دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

گوناگون

تنها هتل 8 ستاره جهان

آشنایی با تنها هتل 8 ستاره جهان + تصاویر


در این مطلب شما را با تنها هتل 8 ستاره جهان آشنا می کنیم که بسیار زیبا و حیرت آور است. هتلی که می توان هر اتاق آن را با یک کاخ مقایسه کرد. هتل کاخ امارات Emirates Palace را بیشتر بشناسید.
کفش تمام چرم

قدیمی ترین کفش تمام چرم جهان! + عکس


یک کفش چرم که قدمت آن به پنج هزار و پانصد سال قبل می رسد و در واقع قدیمی ترین کفش یافت شده از انسان بشمار می رود که طی حفاری های باستان شناسی در غاری در ارمنستان کشف شد.
سلفی معروف ترین بازیگر زن ترکیه

سلفی معروف ترین بازیگر زن ترکیه در پاریس


معروف ترین بازیگر زن ترکیه برن سات که بیشتر او را با نام سمر می شناسند ساعاتی پیش از خود و یکی از دوستانش تصویری را در پاریس منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.
هوش ریاضی

هوش ریاضی جوجه ها!


محققان ایتالیایی طی انجام تحقیقاتی دریافتند جوجه ها هم همانند انسانها دارای هوش ریاضی می باشند و از توانایی نقشه فضایی عددی از چپ به راست در مغزشان برخوردار هستند.
دستفروشی در مترو

دستفروشی دختر ژاپنی در مترو! + عکس


تصویری منتشر شده توسط دکتر جاهدزاده از اساتید ایرانی شاغل در ژاپن،که این تصویر جالب در متروی ژاپن دستفروشی به سبک ژاپنی را به طرز جالب و مقرراتی روایت می کند.
دوستی شیر و انسان

دوستی باورنکردنی شیر و انسان! + تصاویر


همه ما شیر را حیوانی درنده و خطرناک می دانیم و از رو به رو شدن با آن واهمه داریم اما گاهی در این دنیا اتفاقاتی می افتد که غیر قابل باور است مثل دوستی چندین ساله یک شیر با نگهبانش !
لحظه دفن چرچیل

انتشار تصاویر لحظه دفن چرچیل برای اولین بار


تصاویری از لحظات دفن چرچیل سیاستمدار و نخست وزیر بریتانیایی که برای نخستین بار پس از پنجاه سال در قبرستان یک کلیسای کوچک در دهکده آکسفورد منتشر شده است را در این بخش از سایت نمناک مشاهده کنید.
تشییع دلفین ها

تشییع جنازه و عزاداری دلفین ها + تصاویر


در گزارشی از نمایش رفتار محبت آمیز دلفین های خالدار خبر داده شده که این دلفین ها در زمان مرگ کودکانشان و پیش از آغاز متلاشی شدن دلفین های مرده عزاداری می کنند.
تن ماهی

موجود دو چشم داخل تن ماهی! + تصاویر


زن انگلیسی با خرید یک کنسرو ماهی با یک موجود عجیب و چندش آوری در تن ماهی روبرو شد و تصاویری از آن را در اینترنت منتشر کرد تا به دست شرکت سازنده اش برسد.
پرندگان عجیب

پرندگان عجیب و زیبا در دنیا + تصاویر


حیات وحش و طبیعت پیرامون ما بسیار شگفت انگیز و پر رمز و راز است که در این مطلب تصاویری از پرندگان عجیب و در عین حال بسیار زیبا را مشاهده می فرمائید.
حراج بوتاکس

حراج نوروزی بوتاکس!


تزریق ژل و بوتاکس تا حدی در کشور رواج پیدا کرده است که در کنار حراج های نوروزی تبلیغات حراج بوتاکس نیز در شبکه های اجتماعی با عنوان جشنواره های بوتاکس، هر ۴ نفر یک نفر رایگان، در حال گسترش است.
اعتیاد به گچ

اعتیاد عجیب یک جوان به گچ!


اگر تصور میکنید اعتیاد تنها منحصر به مصرف مواد مخدر و الکل است،سخت در اشتباهید.برخی از مردم اعتیادهای بسیار باورنکردنی دارند.در این مطلب یکی از این اعتیاد های عجیب را می خوانید که 21 سال است جوانی را درگیر خود کرده است.