دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

معمای کره ماه

معمای جالب مرکز کنترل روی کره ماه


معمای مرکز کنترلی بر روی ماه یکی از معماهای جالبی است که به منظور کابل کشی به دور ماه توسط شرکت های بزرگ فضانوردی طراحی شده است با ما همراه باشید تا ادامه معما را بخوانید.
عکس سلفی

بزرگترین عکس سلفی جهان در تهران


عکس های سلفی مختلفی در صفحات اجتماعی در رابطه با پروژه ی بزرگ تخریب باغ 10 هزار متری گیاهی تجریش و احداث ارگ تجاری تجریش منتشر شد که مشاهده می کنید.
تا حالا آنتالیا رفتی

تا حالا آنتالیا رفتی؟


شهر آنتالیا یکی از مهمترین و زیباترین شهرهای ترکیه است که به دلیل وجود مراکز گردشگری و تفریحی مجهز و بی نظیر از جاذبه های فوق العاده ای برخوردار می باشد. اگر قصد سفر به آنتالیا در نوروز 94 دارید ادامه مطلب را از دست ندهید.
معمای بیل گیتس

معمای سه لامپ و سه کلید بیل گیتس


معمای بسیار جالب و در عین حال سخت بیل گیتس با عنوان اتاق و لامپ ها که این معما توسط بیل گیتس در سال ۲۰۰۲ طراحی شد تا از میان ۱۰۰ مهندس یکی را برای شرکت خود انتخاب کند.
تست هوش باحال

تست هوش باحال برای افراد باهوش


تست هوش جالب و باحال برای افراد باهوشی که توانایی حل معماهای زیادی را دارند در این تست هوش عکسی در اختیارتان گذاشته ایم تا با نگاه کردن به آن و یافتن اشتباه موجود در عکس هوش خود را بسنجید.
دعوای الاغ

دعوای خونین الاغ ها! + تصاویر


تصویری که در ادامۀ این مطلب مشاهده می کنید تصویر در گیری شدید دو الاغ با یکدیگر می باشد که به شدت با هم پیکار کردند و در نهایت یکی از آنها از ناحیه گردن دچار جراحت شده است.
عجیب ترین اسم و فامیل دنیا

عجیب ترین و رند ترین اسم و فامیل دنیا + عکس


یک زن کلمبیایی در اقدامی عجیب و جالب اسم و فامیل خود را عوض کرد و از تمام حروف الفبای لاتین برای اسم و فامیل خود استفاده کرد. با این نام جدید صدا زدن او با اسم و فامیل کامل غیرممکن می شود.
دوقلوهای به هم چسبیده

جراحی جداسازی دوقلوهای به هم چسبیده


دوقلوهای به هم چسبیده ی 10 ماهه که اعضای داخلی مشترک آنها ترس بزرگ پزشکان برای جداسازی آنها بود بعد از تلاش 26 پزشک در یک جراحی 26 ساعته بالاخره دیروز از هم جدا شدند.
سلطان سليمان

سلفی سلطان سلیمان با بازیگر ایرانی


بازیگر نقش سلطان سلیمان هالیت ارگنج در کنار یکی از بازیگران ایرانی عکس سلفی گرفته و در صفحات اجتماعی منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
تست هوش میمون

تست هوش میمون بازیگوش و چرخ دنده ها


اگر فکر می کنید فرد باهوش و زیرکی هستید پیشنهاد می کنیم با تست هوش جالب میمون بازیگوش و چرخ دنده ها مغز خود را به چالش بکشید تا با انجام آن میزان هوش و توانایی خود را بسنجید.