نمناک سرگرمی

گوناگون

بلندترین زبان دنیا

دختری با بلندترین زبان دنیا + تصاویر


بلندترین زبان دنیا از ان دختری 18 ساله به نام ادرینه لوییز اهل میشیگان است که به تازگی توانسته است رکورد قبلی گینس با طول زبان حدود 11 سانتی متر را بشکند. طول زبانش چقدر است؟
پرطرفدارترین اینستاگرام جهان

پرطرفدارترین اینستاگرام جهان + تصاویر


اگر علاقه مند به شناختن محبوب ترین اینستاگرامرهای دنیا هستید و برایتان جالب است که بدانید پرطرفدارترین اینستاگرام دنیا متعلق به چه کسی است؟! با ما همراه باشید تا تعدادی از چهره های اینستاگرام با طرفداران میلیونی را بشناسید.
مسافرکشی آمریکایی

مسافرکشی به روش آمریکایی! + عکس


پرو یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که در این مطلب تصویری از مسافرکشی عجیب و در عین حال خطرناک در این کشور را مشاهده می کنید.
اینستاگرام بچه پولدارها

عکس های اینستاگرام بچه پولدارها خارجی


اینستاگرام بچه پولدارهای خارجی را رو دیدید؟ می دونید اونها تو اینستاگراماشون چه عکسهایی میزارن؟ شاید حدس شما هم این باشه که اینستاگرام بچه پولدارها پراز عکسهای گرون زرق و برق داره.
بی رحمانه ترین قاچاق

بی رحمانه ترین شیوه قاچاق طوطی! + تصاویر


قاچاقچیان در اقدامی بحث برانگیز شیوه ای عجیب و بی رحمانه برای قاچاق طوطی کاکلی کاکل زری در پیش گرفته و در بطری های آب جاسازی کردند تا آن ها را برای مراسمی در اندونزی قاچاق کنند.
عکس های بازیگران ایرانی

عکس های قدیمی و دیده نشده از بازیگران ایرانی


بازیگران مرد و زن سینمای ایران این روزها عکس های متفاوتی را از خود در فضای مجازی منتشر می کنند، در این مطلب عکس هایی قدیمی از بازیگران زن و مرد سینما و تلویزیون ایران را مشاهده می کنید.