برو به :
نمناک سرگرمی

گوناگون

شامپانزه

حیواناتی که زمان مرگشان را میدانند + عکس


تحقیقات بعمل آمده توسط اتولوژیست ها نشان می دهد برخی از حیوانات زمان مرگ خود را میدانند. این حیوانات در زمان نزدیک شدن مرگشان رفتارهای عجیبی از خود نشان میدهند.
دوربین

پربیننده ترین عکس جهان


پر بیننده ترین عکس جهان مربوط به عکس ایرانی سایت پیوندها میباشد. این عکس روزانه دو میلیون بار بازدید دارد. ارزش این صفحه اینترنتی معادل دو و نیم میلیون دلار آمریکا برآورد شده است.
شیر

حیوان درنده در آغوش انسانها + تصاویر


شیری که توسط دو مرد نجات پیدا کرده است حالا آنها را در آغوش میگیرد و یک رابطه زیبای بین انسان و حیوان را ایجاد میکند . در ادامه تصاویری از دوستی یک حیوان درنده با انسانها را مشاهده میکنید.
کف دست

کف بینی ازدواج + عکس


خط های ازدواج خطوطی افقی هستند که در مرز میان کف و پشت دست بین انگشت کوچک تا خط قلب قرار دارند. تعداد این خطوط ، نمایشگر تعداد ماجراهای جدی مربوط به ازدواج شماست .
خفاش

مشهورترین خون آشام های واقعی + تصاویر


خفاش خون آشام احتمالا مشهورترین خون خوارهاست و همچنین تنها پستانداری است که منبع غذای اصلیش فقط خون است. در ادامه با مشهور ترین خون آشام ها آشنا شوید.
خرگوش

عجیب ترین خرگوش جهان + عکس


این خرگوش عجیب که لقب عجیب ترین خرگوش دنیا را از آن خود کرده است در دوران پادشاهی فرانسه و در نیمه های قرن هجدهم به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شد.
محمود معصومی

مجری مشهور در کنار مادرش + عکس


عکس مجری مشهور و پرطرفدار خبرهای ورزشی شبکه سوم سیما در کنار مادرش. عکس محمود معصومی گوینده قدیمی اخبار ورزشی در کنار مادرش.
پسر جوان

عشق آتشین پسر جوان در وسط خیابان + عکس


زوج جوانی که در آستانه ازدواج قرار داشتند به دلیل ایجاد یک سوء تفاهم بزرگ مبنی بر خیانت شوهر به سوژه ای داغ برای خبرگزاری ها در چین و شبکه های اجتماعی در اینترنت تبدیل شد.
گل

عاشق ترین مرد آمریکایی + عکس


زوج آمریکایی که قرار بود پنجاهمین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند پایانی غم انگیز برایشان رغم خورد. مرد آمریکایی که عاشقانه همسرش را دوست داشت و همچنان وفادار ماند.