نمناک سرگرمی

گوناگون

عکس یادگاری جان کری

عکس یادگاری جان کری با بچه فیل! + تصاویر


جان کری وزیر خارجه آمریکا در سفری که اخیرآ به کنیا داشت در حاشیۀ این سفر لحظاتی در حال سلفی گرفتن با بچه فیل گذراند که در ادامه تصاویری از آن مشاهده می کنید.
لباس شوالیه در تهران

فروش لباس شوالیه 15 میلیونی در تهران! + عکس


به تازگی تصویری جالب در فضای مجازی منتشر شده است که این تصویر حکایت از فروش لباس شوالیه جنگی 15 میلیونی در تهران دارد این لباس توسط یک مسافر از انگلیس وارد ایران شده است.
میدان هفت تیر تهران

میدان هفت تیر تهران 47 سال پیش + تصاویر


میدان هفت تیر که پیش از انقلاب میدان بیست و پنج شهریور خوانده می شد،یکی از میدان های مهم شهر تهران است که در محدودهٔ مرکز شهر جای گرفته است.در ادامۀ این مطلب تصویری از این میدان در سال 1347 میبینید.
پیش بینی زلزله

پیش بینی زلزله با حیوانات واقعیت دارد؟


شاید برای بسیاری از شما جای سوال باشد که آیا حیوانات وقوع زلزله را پیش بینی می کنند؟! یا اینکه کدام حیوانات در پیش بینی وقوع این پدیده نقش دارند؟در این مطلب به بررسی این موضوع توسط پژوهشگران پرداخته شده است.
مرگ های دنیا

عجیب ترین مرگ های دنیا


پیشگویی مرگ یکی از کارهایی است که اگر انجام شود باورکردنی نیست، این که شخصی نحوه مرگ خود را حدس بزند اتفاقی عجیب و باورنکردنی است اما موارد این چنینی در دنیا اتفاق افتاده است.
شغل دوستان

شغل دوستان از زبان ما – طنز


سوال هایی که نا خوداگاه از دوستانمون در باره شغلشون می پرسیم. حتما برای شما هم اتفاق افتاده یا ازتون این سوالارو کردن یا شما از بعضیا پرسیدین. میگین نه! حتما بقیه رو بخونید.
میمون دماغ عملی

میمون دماغ عملی با لب پروتز! + عکس


میمون زیبا نوعی از حیوانات نادر می باشد که چهرۀ خاص و متفاوتی از دیگر میمون ها دارد که گویی تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته است همچنین این میمون یکی از هنرمندترین ها در بین میمون ها لقب گرفته است.
خانه مخفی برج ایفل

خانه مخفی روی نوک برج ایفل! + تصاویر


برج ایفل یکی از بناهای شگفت انگیز و در عین حال توریستی می باشد که توسط گوستاو ایفل ساخته شده است در این برج یک آپارتمان مخفی وجود دارد که شاید کمتر کسی از وجود آن اطلاع داشته باشد،در ادامه ماجرای این آپارتمان را می خوانید.
احمدشاه قاجار

عکس فرزندان احمدشاه قاجار


احمدشاه قاجار هفتمین و آخرین پادشاه زمان قاجار یکی از بزرگ مردان سلطه گر در ایران بود که در سن 12 سالگی به سلطنت رسید و بعد از آن با ازدواج های مکرر صاحب سه فرزند دختر و یک فرزند پسر شد.