودکان و بزرگسالان به یک اندازه قابل توجه است.
آرامش اعصاب

بفرمائید یک بشقاب آرامش اعصاب


آرامش اعصاب و روان یعنی داشتن روحیه ای شاد و جلوگیری از ابتلا به 90 درصد بیماری های جسمی و روحی . تغذیه ای برای آرامش اعصاب یعنی شامل هرآنچه بدن نیاز دارد تا شاد و سرحال باشد.
استرس و اضطراب

استرس و اضطراب دارید و دلتان مدام شور میزند؟


استرس و اضطراب یا دلشوره های زیاد شما را کلافه کرده؟ نمی دانید چرا و چگونه این تحفه ی عصر مدرن به سراغتان می آید و چطور می توانید از شرش خلاص شوید؟ برای مقابله با این مشکلات و افکار تکراری مزاحم باید اقدام کنید.
تاثیر دعا بر سلامت

تاثیر دعا در سلامت روان


وقتی انسان با خدای خود دعا و راز و نیاز می کند و از او یاری می‏جوید، توان بیشتری را در خود احساس می‏کند که ناشی از تاثیر دعا و اتکای به خدای تعالی است و داشتن چنین نقطه اتکایی باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می‏گردد.
درمان خجالتی بودن

علت و درمان خجالتی بودن


افراد خجالتی از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و به خاطر همین موضوع، فکر می کنند اگر در یک جمع صحبت کنند، مورد تمسخر قرار می گیرند یا کسی به صحبت های آنها توجه نمی کند.
عاشق عکس سلفی

عاشق عکس سلفی انداختن هستید؟


مردانی که مدام در حال گرفتن سلفی بوده و زمان زیادی را به ویرایش آن اختصاص می دهند تا در شبکه های اجتماعی منتشر کنند دارای مشکلات شخصیتی هستند
علت افزایش خشم

علت افزایش خشم در کشور چیست؟


علت افزایش میزان خشم و خشونت در بین مردم چیست؟ ایا مشکلات شغلی و مالی دلیل اصلی به هم ریختی وضعیت روانی مردم ایران شده است یا تاثیر ماهواره و تکنولوژی این مشکل را در بین کودکان و بزرگترها ایجاد کرده است؟
17 راه باهوش شدن

17 راه ساده برای باهوش شدن


چند راه برای باهوش شدن . برای تقویت ذهن و حافظه در ابتدا باید به سراغ راه کارهایی رفت که روش های رفع فراموشی نام گرفته اند. به سادگی با دنبال کردن هر روز چند نکته می توانید ذهن و مغز خود را تقویت کنید.