نمناک سرگرمی

گوناگون

دختر روزی 40 بار می خوابد

دختر 18 ساله ای که روزی 40 بار می خوابد!


لوسی تانگ دختر 18 ساله ای است که به دلیل دچار شدن به نوعی بیماری عجیب در طول روز چهل بار به خواب فرو می رود و این اتفاق به نوعی زندگی او را مختل کرده است.
ماشین بهنوش بختیاری

ماشین آرزوهای بهنوش بختیاری! + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر طناز و خوش ذوق سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از یک خودروی پورشه در صفحۀ اختصاصی خود از آرزوی داشتن این ماشین نوشته است.
عکس 360 درجه تهران

عکس 360 درجه از تهران


عکسبرداری 360 درجه شیوه نوینی در ثبت تصاویر 3 بعدی است که شهرداری تهران نیز با استفاده از این تکنولوژی از خیابانها و معابر عکسبرداری می کند.اولین عکس 360 درجه کروی از خیابانی در تهران در شبکه های مجازی را در ادامه مشاهده می کنید.
دختر ایرانی جواهرپوش

دختر ایرانی جواهر پوش در فرودگاه دبی! + عکس


طلا و جواهراتی که برای دختر ایرانی دردسر ساز شد و مانع برگشتن او به ایران شد،این دختر به دلیل داشتن طلای زیاد، در دست و گردن از پرواز جا ماند و اجازه پرواز به او داده نشد.
دختر عراقی

سلفی دختران عراقی پیشمرگه کرد ضد داعش


دختران کرد عراقی با عنوان دختران پیشمرگه در صفحات اجتماعی تصاویری از اردوگاه و محل آموزش های نظامی برای آمادگی مبارزه با داعش منتشر کرده اند که توسط سایت “رأی الیوم" صحت این تصاویر تایید شده است.
غذا قبل از اعدام

آخرین سفارش غذا قبل از اعدام + تصاویر


یک عکاس هنرمند با انتشار تصاویری از آخرین غذای سفارش داده شده از سوی 12 محکوم به اعدام لحظاتی غم انگیز و تآسف بار را به تصویر کشیده است لحظات تلخی که آخرین حضورشان با دنیای زنده ها بوده است.
نیو پیکان

پیش فروش “نیو پیکان” در وایبر و واتس آپ


به ادعای کاربران شبکه های اجتماعی قیمت “نیو پیکان” 14 میلیون تومان تعیین شده و در حال حاضر امکان پیش خرید این محصول جدید در نمایندگی های ایران خودرو نیز وجود دارد.
شباهت فرزاد فرزین و رضایا

شباهت عجیب فرزاد فرزین و رضایا + عکس


امیر رضا طاری ملقب به رضایا خوانندۀ جوان کشورمان با انتشار عکسی از خود و فرزاد فرزین که در یکی از کنسرت های فرزاد فرزین گرفته بود از شباهت عجیبشان به هم دیگر گفت.